Közalkalmozotti besorolás, pótlék


Cabron_ # 2022.08.10. 10:09

Vicus

Férjem is szokott óraadóként dolgozni, tőle tudom, hogy 10 óra felett már közalkalmazotti jogviszony. Hogy ez heti hány órás részmunkaidőt jelent szerződés szerint, azt majd kikalkulálják neked. Mennyi a havi kötelező óraszám, ilyesmikhez viszonyítva.

Vicus # 2022.08.09. 11:35

Üdvözlöm!
Pedagógus voltam 40 évig egy általános iskolában. Tavaly szeptemberben 8 év nyugdíj után visszahívtak matematikát tanítani a felső tagozatba, 8 órás óraadó voltam egész tanévben. Idén szeptembertől 12 órában kérik, hogy tanítsak. Kérdésem: ez részmunkaidős állásnak minősül-e, kérhetem-e, hogy így alkalmazzanak. Az új kormányrendeletből azt nem tudtam kiolvasni, hogy csak óraadó lehetek, vagy félállásban közalkalmazott, közalkalmazotti félfizetéssel.
Válaszukat várom. Üdvözletem

drbjozsef # 2022.05.27. 04:38

Timus,

Ha a munkaköröd nem igényli a szakképzettséget, akkor nem.

Majordomus # 2022.05.26. 18:56

Ha megfelelsz a feltételeknek.

Timus # 2022.05.26. 18:17

Üdvözlöm!
Közalkalmazotti besorolással kapcsolatban szeretnék érdeklődni.
Egyházi fenntartású iskolában dolgozom konyhai kisegítőként. Legmagasabb iskolai végzettségem érettségi. Jelenleg A fizetési osztályba vagyok sorolva.

Esetleg jogosult vagyok -e B fizetési osztályba kerülni?
Köszönettel: Timus

Lyonee # 2013.07.26. 18:26

Letty04
A C11 illetménye 98865 Ft, helyes az anyukád besorolása. Ezt kell kiegészíteni a garantált bérminimumra,-114000 Ft-ra- mivel alacsonyabb nála.
Ennek nettója 74670 Ft.

dr.Bodnár Lilla (törölt felhasználó) # 2013.07.25. 10:26

Letty04

Ha valóban C11 a munkavállaló besorolása, akkor annak megfelelő illetményt kell kapnia.

___________________________________________

Budapesti ügyvéd

www.bodnarugyvediiroda.hu

szaszady # 2013.07.25. 10:10

Kedves Hozzáértők!
Diplomámat a BME gépészmérnöki karán szereztem, műszaki szakoktatói szakon. Általános iskolában tanítok életvitel-technikát 32 éve. Szeptember 1-től ez egyetemi végzettségnek fog-e minősülni, vagy a munkakör betöltéséhez szükséges besorolás fog-e számítani, mint eddig?
Köszönettel: Gábor

ellamiramage # 2013.05.01. 04:29

Tisztelt Lyonne!
Márciusban kértem segítséget, ezidáig sajnos senkitől sem érkezett válasz!
Kérem segítsen!
Gyógypedagógus-óvónő vagyok.
Az óvónőképzőt követően kiegészítő szakon főiskolai képesítést, majd 2004-ben a Pécsi Egyetemen (Roma etnikai ismeretek) szakvizsgát szereztem.
Következő év januárjában G fizetési osztályba soroltak és 5% pótlékot kaptam.
2008-ban Gyógypedagógia TAP szakon végeztem. Azóta (integrációs feladatokat felvállaló intézményünkben)
SNI gyermekeket nevelek, fejlesztek. Az ezzel járó teljes dokumentáció vezetése is az én feladatom. Sajnos ezért a munkáért se órakedvezményt, (32 óra a heti kötelező óraszámom) se bérjellegű juttatást nem kapok.
Munkáltatóm arra hivatkozik, hogy a G besorolás és az 5% erre is vonatkozik.
Munkaköri leírásomban szerepel a "gyógypedagógus-óvónő", kinevezésemben azonban nem.
Kérem szíveskedjenek tájékoztatni, mi az amire törvényesen jogosult vagyok és mi az ami a munkáltatói döntés körébe tartozik!
Segítségét előre is köszönöm!

oszverke # 2013.04.27. 15:36

Üdvözlet!
Közalkalmazotti bérbesorolásról szeretnék tájékozódni az esetemben.
Egészségügyi alkalmazott vagyok 26 éves munkaviszonnyal.Minden eddigi munkáltatóm "E" kategóriájú besorolásba vett, mostanáig. Régi tipusú, OKJ előtti szakmai képesítéseim vannak. Munkahely változtatásomkor hideg-zuhanyként ért, hogy "csak a D " kategória szerinti fizetést adják. Ez majdnem 20 ezer forint különbség!!!! Fővárosi Önkormányzati intézmény az említett munkáltató. Az illetékes válaszát várom arról, hogy jogszerű-e ez a fizetési besorolás?
Köszönettel és üdvözlettel: oszverke

ksanyi52 # 2013.04.25. 11:07

Köszönöm, kedves Lilla. Most már csak azt nem tudom hogy a fegyveres mezőőr, milyen kategóriába esik.
Üdv ksanyi.

dr.Bodnár Lilla (törölt felhasználó) # 2013.04.24. 10:23

Ez a betöltött munkakörtől függ, nem az iskolai végzettségétől.

www.bodnarugyvediiroda.hu

ksanyi52 # 2013.04.23. 15:42

Tiszteletem a fórumozóknak! Lenne egy tisztelet teljes kérdésem. Tavaly elnyertem egy pályázatot melynek feltételei a következők voltak:

Szakmunkásképző intézet,
B kategóriás jogosítvány,
Magyar állampolgárság.

