jogásszá válás


Rexor # 2004.09.29. 14:13

Érdekes, én 14 évesen még azt se tudtam mi a disco, először talán 16 évesen voltam :). De lehet hogy későnérő típus vagyok.. Ez a kocka csokis megoldás tényleg szimpatikus,de a számvitelt szerintem elég pocsékul tanítják az Áf-eb. Én is vért izzadtam, izzadok vele nap mint nap, mert a munkámhoz viszont nagyon is kell. Takarítás.. hmm nekem is kellene :)

Order (törölt felhasználó) # 2004.09.29. 14:46

(a hozzászólás a felhasználó kérésére törölve)

Legislator # 2004.10.04. 21:30

Order, most éppen nincs olyan lány, akivel együtt akarnék élni, viszont otthon sem akarok vizet zavarni (meg már 2002. decembere óta nem is lakom otthon), és a kollégium egy iszonyú olcsó megoldás olyan gellérthegyi panorámával, amit 40 négyzetméteren csak 20 millióért kapnék meg. Bevallom, nincs havi 60, de még csak 30 rugóm sem lakásra, arról nem is álmodok, hogy belátható időn belül veszek egyet. A szobatársamnak nincs még meg a diplomája, de meglesz ebben az évben. Õ számviteli jogról ír. Elvben nekem kéne most is írnom, de PJ tekintetében harmadéves vagyok, ezért csak a jövő félévben választhatok témát. Talán arról írok, amiről az Álligen. Azt javasolták, a PhD-t is abból írjam, de az még odébb lesz:))). A koleszban zömmel csak alszom, bár a múlt héten hívtak bulizni a kollégisták, és ennek a meghívásnak eleget is tettem, és megmondom őszintén, nagyon felszabadult voltam. A diszkók kevésbé vonzanak, mint például a kocsmák, vagy a kávéházak, vagy a jó éttermek. Vagy csupán egy tábortűz, körülötte jó barátokkal. Bár én jobban szeretem a négyszemközti baráti beszélgetéseket.

Egyebekben nagyon leköt önnön életpályám egyengetése+az ELTE ÁJK, úgyhogy nem sok magánéletem van.


Sunshine after the rain.

Order (törölt felhasználó) # 2004.10.05. 08:00

(a hozzászólás a felhasználó kérésére törölve)