Dolgozó részéről azonnali felmondás.


Majordomus # 2022.11.30. 21:06

Na többek között ezért nincs messengerem.
.
Egyszer regisztráltam FB re,első nap 161 ismerősöm lett (volna). Pánikszerűen menekültem.

Kálmánka # 2022.11.30. 20:03

Nem tudom, a kérdezőnek mi köze hozzá, hogy a kollégája miért és hogyan mondott fel. Ő csak ezt az egy dolgot említi, talán tényleg csak erről tud, de szinte 100% biztos vagyok benne, hogy nem ez volt az egyetlen kéretlen üzenet,

A dolgozók nagy része tudja, hogy valójában miért mondott fel kivéve a munkaügyet. Pont ez az ha elfogadták akkor pont.

Kovács_Béla_Sándor # 2022.11.30. 15:11

OFF
Minden nőt felhatalmazok, hogy nyugodtan dícsérje a seggemet a hátam mögött. Akár félhangosan is.
ON

oligaliga # 2022.11.30. 12:09

Bélám, nem vagy nő, nem tudhatod. Férfiként észre se veszed.

Kovács_Béla_Sándor # 2022.11.30. 11:24

"még mindig jellemzőek a szexista viccek, beszólások."
Borzasztó! Ájrópa segíccs!

oligaliga # 2022.11.30. 07:37

Nem tudom, a kérdezőnek mi köze hozzá, hogy a kollégája miért és hogyan mondott fel. Ő csak ezt az egy dolgot említi, talán tényleg csak erről tud, de szinte 100% biztos vagyok benne, hogy nem ez volt az egyetlen kéretlen üzenet, amit a munkatárs kapott. A női munkavállalók még mindig elég ritkán szólalnak fel, a Magyarországon jellemző munkahelyi környezetben pedig még mindig jellemzőek a szexista viccek, beszólások.

Ha a munkaügy elfogadta a felmondás indokát, akkor másnak nincs beleszólása.

Szomorú örökös # 2022.11.30. 04:49

Majordomus

Hogy miből vette le a szexuális felajánlkozást ha meg sem nyitotta a mailt???

Aki nem FB-ozik, az ezt honnan is tudhatná? Egy FB messenger üzenetet azért valamilyen szinten el lehet olvasni,
ha kéretlenül ismeretlentől érkezik. Aztán majd eldöntöd, hogy fogadod-e a kapcsolatot vagy nem. Itt utóbbi eset állhatott fenn.

Majordomus # 2022.11.29. 21:04

Mondvacsinált ürügy hogy kilépjen mert unta a banánt.

.
Hogy miből vette le a szexuális felajánlkozást ha meg sem nyitotta a mailt???

nanemaaa # 2022.11.29. 09:56

Kedves fiam! Azt a leveledet, amiben pénzt kértél, sajnos nem kaptuk meg...
Azt hiszem, valahogy így járhatott a kolléganő is. ;) „Nem tudom, mi volt a levélben, de az biztos, hogy meg akart babrálni!” :D

drbjozsef # 2022.11.29. 09:05

Igen, ezért kezdtem azzal, hogy "A kolléganő akkor járt volna el helyesen,..."

Persze, ha a munkáltató elfogadta az ő azonnali felmondását, akkor nincs itt semmi látnivaló, és nem is kérdés, hogy mi jogszerű, meg mi nem az.

Szomorú örökös # 2022.11.29. 07:02

Vagy tisztázzák a kollégával, vagy felmond rendes felmondással.

Szerintem a kolléganő már túl is van rajta, már múlt idős a történet:

A cég ahol dolgozom egy kolléganő azonnali felmondással élt......zaklatásra hivatkozva leszámolt.

drbjozsef # 2022.11.29. 06:53

Kálmánka,

Nem, ez így felthetően nem a Btk. szerinti zaklatás, ráadásul az Mt. szerinti azonnali felmondás sincs rendben, mert az csak a munkaviszonnyal összefüggő ok lehet.

A kolléganő akkor járt volna el helyesen, ha jelzi a munkáltatójának, hogy egy kolléga ezzel kereste meg (bár mivel is? Meg se nyitotta? Azt se tudja mi az üzenet?), nem akar vele együtt dolgozni. Bár egy ilyen ajánlat ezt sem igen alapozza meg, nem tilos ilyet tenni tulajdonképpen. Ha szerinte sérelmes, menjen el a rendőrségre, és tegyen feljelentést. Bár nem hiszem, hogy lenne belőle valami.
Vagy tisztázzák a kollégával, vagy felmond rendes felmondással.
Vagy, ha esetleg folytatódna a dolog, és tényleg zaklatná, ÉS a munkáltató nem hajlandó áthelyezni/kirúgni a zaklatót, na esetleg akkor megáll egy azonnali felmondás.

Kicsit túlpörögte ezt a kolléganő, de természetesen nem ismerjük mi azt az üzenetet, és a munkahelyi viszonyokat.

Szomorú örökös # 2022.11.29. 06:27

Kálmánka

a megválaszolatlan üzenet után újat nem kapott viszont ő zaklatásra hivatkozva leszámolt.

