Gyermekelhelyezés, válás...


Zoltán György # 2004.07.21. 09:52

Kedves Derill és mindenki!

Nem akarok senkit védeni, és igaz, hogy az utóbbi hónapokban (amikor életünk egyik legnagyobb döntését hoztuk meg és kezdtünk bele) már nem becsült, nem volt őszinte és becsapott, de egy kapcsolatot nem lehet az utolsó néhány hónap alapján „leírni”!

Voltak gyönyörű éveink, szerelmesek voltunk, boldogok, imádtuk és tiszteltük a másikat!!!
Gyermekeinket is azért vállaltuk, mert éreztük a család és az összetartozás egységét, fontosságát egy teljes, szeretetteljes családban!

Most kijött velem a fürdőszobába, megnézte, hogyan kell elindítani a mosógépet….
Készül az önálló életre! Kezdi felfogni, hogy meg kell állnia a saját lábán!
Igen, igazat adok azoknak az ismerőseinknek, akik szerint elkényeztettem!

Visszatérve, nem akarom, hogy a szép emlékeinket másképp lássuk, csak azért mert nem tudtunk együtt élni. Nem fogom megtagadni azt a szeretetet, amit adtam és amit kaptam…
A csodás éveket, a sokáig gyönyörű életünket, a családot!!!
Vannak elévülhetetlen érdemei is! Imádja a gyerekeinket, tudom, hogy neki is fontosak…

De nem merem még mindig elengedni a csöppségeket egy vadidegenhez, aki nem tud, a későbbiekben pedig nem biztos, hogy akar egyáltalán fedelet, vagy valami otthont biztosítani számukra! A szülői szeretetről és felelősségről pedig még szót sem ejtettem….
Pedig ez az ami a gyerekek szempontjából a legfontosabb!!!

Köszönök mindenkinek mindent!

szajbertattila # 2004.07.21. 11:00

ha az ember kiadja a feszültséget magából még viszonylag érhető módon és keretek között, az szerintem nem baj ... legalább megvolt az áttörés

Natali # 2004.07.21. 13:20

Azért tarsd szem előtt, hogy itt még semmi sincs lejátszva.

"Látszólagos boldogságból kitörni kényszerülő asszonyka hirtelen felindulásból elcuccol lélegzetelállítóan ideális szerelméhez. Három gyerek szájbiggyesztése nem akadály..."

Hihetően hangzik ugye?
Lesz még Vadidegenből "olyan, mint a többi krapek", meg "azt akarta a nyavalyás, hogy vasaljam a zoknijait is!! Láttál te már ilyet?!"
Az nevet, aki utoljára nevet.

Natali

derill # 2004.07.21. 14:20

Hát ez nem a legjobb döntés volt. Nem tudom mit éreztél, amikor láttad a szemében a félelmet, de én nem lennék rá büszke.

Nem tudom milyen a feleséged, de ha a férjem engem megütne, akkor soha többé, semmit nem akarnék ujragondolni Vele, és bármit csak nélküle tudnék elképzelni.

Az, hogy hibázott - bármit is tett - nem indok arra, hogy bucira verd a fenekét. Kulturáltan is meg lehetett volna oldani, Te ehelyett átmentél vadállatba, miközben mást nevezel vadállatnak.

Az a férfi (az ő szempontjból is nézd a dolgot) egyáltalán nem hinném, hogy vadállat. Egyszerüen egy átlagos pasi, aki kihasználta a lehetőséget, és lefektetett egy nőt, aki erre hajlandó volt. A chat-en, ha felnézel, ez mindennapos dolog, nős pasik ezrei keresik ott a lehetőséget. Csak ők nem lépnek ki a házasságukból emiatt, mert ők kizárólag a szexet keresik. A nők másképp müködnek, ők érzelmeket is keresnek. Nem ott fogják megtalálni, majd megtanulják.

Ne felejtsd el, a dologhoz két ember kell. Ha a feleséged nemet mondott volna.... ha Te jobban odafigyeltél volna rá....

Azt mondtad, a miérteket kérdezed, pedig tudod a választ. Miért akart kilépni a házasságból?

Valamit nem kapott meg, amit mástól igen. Kérdés mi az? Valami fontos, lényeges? Simogatás, kedveskedés, odafigyelés?

Vagy csak egyszerüen az ujdonság varázsa? Nem mindegy (az első esetben ugyanis Te vagy a hibás, a másodikban ő), de az eredmény szempontjából igen.

Azt irtad miért nem szólt? Szerintem szólt, csak nem vetted észre: jelezte, hogy valami nem müködik rendesen. De kényelmesebb volt nem észrevenni.

De ha logikusan átgondoltad volna, ahogy tetted az elején, akkor láthattad volna, hogy ez hosszu távon nem fog müködni. Te irtad, hogy elhanyagoltad a családod. Ha ez tul sokáig tart, az érzelmek elmulnak.

