MBA v. LLM


Legislator # 2009.03.18. 19:02

Avelina jankás:-).


Sunshine after the rain.

Legislator # 2009.03.18. 19:01

Impi igazi jégcsapkirályfi, ezért viselkedik...így:-)


Sunshine after the rain.

Avelina # 2009.03.18. 18:58

azt hiszem most "beszélek" veled utoljára Impotent:))


You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived.

Impossible # 2009.03.18. 18:50

Volt egy tenyérbemászó, affektáló kis p.ics. oszt társam, az volt Anikó, ezért utálom azt a nevet, és ezért gondoltam, hogy...lol

Avelina # 2009.03.18. 18:48

EZT KIKÉREM MAGAMNAK!!:)Méghogy anikós..


You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived.

Impossible # 2009.03.18. 18:47

Avelina,

ha megígéred, hogy elárulod a neved (az igazit), akkor én is megmondom. Te meg Anikós vagy.

Impossible # 2009.03.18. 18:47

Avelina,

ha megígéred, hogy elárulod a neved (az igazit), akkor én is megmondom. Te meg Anikós vagy.

Impossible # 2009.03.18. 18:46

Avelina,

ha megígéred, hogy elárulod a neved (az igazit), akkor én is megmondom. Te meg Anikós vagy.

hunfrakk # 2009.03.18. 17:51

még jó hogy nem Ödönös..........

Avelina # 2009.03.18. 17:43

Pedig más nevet elképzelhetetlennek tartok:))Imp pedig attilás akkoris:)


You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived.

Legislator # 2009.03.18. 17:39

Nem, ez sem az anyakönyvi nevem. Valahány név a naptárba...:-).


Sunshine after the rain.

Legislator # 2009.03.18. 17:38

Tamásos csak akkor vagyok, ha az a Tamás egyben András is,de nem több:-).


Sunshine after the rain.

Avelina # 2009.03.18. 17:28

Az én sulim az csak 3 éves volt így végeztem 21 évesen.Az osztatlan jogász képzésen még mindig a padot koptatnám..


You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived.

Sz.Márton # 2009.03.18. 17:28

A honvágy az tényleg elfogadhatóan nagy és fontos dolog!Mi több megérthető!

Avelina # 2009.03.18. 17:23

Kedves Márton!

Félreértettél ha azt hiszed rossz szándékkal mondtam/ írtam az alábbiakat.Hadd idézellek miért mondtam , hogy idealista.
" Mi többek lehetünk a plussz nyelveken keresztül ha néha kicsik is vagyunk. BA, LLM vagy MA… a fenét, akarat,szorga­lom,tudás, leleményesség ahogy mi Magyarok szoktuk és kész!!!"Nem azért írtam le a korom,hogy emiatt zöldfülű tacskóként kezeljenek :) Az LLB-vel nem lesz gondom és köszönöm tudnék vele érvényesülni.Nem mintha meg kellene indokolnom de ha tudni akarod elmondom, hogy honvágyós voltam és haza jöttem kicsit.:)Nem a túrórudi meg a sárga villamos hiányzott..:)

Imp:akkor tamásos


You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived.

Legislator # 2009.03.18. 17:22

Milyen egy Leg? (Nem ér azt írni, hogy olyan, mint Legislator). Gábor nem vagyok, de ha gáborosság alatt mondjuk M.G. profot kell érteni, akkor határeset:-). Szeretem, amikor csinos nők kombinálnak, és a neveket is nagyon, nagyon szeretem. (Ugye, kedves B. úr?). Egyébként 22 évesen lehet valakinek osztatlan jogi diplomája, ha 17 évesen kezdi az egyetemet. (Egy számomra kedves stat. oktatóm példálódzása volt ez).


Sunshine after the rain.

Legislator # 2009.03.18. 17:17

"Nekem ahhoz nem kell ott dolgoznom, hogy ott lehessek, ha akarok:-).“

Na jó, mostmár valld be, hogy vár alatt az Akropolisz értendő (ami persze inkább van a vár felett, mint a vár alatt). A görög isten jó foglalkozás, mert elég akarni (és még wc-re sem kell menni)."

:-DDD. Impi, csak arra gondoltam, ha nagyon akarok:-) valahova menni (külföld), akkor kiküld a munkahelyem (pl. ha nyerünk rá pénzt).


Sunshine after the rain.

Impossible # 2009.03.18. 17:15

mint egy kacsa. :D

Impossible # 2009.03.18. 17:14

Kacsa pedig olyan mint egy

Impossible # 2009.03.18. 17:14

Mi az, hogy Attilás? Mellé. :D Nem vagyok Attila, ki nem állhatom azt a nevet, szerencsére nemis vagyok az. Leg.-ben nem tudom, mi a Gáboros, szerintem inkább pont olyan mint egy Leg.

Sz.Márton # 2009.03.18. 17:13

Kedves Avelina!

Mi azon az idealizmus, hogy végezz bármit is Magyarországon azt egyben hasznosítsd. Még annyira fiatal vagy hogy a sokak által lenézett, nem kedvelt osztatlan jogi képzést még technikailag be sem tudtad volna fejezni. A külföldivel gondolom kint arathatsz vagy mégsem? Én több iskola után is optimista vagyok mert teszek érte! A külhoni és az itthoni egyedi képzések részletei továbbra is érdekelnek, de mi az igaz baj?

Üdv: Nem csak idealista

Avelina # 2009.03.18. 17:10

OK:)egy ideig gondolkodtam miért az a neved , hogy Impossible .A szavaiddal élve a te polgári neved biztosan Attila olyan attilás vagy.Legislator meg gáboros.:)


You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived.

Impossible # 2009.03.18. 17:08

Avelina,

köss belém. :D

Avelina # 2009.03.18. 17:04

Kedves Impossible!
Nekem a Nap fontosabb mint a tenger .Angliának van tengerpartja de mindig szürke az ég, napot meg akkor látok amikor itthon vagyok.Örülj, hogy itt süt a Nap és nem kellazt nézned melyik ernyőt vigyed a kicsi szemerkélő esőset vagy az özönvizeset:))

Kedves Kacsa!

Én egyetértek veled de van ami nem változik , akik soha nem próbálták ki magukat külföldön azoknak mondhatod /mondhatjuk, hogy külföldön ez nem elég meg BA..stb...valószínűleg ez az oka annak, hogy több száz éve így megy a jogászképzés.

Kedves Márton!

Te egy született idealista vagy:)Nem akarok veled kötekedni , mert az olyan mintha lehúználak a felhők közül.Én csak 22 vagyok de még én sem látok ennyire pinknek mindent.Értelek, hogy bármire képesek lehetünk meg bármi megtörténhet de hidd el sok igazság van abban amit duck mond:))


You have to live the way you think, otherwise you'll end up thinking the way you lived.

Impossible # 2009.03.18. 17:03

"Nekem ahhoz nem kell ott dolgoznom, hogy ott lehessek, ha akarok:-)."

Na jó, mostmár valld be, hogy vár alatt az Akropolisz értendő (ami persze inkább van a vár felett, mint a vár alatt). A görög isten jó foglalkozás, mert elég akarni (és még wc-re sem kell menni).

"Jelenleg Mo.-nak sincs tengerpartja, itt hogyan bírod ki tengerpart nélkül?:-D"

nehezen