duna corp


rita0426 # 2012.03.21. 09:54

Segitséget szeretnék kérni egy olyan ügyben ami 2010 ota tart,az erste bank átadta a hitel kártyánkat a duna corpnak 2010-ben igaz akkor nagyon levoltun égve mert munka nélküiek lettünk,de 2011 óta fizetgetjük igaz volt olyan honap amikor nem sikerült de a rákövetkezö honapban meg igen.a mai nap felhivot a DUNA CORPOs hölgy és szemrehányást tett,hogy 15000 helyet mért csak 10000 ezret fizetem be és jólenne ha 2012.03.28 ig rendezném a maradék 5000ft mert különben át adja jogászuknak s akkor jönnek foglalni és tilják a fizubol stb stb.Én hiába mondtam hogy elnézést de mos csak ennyi sikerült nem érdekelte.Tehát a hajlandoságom megvan a fizetésre de nem mindig jön össze a havi 15000 ft.ja és 2010 ota semilye irott megálapodásunk nincsen csak telefonon zaklatnak folyamatossan.kérdésem az lenne mit tehetnék eben az ügyben illetve aDUNA CORPNAK mihez van joga?Mert én csak fizetgetek de azt sem tudom hol tartok.
válaszokat elöre is köszönöm


Segitséget szeretnék kérni abban hogy az egyik tartozásunk ami a férjem nevén van az már birosági végrehajtás alá került amit nem értek az az ha vo