És mindig sokkal könnyebb valamit elrontani, tönkretenni, mint utána helyrehozni. Amikor valaki csalódott valakiben - Te tudod a legjobban - nagyon nehéz a bizalmát visszaszerezni. Ha pedig a feleséged csalódott benned, mert számodra fontosabb volt a kocsma, a barátok mint a családod, akkor ne csodálkozz, ha már nem vagy olyan fontos neki, és nem bizik benned. Talált valakit, akiben ugy érezte bizhat - csak rossz helyen kereste vagy találta.

Eddig kizárólag a saját szempontodból nézted a kérdést, a feleségedéből nem. Õ ki akart lépni ebből a kapcsolatból. Nem tudni miért, de oka biztos, hogy van.

Lehet, hogy csak kiváncsiságból, lehet, hogy elege volt belőled, az is lehet, hogy fogalma nincs miért. Mégis ujra akarta kezdeni. Te a gyerekek érdekeire hivatkozva akartad visszakényszeriteni a házasságba, ahol ő nem volt igazán boldog.

Fent lehet tartani a családi boldogságot ugy, hogy az egyik fél boldogtalan? Szerintem nem.

Õt hibáztattad azért, mert Te nem tudtad eldönteni, hogy mit akarsz. Az, hogy ő nem tudja, hogy ő mit akar, az az ő baja, és ő döntése. Neked kell tudnod, hogy Te mit akarsz, és ennek megfelelő lépéseket tenni.

Ha el tudod fogadni ilyennek, akkor fogadd el (feltéve, hogy ő is akarja), és hagyd had csinálja amit akar.

Ha nem tudod, akkor pedig lépj Te. De ne akard ráeröltetni a saját akaratodat, mert nem lesz hosszutávu eredmény. És ne az alapján dönts, hogy milyen volt, vagy milyennek kellene lennie, mert már nem olyan.

De bármit is döntesz, ne őt hibáztasd a Te döntésedért.

Ne hidd, hogy védeni akarom őt, vagy vádolni Téged bármiért is.

Ezt (élni és élni hagyni) sajnos sehol sem tanitják, mindenki próbálkozik, és vagy sikerül, vagy nem. Mások pedig vagy tanulnak belőle, vagy majd a saját kárukon.

Azt szeretném csak, hogy gondold át.

Attilának igaza van, engedd el ha el akar menni, de lehetőleg ne darabokban.

Te pedig döntsd el mit akarsz, és ne rákényszeriteni akard az akaratodat, hanem hallgasd meg az ő kivánságait is, és mérlegelj, hogy mi az, amit Te hajlandó vagy tenni a kapcsolatotokért, mi az amit ő, és ez elegendő-e. Ha pedig nem, akkor kulturáltan váljatok szét.


dr. Regász Mária Ügyvédi Iroda
dr. Regász Mária
ügyvéd
1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.
06-30-381-8350
derill@t-online.hu

Zoltán György # 2004.07.22. 22:16

Sziasztok!
Derill:
„Láttam a félelmet a szemében, a rettegést, ami elborította, a tehetetlenségét és a kiszolgáltatottságát….
Rögtön abba hagytam….
Sosem láttam ilyennek, sokkos volt...
Engem is sokkolt a dolog...”
Még sosem ütöttem meg!!! Nekem is nehéz feldolgozni…”

„Azt irtad miért nem szólt? Szerintem szólt, csak nem vetted észre: jelezte, hogy valami nem müködik rendesen. De kényelmesebb volt nem észrevenni.”
Korábban már írtuk:
„Ma fogalmazta meg egy ismerősöm, hogy a család egy olyan kis közösség, ahol mindenki felelős a másikért!!!
Ha baj van, miért nem szólt "hangosabban"!
Mondtam, hogy szólt, csak előrerohantam és nem hallottam!
Azt válaszolta; Azért mert nem volt elég hangos.....
Ezt is mindketten beláttuk.”

„Kulturáltan is meg lehetett volna oldani,”
Ehhez, csak annyit, hogy ezen fáradoztam és őrlődtünk fel mindketten!
Sajnos, a legelején tiszta volt a kép, csak nem látszott teljesen!
„Három gyerekkel nem nagyon kapkodnak a nők után. Ha többet akart volna, már lépett volna. A barátnőd pedig reménykedett, ha feladja a kapcsolatotokat, akkor a herceg elviszi. Nem vitte, és szerintem nem is fogja.”

Most, hogy a herceg szint vallott, már könnyebb a dolog!
Anyácska felhívta végre a herceget, aki mondta, hogy folyamatosan olvassa a jogi fórumot…
Anyácska „vette a bátorságot”, és megkérdezte, hogy a közös jövőjük és életükről miként vélekedik….

