felmondás


potyi73 # 2015.05.11. 13:21

Kedves Kovács úr!
Köszönöm a válaszát. Annyi kérdésem lenne még, hogy mióta megkapta a férjem a felmondást, azóta munkát nem is végez a birtokosság részére. Attól, hogy nem értelmezhető megbízásos jogviszonyban a "munkavégzés alóli felmentés" fogalma, de a felmondó levélben május 31-i határidővel mondtak fel neki, akkor ettől függetlenül is meg kellene, hogy kapja a férjem a havi díjazását?
Köszönöm!
Üdvözlettel: Pötyi

Kovács_Béla_Sándor # 2015.05.11. 14:33

A megbízási díj a jogviszony megszűnéséig jár.

Kovács_Béla_Sándor # 2015.05.11. 14:35

(De a megbízottnak a jogviszony megszűnéséig el kell látnia a megbízatását. Ha csak nem úgy értette a megbízó azt a "felmentést", hogy nem tart rá igényt. De akkor miért nem azonnali hatállyal mondott fel, amikor megtehette volna?)

potyi73 # 2015.05.11. 17:27

Idézem: "megbízását a mai nappal 2015. május 31. napjára felmondjuk. A felmondási időre - május hónapra - a munkavégzés alól felmentjük." Így szól a felmondás szó szerint. Akkor írásban, tértivevényes levélben kérdezünk rá.Köszönöm a segítséget! Üdv: Pötyi

csakegymelós # 2015.05.20. 12:11

Üdv!
Felmondani készülök a munkahelyemen, egyenlőre szóban közöltem, a felmondási időről nem tudok megegyezni velük. Az új munkaadómnál sürgősen kéne kezdenem a jelenlegi viszont azt mondja legalább 2-3 hétig még maradnom kell. A kollégáim azt mondják, hogy nemrég változott a MTK és már van rá mód, hogy törvényes úton kötelezzem őket, hogy eltekintsenek a felmondási időtől. Azonban én sehol nem találom ezt a módosítást.
A kérdésem: Valóban létezik törvényes módja, hogy a munkáltatóm eltekintsen a felmondási időtől?
Válaszukat előre köszönöm!

Kovács_Béla_Sándor # 2015.05.20. 16:21

Azonban én sehol nem találom ezt a módosítást.
Mert nincs.

marg67 # 2015.06.08. 15:45

Üdvözletem!

Segítséget szeretnék kérni! Férjem a mai nappal beadta a felmondását a munkahelyén, de semmilyen visszajelzést nem kapott! Mi ilyenkor a teendő? Várni kell addig, amíg méltóztatnak szóba állni vele? Közben az új munkahelyén jeleznie kellene, hogy mikor tud kezdeni!

Köszönettel: Margó

Kovács_Béla_Sándor # 2015.06.08. 15:57

Csak tudja, mennyi a felmondási ideje. Annyi nap múlva szűnik meg a munkaviszonya. Másnap kezdhet az új munkahelyen.

marg67 # 2015.06.08. 16:11

Köszönöm válaszát! Ha jól tudjuk, 30 nap a felmondási idő.

ObudaFan # 2015.06.11. 05:46

Eleg nagy valoszinuseggel annyi.

Amott # 2015.06.11. 05:48

Sziasztok

Az államigazgatásban a munkavállaló részéről rendkívüli felmondás esetén mennyi a felmondási idő? Vagy mely esetben nincs felmondási idő ha a munkavállaló akar elemenni?

Kovács_Béla_Sándor # 2015.06.11. 11:24

Azonnali hatályú felmondás természetesen azonnali hatályú - ergo nincs felmondási idő.
De ahhoz azért indok kellene; az nem elég, hogy "el akarok menni".

Bubu15 # 2015.06.14. 05:51

Tisztelt szakértő!1995 óta vagyok közalkalmazott (évi 46 nap szabi,eddig 10-et vettem ki).Augusztus 1 kezdenék új munkahelyen.Rendes felmondással élnék-mikor kell azt beadnom,hogy a munkaviszonyom folyamatos legyen és mennyi a felmondási idő.?Köszönöm a segítséget!

krivacskane # 2015.06.17. 09:18

Üdvözletem
Kérdésem a következő:férjem a holnapi nap(azaz 2015.06.18.án)adja be a felmondását,mert kapott egy jó ajánlatot.Mennyi a felmondási ideje,ha 2008.12.11.-től dolgozik a mostani munkahelyén?A munkatársa 1 hónappal ezelőtt adta be,és megkövetelték tőle a 70 napos felmondási időt,amit le kell dolgoznia.A férjem után ment a céghez.
A férjemnek is ennyi idő lesz,vagy kevesebb?A jog mit ír elő,mennyi 6 és fél évre a felmondási idő?
Köszönettel.

