Nem lehet WC - re menni munkaidőben?


efi99 # 2023.10.12. 21:10

Anetta
Aki eléd tette a papírt, az is aláírta?

drbjozsef # 2023.10.11. 06:13

Anetta,

Vagy ne írd alá, és ne használd a WC-t. Szarj oda a munkahelyeden, pont ott, ahol dolgozol. Szerintem rögtön átgondolnák ezt.

Majordomus # 2023.10.10. 21:15

Nem kellene az ejtővezetéket kicserélni?

Törés van a vízszintes szakaszon ezért dugul le.

gerbera317 # 2023.10.10. 20:04

Alá kell írni. Aztán egy ilyen példányt eljuttatni az ÁNTSZ-nek, és figyelni, mi történik.

Anetta # 2023.10.10. 19:54

A munkahelyen aláíratnak velünk egy olyan papírt, hogy csak akkor használhatjuk a WC-t, ha dugulás esetén fizetünk. És elég sűrűn van dugulás és ilyenkor 3000 Ft okat fizetni kell. Ez így rendben van?

efi99 # 2015.11.10. 17:51

Azt mikor akarják majd levonni, ha keresek egy ügyiratot a többi alján vagy kinézek az ablakon? Addig sem dolgozom.
Dehát ugye a túlbuzgóság, amikor szabályozni akarják a szabályozhatatlant. Mintha attól kevesebb munkája lenne hirtelen, hogy elmegy retyóra. Megvárja, ugyanazt meg kell csinálnia, de azért csak mantrázzak ezt a hülyeséget, hogy fenékkel kell ledolgozni a 480 percet.
Minden esetre én azt javaslom, hogy könnyítsen magán ott helyben az iroda sarkába, aztán majd meglátjuk mit szól a munkaadó.

Krujnek Attila # 2015.11.10. 15:49

Több helyen hallottam már, hogy a munkáltató tiltja a WC látogatását munkaidő alatt. Érdemes lehet egy fekete listát készíteni és feltűntetni ezeket a munkaadókat, akik így alázzák a dolgozókat.

Amúgy erről egy érdekes cikk annak, aki érintett ebben a kérdésben.

http://munkajogportal.hu/…munkaidoben/

Üdv. Atesz