  • Ez a TE életed, a TE gondod!
  • Ha tudtad, hogy rám emelte a kezét és megütött, miért nem jöttél segíteni, vagy hívtál fel legalább?!? –kérdezte Anyácska.
  • Nem az én életem, hanem a tied. –volt a tömör kibúvó.

Erre Anyácska megkérdezte, hogy miben számíthat egyáltalán rá?!?

  • Segítek albérletet keresni, hogy ne legyél az utcán.
  • Közös élet, család (RÓZSASZÍN FELHÕK)??? Kérdezte Anyácska.
  • Ez csak a TE életed! Tudok albérletet havi 40.000.-Ft.
  • Nem tudom fizetni, nemsokára havi Kb 50.000.Ft-om lesz, Gyes+Csp.

Ezek a gyerekek ruhában járnak és esznek!!! Tudsz segíteni???
Meddig kell albérletben maradnom???
Ez csak átmeneti, amíg nem lesz saját házad!!! –nyugtatta meg a herceg.

Mindenre talált magyarázatot hercegünk, csak megoldást nem!!!
Havi 10.000.Ft-ból számlákat fizetni és eltartani egy családot?!?!
Mellette házra gyűjteni… Ennyire senki (Még Anyácska) sem hűlye!!!

Sírva, sokkosan hívott Anyácska, hogy mit is kapott az arcába!!! Elismerte, hogy naiv volt, és nem érti, hogy gondolhatta komolyan azt, amit hitt is!

Ne tudjátok meg mit éreztem, és álltam ki!!!
Gyermekeim anyja megalázva, megtörve, szinte teljesen romokban… és nem tudtam mellette lenni, hogy segítsem…
Tartottam benne a lelket, másfél órás beszélgetés alatt megígértem, hogy bárhogy alakul az életünk nem fogom eltiltani a gyerekektől, sőt segítem Õt is, ha kell!!!
Mikor hazaértem, már nyugodtabb volt. Elmondtam, hogy komolyan a Gyerekeink érdeke volt a fontos, de ezek szerint csak nekem.
Neki is a Gyerekeink a legfontosabbak, és azt hitte a hercegnek is fontos, hiszen…
Átöleltem zokogástól remegő testét, hogy érezze; Még itt vagyok, számíthat rám!
Beszélt közös programokról, folytatásról és jövőről, együtt…(Õszintén, komolyan!)

Elmondta őszintén, hogy az is nagyon bántotta, hogy a herceg naprakész volt a jogi fórum alapján; de se egy telefon, se egy levél, hogy BOCCS, DE NEM GONDOLTAM KOMOLYAN!

Hagyta, hogy reménykedjen és ezért felrúgjon mindent…
Õ pedig két szék között a földre huppant!

Elindultunk nagybevásárlásra, az előszobában a kabátjából kikandikált egy szép, új, piros bugyi…

  • Emlékszel, még együtt vettük? –kérdeztem.
  • Igen…

Mindketten sírni kezdtünk ezen is…
Nem csak öleltük egymást, kapaszkodtunk a másikba…
Ahogy ott álltunk, sírva, ölelkezve, egyszer csak azt suttogta:

BOCSÁNAT!
Suttogta, de mindennél hangosabb volt! Kicsit megnyugodtunk és elindultunk; Közösen…

Sokszor megfogtuk egymás kezét, újra figyeltünk a másikra, éreztük, mit rég…

Úgy aludtunk el, hogy fogtuk egymás kezét és simogattam a kis buksiját…
Megbocsátok! –mondtam…
Tegnap este nem maradtunk fenn beszélgetni…
Szavak nélkül értettük egymást…
Csodálatos érzés volt; újra rátalálni arra, akit valójában szeretünk!!!

Korábban írták nekem;
Tárgy: Re:
Érkezett: 2004.07.13. 09:32
Haliho!

..ahogy mar mondtam, le a kalappal elotted!! Nagyon eros vagy belulrol es becsulom a celtudatossagodat, kovetkezetessegedet, aldozatvallalasodat.

en is tobbszor megbizonyosodtam arrol, hogy nemesebb dolog megbocsatani, mint bosszut allni es hogy a gyulolkodes hamarabb keszit ki engem, mint az allitolagos ellensegemet.. egyszoval buszke vagyok rad es orulok, hogy ilyen emberek keresik a tarsasagomat...:-)

Igen, a megbocsátás és a szeretet segíthet a családunkon…, átsegíthet…

Ma felhívtak minket valami családlátogatással kapcsolatban és nem tudtunk semmit…
Anyácska a konyhából felhívta a herceget (Persze azt mondta, hogy a szemetet vitte ki és egyedül van…), rákérdezett ki ez az illető aki felhívott minket?

  • Családsegítő. –mondta a herceg.
  • Légy szíves ne keress többet, nincs értelme! Ne mond, hogy szeretsz és vársz rám. –kérte Anyácska, de a herceg közbevágott;
  • Szeretlek, várok rád. -hangzott a (link duma) válasz.

