paypay - re fizetés.


tamaska # 2006.10.22. 15:21

közben sikerült kideritenem hogy van egy Commerz Bankos számlaszám amire utalhat az illető és van egy számlaazonositó akinek utalnak. és igy kapja meg a pénzt.

Dr.Attika # 2006.10.22. 14:53

Nem tünt fel, hogy se cím, se impresszum, se PSZÁF engedély szám? Én paypay helyett PáPá pénznek nevezném.

prezso # 2006.10.22. 14:53

Nem vagyok szakértője a dolognak, de nekem is van paypal account-om, így tudom, hogy ott ahhoz, hogy valaki megkapja a neki utalt pénzt, működő bankkártya kell, amit valahol, valamilyen bank nyilvántart. Azaz kideríthető, hogy kié a kártya. De ezt nemzetközi szinten végigcsinálni lassú, és nehéz dolog, nem biztos, hogy 3000 ft-nál megéri. Többe kerülhet az egész eljárás, mint amennyit visszakapnál - valamikor....

tamaska # 2006.10.22. 13:36

Gondolom már mindenki előtt ismert hogy a paypay.com oldalra lehet személyeknek banki utalással pénzt küldeni.

Amit szeretnék megtudni, hogyha én átutaltam egy kisebb összeget egy illetőnek és ö felszivódott a pénzemmel, honnan lehetne megtudni, hogy ki is ö valójában.
Sajnos ez interneten történt.

Rendőrség kitudja nyomozni a paypay -t és tud segitséget kérni tőle?

Ha az illető mégis tovább küldte a pénzt egy másikpaypay felhasználónak akkormár futhatok a pénzem tán?

Nem nagy összeg 3000 ft de akkor is.