keveset kapok az apehtol


ancora # 2008.06.04. 15:45

Nandy,a 200 ezer,az teljesen mas ugy volt,munkaugy.
Az mar elintezve,most masik problema az ado.Csak gondoltam,azt meg megkoszonom.

nandy # 2008.06.04. 15:39

ancora:

nem teljesen értem a helyzetet. Ha megkaptad a bruttó 200 ezret, még a levonások után is kellett, hogy maradjon valamennyi, nemhogy te fizetnél be...

ancora # 2008.06.04. 15:23

Sziasztok!

Multkoriban a segitsegetekkel sikerult a cegtol visszaszerezni nagy nehezen brutto 200 ezret,amennyivel a tuloraimat tevesen /?/ szamoltak az elmult harom evben.Koszonettel meg egyszer nektek a sok segitsegert.Raadasul a delutanos muszakpotlekot is kapom azota,azt is sikerult elintezni! Remek!
Most meg az adoval lesznek itt problemak,en ugy nezem,de lehet,hogy tevedek.
Az elmult evekben mindig 60-,70,90 ezreket kaptam ilyenkor ,most meg nemhogy kapok,de be kell fizetnem 5000 forintot! A penzugyon azt mondjak,hogy minden evben valtoznak a kormanyrendeletek,es hogy most mindenkinek ennyire csokkent,amit visszakap... Az eves jovedelmem,az kabe minden evben ugyanannyi,eppenhogycsak no keveset,ahogy elneztem otthon az eves apeh papirjaimat egyik nap.Akkor hogy lehet,hogy most nem kapok,hanem meg nekem kell fizetnem?!
Eves jovedelmem volt 1 731 816 forint.Ennek a 2007. evi ado osszege 251 181 forint.Nincs gyerekem es semmilyen mas kulonos adocsokkento,-novelo tenyezom.
Az is furcsa,hogy 1-2 honappal ezelott mar kaptunk egy Apeh elszamolas papirt,azon az szerepelt,hogy 35 ezret visszakapok.Ezen,a masodikon meg az,hogy be kell,hogy fizessek.Meg sose kaptunk ket papirt egyik evben sem,mindig csak egyet szoktak...