Az lenne a kérdésem, hogy meg illetne e engem a szakmunkás minimálbér 32 éves szakmunkás bizonyítvánnyal? Igaz hogy nem a szakmámban dolgozok,és közalkalmazott vagyok. Kérhetem e, vagy ez a közalkalmazotti jogviszonyra nem vonatkozik? Mezőőri,
valamint fegyver vizsgát tettem, és szeretetném tudni hogy a garantált szakmunkás minimálbér jár e nekem, vagy erre a munkakörre mások a szabályok? Tisztelettel: ksanyi.

Lyonee # 2013.04.22. 20:20

Nem írja felül a 77/1993 a 138/1992-t! Mindegyik más területre vonatkozik. A közoktatási intézményekre a 138/1992 vonatkozik, és nem a 77/1993.

A 77/1993. (V. 12.) Korm. rendelet
a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény végrehajtásáról a helyi önkormányzatok által fenntartott szolgáltató feladatokat ellátó egyes költségvetési intézményeknél

A 138/1992. (X. 8.) Korm. rendelet
a közalkalmazottakról szóló 1992. évi XXXIII. törvény végrehajtásáról a közoktatási intézményekben

krizsi # 2013.04.22. 17:11

Lyonee# 2013.03.12. 22:40:
Köszönöm válaszát, sajnos azonban a dolgozó nem tudta érvényesíteni a garantált bérminimumra vonatkozó igényét, mert a citált törvényt (1381992. (X.8)) módosítja a 77/11993. (V.12.) Korm. rendelet, amely szerint a konyhai kisegítőt 'Egyéb képesített fizikai munkakörbe', 'A' fizetési osztályba kell besorolni.

Sopeka # 2013.04.03. 20:08

Logopédusként -főiskolai diplomával- dolgozom egy pedagógiai szakszolgálatánál. 2012. júniusában neveléstudomány szakon mester képzettséget szereztem.

Kérdésem: valóban csak adható, tehát nem kötelező ebben az esetben a magasabb/egyetemi végzettség szerinti besorolás?

Lyonee # 2013.03.22. 21:38

A GYET ideje nem számít munkaviszonynak, -ha mellette kereső tevékenységet nem folytatott,- csak szolgálati időnek a nyugdíjhoz.

csurmo # 2013.03.19. 21:13

Kedves Szakértő!

Anyukám '94-99-ig GYET-en volt, amelyet szolgálati időnek minősítették. Jelenleg közalkalmazottként dolgozik, azonban a felülvizsgálatkor ezt az időszakot kivették, ezért a közalkalmazotti bértáblában hátrébb sorolták.
Az lenne a kérdésem, hogy a GYET-en eltöltött időszak munkaviszonynak számít-e?
Segítségét előre is köszönöm.

Üdv,
Csurmo

Lyonee # 2013.03.12. 21:40

A "C" fizetési osztályba sorolt közalkalmazott illetményét ki kell egészíteni a "garantált bérminimum"-ra , vagyis 114 ezer forintra.

Lyonee # 2013.03.12. 21:33

A "konyhai kisegítő"-t, kisegítő munkakörbe kell besorolni, amely betölthető A, B, C fizetési osztállyal is. A kjt. alapján a munkakör betöltéséhez szükséges legmagasabb végzettség alapján kell besorolni a közalkalmazottat, amivel rendelkezik, vagyis , ha érettségije van, akkor a C-be.
A kjt., illetve a "végrehajtási rendelete a közoktatási intézményekben" nem ír elő végzettséget a nem pedagógus dolgozókra.
138/1992. (X. 8.) Korm. rendelet
a közalkalmazottakról szóló 1992. évi XXXIII. törvény végrehajtásáról a közoktatási intézményekben

"7. Kisegítő dolgozó munkakörbe kell besorolni a közoktatási intézmény működtetésével összefüggő kisegítő jellegű feladatot ellátó közalkalmazottat, pl. a betanított munkás munkakörben foglalkoztatott közalkalmazottat, a portást, az éjjeliőrt, a konyhai kisegítőt, a hivatalsegédet, a kapust, a takarítót, a fűtő segédmunkást, a kocsist, a házfelügyelőt.

8.

