lopásért kiszabható büntetés


Kovács_Béla_Sándor # 2023.08.12. 17:44

Nem fognak lecsukni. Ha eredményes lesz a közvetítés, akkor megszüntetik az eljárást - mintha nem is lett volna. (No, azért felírják, és egy esetleges újabb eljárásban a büntetés kiszabásakor figyelembe veszik.)

Majordomus # 2023.08.12. 19:23

A Nagy Testvér nem felejt!

tomtom1234 # 2023.12.09. 07:28

Tiszteletem.
Csináltam haverommal egy nagyon nagy butaságot ausztriában.
Egy hulladékgyüjtő szigetnél a ruhás konténerből (tetejéről, nem masztunk bele) elvileg ez valami újrahasznosító, kereskedő cégé lehet ahogy néztük.
Vettünk ki 3 kis szatyor holmit, amiben használt ruha van., lyukas, rossz holmi.
A helyszín elhagyása után igazoltattak, nem mertük megmondani, hogy honnan lett, azt mondtuk bent volt a kocsiban..
Elkérték irataiankat, meg közölték, hogy visszanézik a kamerát, mert van az adott helyen.
Nagyon megbántuk, sem anyagi sem egyéb indíttatásunk nem volt. Ostobaságot, hülyeséget csináltunk. Mire számíthatunk?
Vagy vigyem vissza ma, kérjek elnézést stb.
Előre is köszönöm a segítséget.

drbjozsef # 2023.12.09. 11:14

Vagy vigyem vissza ma, kérjek elnézést stb.

Ha tényleg csak egy pillanatnyi zavar volt az erőben ez a "hülyeség", és egyébként szilárd alapokon állanak az erkölcseid, akkor ezt már rég magadtól is meg kellett volna tenned...

Cabron_ # 2023.12.12. 11:47

Hát igen, általában akkor szokott előjönni a hirtelen rossz döntés szindróma, amikor az illetőt elkapják. :)
Mondjuk nem értem, hogy egy használt ruha gyűjtő tetejéről elvitt szatyor lyukas használt holmin miért pörög a rendőrség? Persze a használtruha gyűjtőn elhelyezett holmi sem bárki tulajdona, aki arra jár.

Majordomus # 2023.12.12. 21:52

Drukkoljatok hogy ne bukjatok le....