Úgy érzem, hogy most kaptunk és adtunk egy új esélyt magunknak…
A gyerekeinknek és a CSALÁDUNKNAK!

--
  • , ha eljutottál idáig, akkor olvasd el még néhányszor!!!
Nézz tükörbe, ha tudsz!

Köszönöm mindenkinek a támogatását, hozzászólását…
Erőt adott, hogy bírjam idegekkel azt, ahol senki sem lehet okos…

simike # 2004.07.22. 22:32

Tanulságként leírom Nektek:

Családok, párok kik 1mást választottátok, jól gondoljátok meg tetteiteket meg a döntéseitek!!
Nem véletlen, hogy a másik felé tettétek le voksaitokat!! Felrúgni, elmenekülni a legkönnyebb minden elöl!! Felvállalni és megbocsátani a másiknak meg továbbfolytatni az az IGAZÁN NEHÉZ DOLOG!!
Könnyű a jóban 1ütt lenni!!
A rosszban is kell vállalni a másikat!!
És ha hibázott tudni kell +bocsátani és túllépni ez az
IGAZÁN NAGY ÉS NEHÉZ DOLOG!!

Zoltán György # 2004.07.22. 22:36

A tisztázás végett:

Simike, az Anyácska!

Lásd e-mail.

Később leírja, mit és hogy élt át!!!

Zoltán György # 2004.07.23. 05:58

Sziasztok, még egy kis adalék…

Sokszor mondtam, hogy ez az egyhelyben való topogás és őrlődés a lehető legrosszabb mindenkinek, el kell indulni; valahogy, valamerre…

Mondtam, hogy induljunk egy irányba, leginkább egymás mellett, mivel egy szekér elé vagyunk befogva, és a mi három kisfiunk ül a szekéren!

Ha csak széthúzás van, akkor szintén nem jutunk semerre. Egy csónakban evezünk, és nem tudunk kétfelé menni!
Ha ketté törjük a csónakot, a gyerekek süllyednek el először!!!

Értette ugyan, de nem gondolta át!!!

Reménykedtem, hogy a közös úton észreveszzük a másikat, esetleg kéz a kézben, együtt folytathatjuk! Elzárkózott…

„Még nem tud mellettem dönteni….
De legalább adj esélyt, arra hogy elinduljunk, és mellettem dönthess!
Sajnos, ezt a lehetőséget sem kaptam meg!!!”

Most, hogy kettőnk között áttörés volt, a herceg pedig szint vallott, már másképp lát mindent…

Nem csak elindultunk…
Hanem egy irányba indultunk…
Egymás mellett…
EGYÜTT…
KÉZ A KÉZBEN!!!

De ehhez az kellett, hogy megkapja az igazán nagy pofonokat, egy kiadós verést az ÉLETTÕL, amit a herceg meg is adott neki!!!

Nagyon kikészült (korábban már írtam), miután megnyugodott, már átlátott mindent, látta magát kívülről…
Felismerte a dolgokat, amit eddig nem!

Elkezdte megírni az Õ szemszögéből a dolgokat, mit érzett, mit látott (illetve mit nem látott), még nem végzett vele, de tanulságos…
Ezt már be is pötyögte hajnalban!!!

derill # 2004.07.23. 07:03

Örülök, hogy igy alakult. Azért még legyen óvatos. Most ugyanis ő rugta ki a herceget, a pasik pedig rosszul viselik, ha kirugják őket. Tehát kedves lesz nagyon, és próbálkozni fog. Hacsak nem okozott neki tul sok bonyodalmat az ügy - ez esetben örül, hogy megszabadult az egésztől következmények - nősülés - nélkül.

Ismétlem: a chat-es kapcsolatok nem házasságról és örök hüségről szólnak. Ritkán szövődik ott igaz, komoly szerelem. Persze mindenki azt hiszi ő lesz az a szerencsés, de ennek nagyon kicsi az esélye.

Miután a herceg is olvassa a fórumot, javaslom neki, hogy nézzen körül a facér nők közt, ott is sok van, aki nem akar férjet csinálni belőle.

A pasik ugyanis azért keresik a férjezett nőket a chat-en, mert a férjezett állapot lecsökkenti a nősülési kényszer esélyeit, és nem azért, hogy beleronditsanak egy házasságba.

A beleronditás része már a nőn mulik, ha egyszer belement egy ilyen kapcsolatba a kaland vagy valami más miatt, mennyire képes a házasságát megóvni, megtartani. Sajnos a lila köd miatt sokan nem akarják, ugy remélik, hogy a chat-lovag álmaik hercege.

A gond tehát az, hogy amig egy pasi képes elhatárolni a szexuális kilengéseit a családjától, a nők erre legtöbbször nem képesek. Az arány körülbelül olyan (vagy majdnem olyan), hogy annyi pasi lép ki a házasságából egy chat-es kapcsolat miatt, ahány nő nem lép ki.

