Letíltás


gerbera317 # 2020.05.25. 08:34

De azt ugye felfogtad, ki fog neked ebben az eljárásban igazat mondani? Mert "trollkodás" közben azért csak elárultam...

Matko # 2020.05.24. 09:25

Kedves gerbera317!
Én valóban választ vártam a kérdésemre. Az, hogy Te trollkodni jársz ide az nem kérdés. Olvastam néhány hozzászólásod más témákban, hányingerem lett tőled. Tök elhiszem neked,hogy egy ügyvéd vagy jogi doktor vagy. De a stíluson változtatni kellene! Ne akarj kioktatni! Vagy van értelmes mondanivalód vagy kussólj!

gerbera317 # 2020.05.22. 07:04

Nem ártana, ha legalább a kérdésed igaz lenne! A mondókád végén azért csak kiderül, hogy végrehajtási eljárás volt (van) folyamatban. Az az igaz, amit a végrehajtó moond. Ahhoz a fórum sem hozzátenni, sem belőle elvenni nem tud.

Matko # 2020.05.21. 20:07

Üdv!
Egy olyan problémám van, hogy az egyik telefontársaság letíltást kűldött a munkáltatómnak velem kapcsolatban. 2000-ben hoztam ki tőlűk egy telefont előfizetéssel. Majd volt egy apró nézeteltérés és ezután nem fizettem be az irreálisan magas számlát. Ezután letíltották a kártyát és kiszámlázták a végösszeget. 70000 ft. Ebből a készülék 60000 ft. Ezután 2006-ban közmunkásként dolgoztam 6 hónapig és letíltották a fizetésem és havonta 33%-ot levontak. Következő évben nem vontak. Most bejelentkeztek. 99000 főkövetelést és 88000 kamatot akarnak behajtani. A kérdésem csak annyi lenne, jogos-e a követelésük vagy már elévűlt? A végrehajtó szerint anno csak a kamatot fizettem ki, a tőkét nem. Valaki tud segítő választ adni? Elöre is köszönöm szépen.