Segítsetek


Tundra # 2021.04.04. 12:20

Kedves kérdező,

Nem vagyok teljesen biztos benne, hogy mi történt őszintén szólva, de annyit meg tudok állapítani, hogy az általad leírt esemény nem büntetőjogi kategória.

Atis77 # 2021.04.04. 05:59

Penztartol valo tavozas utan reklamacio nincs oda vissza ervenyes.

Kíváncsivagyokrá # 2021.04.02. 01:50

Sziasztok elkepeszto helyzetbe kerültem. Vásárolni voltam édesanyámmal, pénztárnál pakolok be szokásosan a kosárba, vettünk kettő pontgyujto terméket, kérdezték van e annyi pontunk, mondtuk persze, így kedvezményesen jutunk hozzá, gondoltam lehuzta mindkettő terméket, nagyon sok holmink volt pakolok, látom hogy az egyik plüss a pénztáros előtt van xa csippanto előtt, gondoltam azt is lehuzta hiszen kérdezte megvan e elég pont, így azt is el elvettem, fizetünk, új aruvedelni kapu, nem tudom hogy működik, gondolom lopáskor csipog mint máshol, éles hang, rossz a fülem azt se tudom mellettünk szólt vagx csak a másik penztarosnal csippant a pénztárgép, felrealltunk láttuk elszamolrak egy virágot, gondoltuk nem állunk újra sorba nem reklamalunk, hazaertunk látom nincs lehúzva mindkét plüss. Másnap visszamentem hívattam főnököt hogy nem húzták le, kérdezte kérem e, kifizettem se jegyzőkönyv semmi Azóta azon ragodom nem e jelentenek fel szabalysertesert, hogy elvettem a pénztáros elől a terméket, nem szalagrol, de tényleg azthittem lecsipogtatta csak sok a holmi ezért nem tolta elém. Mit gondoltok?