Felfugesztet bortonbuntetes es penzbirsag


Sherlock # 2012.11.16. 19:37

Norbert, ha már hülyeségeket írsz akkor legalább (nagyon) nyomatékosan hívd fel rá az emberek figyelmét, hogy nincs közöd a joghoz.

Gundelka,

jó eséllyel magas pénzbünti, esetleg felfüggesztett. Kár egyébként keletkezett, csak megtérült. A pénzbünti nem szerepel, a felfüggesztett igen.

Norbert M Sziraki Design # 2012.11.16. 21:06

Sherlock!

Csak nem te írtál privát mailt?

Különben itt olvastam a fórumon a "nem biztos" infót. Lehet, hogy a miliő szüli az ilyesmit.

Vagy a közvetítői eljárás miatt? A levélben megírtam neki (neked?).

Sherlock # 2012.11.16. 22:08

Nem írok senkinek privátban.

Bivaj # 2012.11.26. 08:51

Tisztelt Ügyvédúr!ÉN kaptam két évvel ezelőtt három év börtönt másfél év letöltendő ebből másfél év felfügesztett.Ebből már a másfél évet letöltöttem.Tavaj rám fogtak egy hülyeséget amiből idén októberbe volt tárgyalásom 10 hónap fogházat kaptam.A bíró nem kért összbüntetést.Akkor nekem visszajár a másfél év felfügesztett vagy nem?válaszát előre is köszönöm.

ObudaFan # 2012.11.26. 12:44

Valószínűleg igen, de nem könnyű a kérdésedet értelmezni. Az alatt mit értesz, hogy "a bíró nem kért összbüntetést"?

Bivaj # 2012.11.26. 19:35

Akkor most röviden leírom a történetet.2010 novemberében kaptam három év börtönt felét letöltendőbe másik felét felfüggesztve.2011 áprilisában kellett volna bevonulnom de márciusba bevittek egy másik balhé miatt és így bennt is fogtak.A másfél évemről idén október 1.-jén szabadultam.A másik balhéból pedig október 10.-én volt tárgyalásom és kaptam 10 hó fogházat.DE a bíró ott a tárgyaláson nem kért összbüntetést tehát a másfél év felfügesztettemre és a 10 hó fogházamra.Az ügyvédem azt mondgya nem jár vissza a felfügesztés mert az felfügesztett börtön volt és a fogház nem vonja maga után a felfügesztett börtönt.De én bizonytalan vagyok ebben.Bivaj