A nő aztán két pasi közül egyedül marad, és lesz min elmélkednie.

A Ti történetetek mindenesetre tanulságos. Javaslom mindenkinek olvasásra. Sőt, ha felvállaljátok - talán név nélkül - érdemes lenne beküldeni a Nők Lapjába - sok nő olvassa.

Részemről vállalom, hogy amiket leirtam mindenki érdekében megjelentessék bármilyen lapban, de változtatáshoz, röviditéshez csak akkor, ha előzetesen láttam, és irásban hozzájárultam.


dr. Regász Mária Ügyvédi Iroda
dr. Regász Mária
ügyvéd
1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.
06-30-381-8350
derill@t-online.hu

Zoltán György # 2004.07.23. 07:10

Kedves Derill!

derill 2004.07.21. 16:20:21 e-mail

Ezt te írtad, vagy feltörték a géped?

Nagyon nincs benne folytonosság, és az addig egyértelmű dolgokat kérdőjelez meg újra?

Nézd meg légyszíves!

Köszi mindent!

A kiadáson gondolkodtunk, csak Anyácska még nem gépelte be a saját változatát!

Zoltán György # 2004.07.23. 07:13

Nem ő lépett, és rúgta ki a herceget, hanem a herceg rázta le és tiporta a sárba, alázta agyagig!!!

Ez volt az amire Õ nem képes, és nem tett volna meg!!!

derill # 2004.07.23. 07:15

Most igy visszaolvasva az egészet azt hiszem a pasi B.O. Persze tévedhetek is:))


dr. Regász Mária Ügyvédi Iroda
dr. Regász Mária
ügyvéd
1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.
06-30-381-8350
derill@t-online.hu

Zoltán György # 2004.07.23. 07:44

Igazad lehet, visszaolvastam én is!

"Nem értem miért kell saját magadból mártírt csinálni..... Ha elment, engedd el. A Te életed megy tovább! - akkor is, ha nem állsz félre. Hidd el, tudom miről beszéletk/írok."

Ehhez képest én elengedtem, csak Õ nem akart menni!!!
Ezt ne felejtsük el!

A gyerekeket féltettem, mert nem láttam biztosítva a jövőjüket!!!

"De nem merem még mindig elengedni a csöppségeket egy vadidegenhez, aki nem tud, a későbbiekben pedig nem biztos, hogy akar egyáltalán fedelet, vagy valami otthont biztosítani számukra! A szülői szeretetről és felelősségről pedig még szót sem ejtettem….
Pedig ez az ami a gyerekek szempontjából a legfontosabb!!!"

Lám, nem csak a gyerekek nem kellettek neki, de annyira Anyácska sem, hogy együtt kezdjék az életüket!

Anyácska senkiért nem hagyná el a gyerekeit!
Mondtam, hogy ez így helyes, ha valami hülyeséget csinálnék, akkor se dobja félre a gyerekeinket egy pillanatra sem! Még értem se!!!

Kingus # 2004.07.23. 10:35

Kedves Zoltán György!

Végtelenül szinpatikus voltál amíg azt éreztem, hogy kűzdessz a feleségedért a családért. Most jutottam gépközelbe és az ominózus 6-7 v.8 combracsapásos dolog illetve, hogy láttad a félelmet és sokkos állapotot rajta, egyszeriben megrémisztett.
Te, a valóságot képes voltál szóról-szóra leírni.Az is feltünt, hogy Anyácskának szólitod a feleséged nincs anya komplexusod? Szerintem nagyon is intelligensen válasszolt Derill: "(élni és élni hagyni)ezt nem tanítják sehol" Nekem úgy jön le mintha az akaratod érvényesíted, befojásolod,lelkileg hatsz rá! Hogy aludtatok kéz a kézben mikor Te cseteltél. Sajnálom a feleséged,csak nehogy baj történjen!!! Beszélgettél a feleségeddel csak úgy tisztán ,önzetlenűl? Érdekel Téged, hogy mit szeretne?Egy ember aki sokkos állapotba kerül miattad szerinted bocsánatot kér vagy csak FÉLELEMBÕL teszi.Vajon Tőled ki védi meg?Szerintem amit leírsz az csak a Te önző véleményed és az Övé hol marad?Ha tényleg szereted nem stresszeled mert a gyerekek is átveszik Tőletek.Az idő majd mindent eldönt.
Én egy két gyermekes családanya vagyok különélünk a férjemtől, Õ nem kűzdött értem, értünk azt mondta: "Aki menni akar azt, nem lehet visszatartani" és milyen igaz. Azóta sokkal jobb a kapcsolatunk.

derill # 2004.07.23. 11:41

Azt gondolom, hogy ha nem volt őszinte simike veled maradása, az ugyis ki fog derülni. Szerintem jól döntött, és Te is.