Pici78 # 2015.06.17. 09:31
Pici78 # 2015.06.17. 09:37

Szerintem 30 nap.
Az Mt. szerint a felmondási idő mind a munkavállaló mind a munkáltató rendes felmondása esetén legalább 30 nap. A felmondási idő tartama csak munkáltatói felmondás esetén nő a munkáltatónál munkaviszonyban töltött idő arányában [69. § [2) bekezdés].

krivacskane # 2015.06.17. 09:39

Köszönöm a tippet,ott már megnéztem.
30 napot írt,erre hivatkozott a férjem munkatársa is,de elé toltak egy jogszabályt amiben állítólag 70 nap volt,
Pontosan kell tudnunk,mire hivatkozzunk,ha nála is meglépik és kötelezni akarják a 70 nap ledolgozására.
Kell a jogszabály amire hivatkozhatunk.
Mit ír a munka törvénykönyve?és hol?
köszönettel.

süty # 2015.06.17. 10:25

Üdv.,

Határozott idejű munkaszerződésem van jövő év elejéig egy céggel (B kft.).

Ennek a cégnek (B) van egy szerződése (A) céggel. Logisztikai feladatotokat lát el B, A telephelyén. Ez a szerződés e hónap végén lejár.

(A) egy harmadik céggel (C) köt egy új szerződést. Így a logisztikai feladatokat (C) fogja a jövőben ellátni.

Mivel e hónap végén (B) szerződése lejár, így nem tud minket tovább foglalkoztatni. (C) viszont átveszi állítólag (B) összes dolgozóját.

Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem:
1, B-nek nem kellett volna hivatalosan értesítenie a dolgozókat arról, hogy június 30-ig tud minket foglalkoztatni? (Faliújságra kitettek egy lapot ezzel kapcsolatban...)

2, Mivel határozott idejű munkaszerződésünk van, a hátralévő X hónap bérét ki kell fizetniük?

Köszönöm a válaszokat előre is,
suty

Pici78 # 2015.06.17. 10:42

krivacskane

A Mt. ezt írja:

68. § (1) A felmondási idő legkorábban a felmondás közlését követő napon kezdődik.
...
69. § (1) A felmondási idő harminc nap.
(2) A munkáltató felmondása esetén a felmondási idő a munkáltatónál munkaviszonyban töltött

  1. három év után öt nappal,
  2. öt év után tizenöt nappal,
  3. nyolc év után húsz nappal,
  4. tíz év után huszonöt nappal,
  5. tizenöt év után harminc nappal,
  6. tizennyolc év után negyven nappal,
  7. húsz év után hatvan nappal

meghosszabbodik.

Lehet, hogy eltérő megállapodás van érvényben közöttük? Mit írt alá a férjed?

De én nem vagyok jogász, hátha idetéved a fórumra valami jogot tudó is...

krivacskane # 2015.06.17. 10:53

Pici78
Köszönöm.
Nem írt alá semmit.A cégvezető arra hivatkozott,hogy ez a törvénymódosítás az után lépett életbe,hogy a férjem náluk kezdett,így rá,még a előző jogszabály érvényes.

Pici78 # 2015.06.17. 11:22

Ismerős szitu. Az ellenérdekű félre mindig az a jogszabály vonatkozik, ami rá nézve kedvezőbb. Nem szabad annyiban hagyni! Lehet, ez csak egy blöff a munkáltató részéről. Ne dőljetek be a blöffnek!

A felmondás holnap lesz, tehát a most hatályos Mt. szerint kell eljárni szerintem.

krivacskane # 2015.06.17. 11:37

Köszönöm a felvilágosítást.
Holnap kiderül mit akarnak....
Nem szeretne a férjem keserűsséggel eljönni.
Bízunk abban,hogy kilépése zökkenőmentesen sikerül.

Bori Bori # 2015.06.17. 12:10

2012. évi LXXXVI. tv. 7. § (6).

Egyébként pedig
2012. évi LXXXVI. tv. 2. §.

Vegyétek elő a 2008-as munkaszerződést. Ha abban nincs megadva hosszabb felmondási idő, akkor a jelenleg hatályos 30 nap.

krivacskane # 2015.06.17. 14:29

Köszönöm a segítséget.

Bubu15 # 2015.06.17. 16:04

Tisztelt szakértő!1995 óta vagyok közalkalmazott (évi 46 nap szabi,eddig 10-et vettem ki).Augusztus 1 kezdenék új munkahelyen.Rendes felmondással élnék-mikor kell azt beadnom,hogy a munkaviszonyom folyamatos legyen és mennyi a felmondási idő.?Köszönöm a segítséget!