9. Ha jogszabály nem határozza meg a munkakör ellátáshoz szükséges iskolai végzettséget, szakképesítést, szakképzettséget és

  1. nincs olyan szakképesítés, amely a munkakör betöltésére jogosít, a munkakör ellátásához legalább olyan iskolai végzettségre, képesítésre van szükség, amelyet a Kjt. 61. §-ának (1) bekezdése a fizetési osztályba soroláshoz előír. Ha e rendelet a munkakörre több fizetési osztályt állapít meg, a közalkalmazottat a legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése alapján kell besorolni, a munkakörre megállapított osztályok közül;
  2. van olyan szakképesítés, amelyik a munkakör ellátására képesít és
  • a közalkalmazott nem rendelkezik azzal, az a) pontban foglaltak szerint,
  • a közalkalmazott rendelkezik azzal, a szakképesítése alapján, vagy, ha az kedvezőbb, az a) pontban foglaltak szerint

kell besorolni.

9/A. A 9. pontban foglaltakat az I. részben felsorolt valamennyi - a kisegítő munkakört is beleértve - munkakörben alkalmazni kell.

10. Ha e rendelet a munkakörre több fizetési osztályt állapított meg és

  1. külön jogszabály intézménytípusonként meghatározza a munkakör ellátásához szükséges iskolai végzettséget, szakképesítést, szakképzettséget, a közalkalmazottat arra a közoktatási intézménytípusra vonatkozó rendelkezések szerint kell besorolni, amelyikkel közalkalmazotti jogviszonyban áll;
  2. külön jogszabály alapján a munkakör több iskolai végzettséggel, képesítéssel ellátható, a közalkalmazottat a munkakör ellátásához szükséges legmagasabb iskolai végzettsége, képesítése alapján kell besorolni;
  3. a munkakör a közoktatási törvény 17. §-a, illetőleg 127-128. §-a alapján több iskolai végzettséggel betölthető, a közalkalmazottat a meglévő, a munkakör betöltésére jogosító legmagasabb iskolai végzettsége, szakképesítése alapján kell besorolni.

11."

krizsi # 2013.03.12. 19:10

Bércsökkentéssel kapcsolatos probléma: oktatási intézményben, érettségivel rendelkező konyhai dolgozó 2012. decemberéig a garantált bérminimumot (114 E Ft) kapta fizetésként. 2013. januárjától a besorolása nem változott, a fizetését viszont 98 E Ft-ra csökkentették, hivatkozva a hatályos jogszabályra, miszerint az általa ellátott munkához nem feltétel az érettségi megléte. Kérdésem: megfelel-e a munkáltató eljárása a munkaügyi szabályoknak? Amennyiben nem, milyen jogorvoslati eljárás kezdeményezhető? Köszönöm a választ.

Sopeka # 2013.03.11. 20:02

Nem nagyon bízom jogszabályokkal alátámasztott válaszban, de próba szerencse!
Logopédusként vagyok alkalmazásban. Tavaly neveléstudomány szakon mester képzést végeztem az főnökömmel együtt (ő az ált. iskola igazgatója). Neki emelték a fizetését az egyetemi végzettségének megfelelően, nekem nem.
Kérdésem: az én esetemben valóban csak adható, azaz nem egyértelmű a fizetésemelés?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Korall54 # 2013.03.11. 19:19

Kedves Hozzáértők!

Egy ismerősöm ügyében kérdezek.
2010-ben lett közalkalmazott egy iskolában, fűtő és karbantartó munkakörben. Ekkor a C6-os fizetési besorolást kapta.
Végzettsége a festő szakmán belül mesteri fokozat. Előzőleg egyéni vállalkozóként dolgozott 1986-tól. A vállalkozás teljesen szabályszerűen futott, minden évben rendben voltak a járulékok, adó, stb.
Kérdés, hogy a közalkalmazotti besorolásnál ezeket az éveket milyen módon kell figyelembe venni, helyes-e a C6-os besorolás.


Üdv: Korall (53-as nö)

ellamiramage # 2013.03.10. 11:17

Gyógypedagógus-óvónő vagyok.
Az óvónőképzőt követően kiegészítő szakon főiskolai képesítést, majd 2004-ben a Pécsi Egyetemen (Roma etnikai ismeretek) szakvizsgát szereztem.
Következő év januárjában G fizetési osztályba soroltak és 5% pótlékot kaptam.
2008-ban Gyógypedagógia TAP szakon végeztem. Azóta (integrációs feladatokat felvállaló intézményünkben)
SNI gyermekeket nevelek, fejlesztek. Az ezzel járó teljes dokumentáció vezetése is az én feladatom. Sajnos ezért a munkáért se órakedvezményt, (32 óra a heti kötelező óraszámom) se bérjellegű juttatást nem kapok.
Munkáltatóm arra hivatkozik, hogy a G besorolás és az 5% erre is vonatkozik.
Munkaköri leírásomban szerepel a "gyógypedagógus-óvónő", kinevezésemben azonban nem.
Kérem szíveskedjenek tájékoztatni, mi az amire törvényesen jogosult vagyok és mi az ami a munkáltatói döntés körébe tartozik!