Az a pasi csak használta és kihasználta a gyenge pillanatát, hogy valami nem stimmelt otthon, és emiatt a feleséged hajlandó volt lefeküdni vele.

Ebből a feleséged is tanulhatott, és azt hiszem Te is tanultál - az ember akkor érzi igazán annak hiányát akit szeret, amikor elvesziti.

Egyébként én a pasit sem hibáztatom. Õ akart valamit, elérte. Nyilván mindenki a saját érdekeit próbálja érvényesiteni.

Itt szerencsére volt visszaut mindenki számára. De nem mindig van. Büszkeségből, vagy akármiért. Lehetett volna a feleséged terhes tőle, fizethetne élete végéig tartásdijat, visszavonhatatlanul tönkremehetett volna minden, ha a feleséged mondjuk összeszed tőle egy halálos virust.

Ha tényleg szeret a feleséged, tanult a dologból. Azt hiszem részéről sem volt igazán komoly, csak élvezte, hogy valaki meglátta benne a nőt is, nemcsak a családanyát. Sok férj ott cseszi el, hogy nem veszi észre, hogy a felesége nagyon is nő. Hogy szeret csinos lenni, szeret tetszeni.

Nem hinném, hogy most, hogy ugy néz ki, rendbejön minden, komolyan kéne venni azt ami volt. Inkább az eredményét.

Tény, amit irtam, komolyan gondoltam. Kicsit uralkodsz felette, de azt hiszem, ha melletted maradt annak ellenére ami történt, valamilyen szinten ezt igényli is, ami egyáltalán nem baj. Sok nő szereti, ha irányitják - meg sok nő nem.

Õ pedig rádöbbent arra, hogy csak a testét akarták, pedig ő a szivét adta volna. A chat ilyen. Lehet birálni, de szerintem jobb tudomásulvenni. Van aki azt igényli. Van aki a hüséget. Van aki a családot. Van aki a függetlenséget. És mindig mindenki másra vágyik, mint ami van.

Mindezt azért, mert emberek vagyunk, és soha semmi nem jó ugy ahogy van.


dr. Regász Mária Ügyvédi Iroda
dr. Regász Mária
ügyvéd
1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.
06-30-381-8350
derill@t-online.hu

derill # 2004.07.23. 11:43

Még valami. Ne emlegesd fel neki. Felejtsd el a dolgot.

Emlékszel? "Mindig könnyebb hibát elkövetni mint helyrehozni." Nektek legalább sikerült, hisz mindketten hibáztatok.


dr. Regász Mária Ügyvédi Iroda
dr. Regász Mária
ügyvéd
1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.
06-30-381-8350
derill@t-online.hu