222. § (1) Aki abból a célból, hogy mást megfélemlítsen, v. más magánéletébe, ill. mindennapi életvitelébe önkényesen beavatkozzon, őt rendszeresen/tartósan háborgatja

Kiemeltem a lényeget! Szerintem ez nem volt zaklatás.

A HR-es szerent is zaklatás mert ha ő zaklatásnak veszi és érzi akkor az zaklatás

Micsoda jogi szakértő lehet ez a HR-es! :-D

Kálmánka # 2022.11.28. 21:33

A cég ahol dolgozom egy kolléganő azonnali felmondással élt. Az indoklása az volt, hogy egy kollégájától szexuális felejánkozás érkezett massengeren de munkahelyen és munkaidőn kívül. Nem nyitotta meg az üzenetet de átment az üzenet is így az utolsó sort láthatta amire nem válaszolt de a megválaszolatlan üzenet után újat nem kapott viszont ő zaklatásra hivatkozva leszámolt. A HR-es szerent is zaklatás mert ha ő zaklatásnak veszi és érzi akkor az zaklatás. Jogos?

Majordomus # 2022.09.26. 19:41

Örüljön ha simán ki tud lépni.

efi99 # 2022.09.26. 18:19

kbs
Mindeközben a valóságban: a Kati meg a Józsi ezt megcsinálják a saját munkaidejükben pluszban, mert azt mondják nekik. Vagy szimplán valami csak később készül el.
Egyesek mindig elfelejtik, hogy senki sem dolgozik 100%-os hatékonysággal, de még csak 100%-ban a munkaidőt sem végig. Így aztán minden szekérre fér még pár lapáttal - ingyen.

Majordomus # 2022.09.25. 17:44

Mrg pláne ha dübörög a munkaerőhiány!

drbjozsef # 2022.09.25. 15:17

efi99,

Ez szinte csak a munkáltatón múlik. Hogy akarja-e. Ha igen. sima ügy, könnyű dolga van. Igen. legtöbbször nem akarják, hagyják a fenébe.
De a lehetőség mindig ott van, pláne, ha az elválás nem túl békés.

Kovács_Béla_Sándor # 2022.09.25. 15:16

Pótolni kell, a pótlás csak az ő bérénél drágábban lehetséges. A hiánya miatt nem készül el vagy késik egy megrendelés (szakcikk, tanulmánykötet, tankönyv, ruhaterv, kiállítás, bemutató stb.), kiesik a várt bevétel, esetleg kötbért kell fizetni. Stb.

efi99 # 2022.09.25. 10:33

drbjozsef
Elég sok ilyen kirúgást láttam már és még soha senkin nem vertek le semmilyen - leginkább amúgy is virtuális - kárt. Mindenhol az volt a büntetés, hogy kirúgták, még akár meg is sajnálták szegényt. A kár sokszor nem is értelmezhető vagy bizonyítható. Pl milyen fennakadások tudnak keletkezni filozófiában vagy a divatban, ha hirtelen felmond a művelője :)?

Majordomus # 2022.09.23. 19:57

Viszont ha az átadáskori leltárnál bármi hiányzik akkor irásbeli bizonyitékod van a "betörésre" !

Kovács_Béla_Sándor # 2022.09.23. 16:46

Nem jól érted.

wonderwolf # 2022.09.23. 11:25

Sikerült megegyezni, szeptember 30-al közös megegyezéssel megszűnik a jogviszonyom. Viszont felmerült egy másik kérdés. A gyermekotthonban rám bíztak egy műhelyt, a benne lévő nagy értékű gépekkel, szerszámokkal. Amikor leltár szerint átvettem, mindkét ajtón lecserélem a zárakat (megjegyzem saját pénzen vett betétekkel, amit aztán nem fizettek ki). Amikor 2022. június 25-én lesérültem és baleseti táppénzre mentem, az új igazgató lecseréltette a zárakat, mert azt a belső szabályt hozta, hogy nem lehet senkinél az intézmény egyik kulcsa sem. Amikor ez az információ nem hivatalos úton eljutott hozzám, akkor levélben kérdeztem rá az igazgatóra. Ő azt válaszolta, hogy a zárak le lesznek cserélve és ne aggódjak, nem tűnt el semmi.
Én azt gondolom -és ebben kérném a hozzáértők segítségét-, hogy nekem már nem kell aggódnom, hiszen a felelős őrzés, az új Ptk-ban megbízás nélküli ügyvitel, a megbízás nélküli ügyvivőt terheli az őrzési, elszámolási és kiadási kötelezettség.
Jól értelmezem, hogy amikor lecserélte a zárakat, akkor az én felelősségem megszűnt?

A válaszokat előre is köszönöm és bocsánat az offtopic-ért!

drbjozsef # 2022.08.27. 09:50

Nem biztos, hogy szerencsés, ha azonnalival rúgja ki a munkáltatója, és egy csomó kárát érvényesíti rajta...

Közös megegyezés kellene valahogyan...

efi99 # 2022.08.26. 22:26

wonderwolf
Reggel megiszol 3 pohár pálinkát, aztán rálehelsz a főnökre. Nem kell másnap menned már.