Adóságrendezés,talán?


gerbera317 # 2012.06.13. 21:38

Egy vmit magára adó végrehajtó bizonyos időközönként ránéz a nyilvántartásokra.

Így igaz, de szünetelő ügyben nincs helye az adós vagyona utáni kutakodásnak.

Goodwitch # 2012.06.13. 10:47

Foltoska!

Ha eddig is ennyire résen volt, akkor az öröklésnél is lesz annyi esze, hogy visszautasítja azt, és majd örökli valaki helyette...

Erre is készülj fel.


Goodwitch

foltoska # 2012.06.13. 10:36

Dr.Attika!
Valóban talán igy érthetőbb./köszönöm Immaculata/

  • "Hogyan tudható meg,hogy az adós örökölt és végrehajtható vagyonhoz jutott?"Az adós minden lehetőséget kihasznált,hogy elkerülje tartozásának rendezését bejelentett munkaviszonya,bankszámla ingatlan nincs.Kaptam már itt a fórumon segitséget,amit a végrehajtónál" érvényesitettem".Ha most mint laikus leirom gondolataimat bővebben akkor figyel,erősen figyel útmutatást kapok.Köszönöm ha válaszol.foltoska.
kfgabri # 2012.06.13. 08:47

Egy vmit magára adó végrehajtó bizonyos időközönként ránéz a nyilvántartásokra.
A feketepénzt (készpénz, ékszer) nem tudja nyomonkövetni, de egy bankszámlát, ingatlannyilvántartást igen.

Kovács_Béla_Sándor # 2012.06.13. 07:32

Igen, arra válaszoltam.

Immaculata (törölt felhasználó) # 2012.06.13. 07:12

Hogyan szerezhet tudomást a végrehajtást kérő arról, hogy az adós örökölt és végrehajtható vagyonhoz jutott.

Kovács_Béla_Sándor # 2012.06.13. 05:54

Mit lehet,kell,tud tenni a végrehajtást kérő
Figyel, erősen figyel.

Dr.Attika # 2012.06.13. 05:38

Tisztelt "foltoska"!
Tegye fel legyen szíves mégegyszer a kérdést, mert utólag, ha visszaolvassa, szerintem Ön sem érti. Kívül álló mégúgysem.

foltoska # 2012.06.13. 05:20

T. Hozzáértők!
Mit lehet,kell,tud tenni a végrehajtást kérő,hogy az adós esetleges öröksége esetén /annak elköltése előtt /az öröklésről tudomást szerezhessen? Köszönöm a segitő választ.Foltoska.