simike # 2004.07.23. 11:51

Hallgattassék meg a másik fél is, így én is veszem a bátorságot nomeg 1 tollat (ill. billentyűzetet) és +próbálom közzétenni az én igazamat (+ remek érzés ha velem is foglalkoznak!)
Minden kapcsolatomnak úgy indultam neki, h ez majd talán már AZ IGAZI lesz, sztem, + mások szerint is, csak igy van értelme! Vagy JÓL vagy SEHOGY!!
Mivel NÕ-ből vagyok a nagyrészem ÉRZELEM, ami férfiba már kevesebb igy örültem, h apácskára ráleltem!
Több mint 5 éve vagyunk együtt de mivel sztem túlságosan is eseménydús volt, talán felérhet 10-el is! Pörögtek az évek, jöttek a gyerekek, több mint évente költöztünk is min. 1-et és mindezt ,de szószerint értsétek nulla segítséggel tettük meg és amit elértünk ( ill. még el fogunk, mostmár mondhatom!)is nulla forintból indítottuk!! Semmi örökség meg nagymamára akár 1 órára is rábízott gyerek!!! Ezt igazán csak a gyerekes szülők értik meg!!
Nekem meg a lurkóknak rohanó apából szinte semmise jutott!!( Tudom értünk tette, most ezt mondanátok!) De mégis hiányzott sokminden, hogy ( hacsak 1 picit is) de NÕ lehessek és necsak SZÜLÕ!! Hogy kiléphessek min. havonta az utcára 1edül és nem 3 lurkóval a nyakamba, h apácska necsak dicsekedni járjon el velünk mindenhova hanem enek otthon is legyen kézzelfogható alapja……stb.. Úgy éreztem bevagyok zárva és be is voltam! „.Legalább had cseteljek!! „ mondtam, hamár kimozdulni nem tudok . Azelőtt ilyet se csináltam! Sok emberrel csetelgettem eleinte, a kreténeket kiszűrtem persze ill. igyekeztem. De soxor bárkivel duncsiztam volna, csak felnőtt ember legyen mer már egésznap csak bölcsi-ovi vót :)
Aztán persze szűkült a csetelők köre egyetlen 1re. + leltem benne mindent mit lehetett! Szinte erre vártam egésznap az estére, h éjszakákon át 1ütt lehessek vele hacsak virtuálba is!
Mi tagadás szerelmes lettem bele, a : NEMLÁTNI ÉS MEGSZERETNI tipikus esete! Majd átléptük a + engedett határt és eltűnt a virtuál, felváltotta a valóság, INNENTÕL gyorsultak fel + élesedtek a dolgok. Persze neki nem volt veszteni valója (Ezt, mindig is hangoztatta!) Talán sose gondolt semmit komolyan, a döntést, felelősséget mindig átpasszolta!!
Lehet, hogy minden érzés csak az én agyam szüleménye volt, ÉN képzeltem magamnak 1 számomra ideális herceget, aki majd kiszabadít a várbörtönből és megad mindent nekem és a gyerekeimnek. Talán majd vele új életet kezdhetek, de az én hercegem sajna nem volt az a mesebeli gazdag szőke herceg aki felkap négyünket ( én+3gyermekem) és elvisz a saját várába és boldogan élünk amíg…. a többit + már tudjátok, mint a mesében, CSAK OTT!!
Még szőke sem volt nemhogy gazdag, nomeg vára sincsen!! Látjátok ez az átverés a chat!! Hiába megy át az egész utána a valóságba, akkor is már sajnos ott a virtuálba megalapozódott egy óriási tévhit rengeteg érzelemmel körítve és szinte nem is kell már a másik félnek semmit se tennie, hisz már megvan az alap meg rózsaszín felhőcske és úis belehabarodva érzed magad és csak azt hallod meg ami a fülecskéidnek kedves!!!
Ja meg igazából aki kiállt mellettem nemcsak szavakba hanem tettekben is az apácska volt nem pedig az ígérgető lovag!! Igaz elég kemény meg durva eszközt választott de talán tehetetlenségében már nem is tudta mihez folyamodjon, h megmentse a családot!!!
Bizony akkor eszembe jutott, h megszökjek előle de szerencsére azér tudtam annyira gondolkodni, hogy ezt az első felindulásból született gondolatot elvessem és inkább apácska szemszögéből nézzem a dolgokat, hogy miért is tette !!!?Akkor értettem csak meg és talán még nem volt késő bár elég nagy árat kellett fizetni érte!! A család a fontos, ez talán másoknak is tanulságos lehet!! Emberből vagyunk így hát sajna nem tökéletesek, és hibázhatunk!! De ha tanulunk belőle talán még jobbak lehetünk tőle!! meg azon is érdemes elgondolkodni, hogy választottál embert magadnak talán 1 egész életre ( vagy még tovább is!!) annak biztos, hogy oka volt!! És mi lehet az amit egyik ember megtud adni a másik meg nem!! MEG KELL MINDENT BESZÉLNI, SZÁNNI KELL RÁ IDÕT MERT FONTOS!!
A NÕCIK, mint tudvalévő kommunikatívabbak , mint a férfiak! De sokszor nem mondják ki a lényeget, hogy mit is akarnak! Beszélnek-beszélnek aztán mikor kapnak vmi apróság tárgyat vagy virágot akkor boldogak 1 pillanatra és elhallgatnak. Na ezzel csapják be a férfit és legjobban meg saját magukat!! Hisz ezek csak eszközök meg tárgyak és valójában ők nem is erre vágynak!!! Hanem érzésekre meg odafigyelésre!! Mindenkinek figyelmébe ajánlom, a MI KELL A NÕNEK? Című filmet (Mel Gibson, Helen Hunt) ha viccesen is de érzékelteti a NÕ és FÉRFI közötti óriási különbséget!!

Tömören röviden ennyi volt a lényegem…

kedves derill! úgy érzem TE jól látod a dolgokat, mint az látni is fogod hasonlókat irtam de ÉN már hamarabb csak most jutottam el oda, hogy ide is felrakjam!

Kingus # 2004.07.23. 12:29

Kedves Simike!

Nem hiszem el, ÉRZELMES nő létedre,hogy ilyen tárgyilagosan tudod szemlélni magad, és 2 nappal a sokk után ilyen szárazan és férfiasan írsz,és bűnösként színt vallasz. (Hacsak, nem kényszerből írtad mert mögötted ált apácska vagy épp apácska gépelte )Ne vedd személyeskedésnek én ilyen vagyok. Egy nő ilyet sosem írna le így. Én tudom...főleg egy "magárhagyott"nő. A nagyon sok direkt helyesírás hiba is feltünő! Azt ami épp a falak mögött zajlik most nem fogjuk megtudni csak azt amit György tudatni akar.
Kívánom, hogy helyrejöjjön a kapcsolatotok de nekem úgy tűnik fontosabb Györgynek, hogy tudassa a külvilággal azt ami voltaképp nem is tartozik a külvilágra mégis mintha azt szeretné, hogy folytatásos regény formájában élné az életét a neten.Ez már nem arról szól, hogy tanúlságos vagy sem.

Zoltán György # 2004.07.23. 12:48

Kingus! (Mari!)

Anyácska a gyermekeink anyukája a gyerekek is így szólítják!
Ahogy engem Apácskának!
Nem cseteltem amikor kéz a kézben aludtunk! Igen beszélgettem Anyácskával tisztán, önzetlenül! Igen érdekel, hogy Õ mit szeretne!
Elmondta, hogy számára is a gyerekek a legfontosabbak!!! Ezt talán csak egy anya értheti!!!
Elmentem itthonról, több mint 1 órával később hívott fel, kb. 14 órakor, hogy beszélt a herceggel és ki van borulva.
Nem is csoda!!!
Tartottam benne a lelket és próbáltam megnyugtatni. Este 8 után értem haza, addigra kicsit megnyugodott.

Beszélgettünk és amikor vásárolni indultunk akkor mondta, hogy BOCSÁNAT!
Éjjel 1 óra körül, amikor lefeküdtünk kéz a kézben, és simogattam a buksiját, akkor mondtam, hogy MEGBOCSÁJTOK!

Nem 10 perc alatt és nem félelemből történt!
Ha érdekel a dolog légyszíves olvasd el a legelejétől. Anyácskával közösen irtuk ezt!

Zoltán György # 2004.07.23. 13:00

Anyácska vagyok, csak nem lépek ki meg be fölöslegesen hisz uis együtt irjuk mindet. Kivéve a Simikét azt magamtól irtam és talán azér tünhet neked száraznak, mivel már igyekszem túllépni a dolgokon de még ilyen rövid idő alatt teljesen felhőtlenül, mindent rögtön elfeledve nem is tudtam még egyenlőre visszalépni boldog családi légkörbe! Ehhez még kevés volt az idő!! De ezen az uton haladunk és örülök, hogy visszataláltam ide és volt is lehetőségem rá, hogy vissza is jöjjek!! Érted ugye?
Nem vagyok magára hagyott nő! Itt van a családom!! Még megtaláltam őket!
ui: helyesírási hibákkal TE is dicsekedhecc, ha már a szememre vetetted!! :)

simike # 2004.07.23. 13:19

Kingus!
Gedő Marika!

Anyácska vagyok, eddig is itt voltam és én irtam.
Egyedül én tudtam eddig az e-mail cimed!
Hidd el, hogy ÉN irtam és mindketten őszintén irtunk!

Kingus # 2004.07.23. 13:20

Figyelj Zolka!

Kingának hívnak,folyamatosan olvasom, mert ÉRDEKEL mi történik a Simivel bár védelmében nem tudok tenni semmit!!!
Igen 1 anyának a gyerekei a legfontosabbak ez motiválja arra,hogy veled maradjon.
Félelmetes az ahogy viselkedsz.Persze nyilván a gyerekek miatt.

derill # 2004.07.23. 13:31

Kingus: mindezt akár én is irhattam volna, holott én is nő vagyok. Lehet, hogy neked van igazad, de ha György irta, csak magával cseszne ki. Szerintem nem ő irta. A hibák szándékosak, és nem hibák: chat-duma, a rosszabbik stilusból (én spéci az ilyeneket szoktam kizárni, merthogy én is szoktam néha chat-elni, mégpedig derill néven).

De ez nem számit. Kételyek lehetnek, Te nem bizol a pasikban, sőt, nem is kedveled őket, mindezt azért, mert rosszak voltak a tapasztalataid.

De Györgynek megadatik, hogy ujra megpróbáljon bizni a feleségében, és a feleségének is, hogy megpróbáljon bizni a férjében. Hiszen ha mindezt elmondta neki, bizik benne.

Tehát hagyjuk őket boldogan élni.


dr. Regász Mária Ügyvédi Iroda
dr. Regász Mária
ügyvéd
1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.
06-30-381-8350
derill@t-online.hu

Kingus # 2004.07.23. 14:14

Derill: kívánom, hogy minden rendben legyen...s hagyjuk élni Õket. Most mennem kell.Sziasztok.

"herceg" # 2004.07.23. 17:05

én kérek ELNÉZÉST MINDENKITÕL,azért amit okoztam! Engem a "herceget" SOKAN LEÍRTAK,hogy valójában milyen is vagyok. Ennyi nyilvánosság számomra elég volt. NAGYON SOKAT TANULTAM EBBÕL !! ZOLI GYőrgy, Neked gratulálok,sokat szenvedtetek e sikerért,megérdemlitek! Ûgyes vagy,a játszmát TE NYERTED,én meg FELADTAM... (minden Tiszteletem,- a bukott "herceg")