Válás, gyerekelhelyezés


TothJani # 2003.11.08. 20:09

Kedves Lili.

"Fortélyok vannak, de minek a gyermekek érdeke az első és nem a szülők vetélkedése.
Üdvözlettel:
Lili"
Lehet hogy normális országokban ez így van de ez a fórúm Magyarországon van, tudod (.hu)itt első a szülők vetélkedése és sajnos
látom a példát hiszen egy 8,5 éves kislány nem fog ok nélkül bepisilni miután már 2 éves kora óta nem csinált ilyet és nem kezd el hányni ha ideges és mindez azért mert a szülök vetélkednek a bírókat pedig egyáltalán nem érdekli a gyerekek sorsa különben a szakértői véleményt figyelembe vennék.

Flóra # 2003.07.02. 06:20

Lili01 írta - 2003.07.1 17:58
Kedves Flóra!

Fortélyok vannak, de minek a gyermekek érdeke az első és nem a szülők vetélkedése.

Üdvözlettel:

Lili

Flóra írta - 2003.06.27 12:17
”Remélem tud nekem valaki segíteni.
Azt tervezem, hogy elválok a feleségemtől (már évek óta rosszul élünk együtt, az utóbbi hónapok már borzalmasan teltek), 3 gyermekünk van, szeretném mind a hármat nekem ítélné a bíróság, mert megegyzésre esély nincs.  Néhány fortélyra lennék kíváncsi, hogy mielőtt elindítanám a válást rá nézve hátrányos dolgokat szedjek össze róla. Bármilyen megoldás érdekel. Mennyi esélyem van, hogy nekem ítéljék a gyerekeket?

Kedves Lili!
Teljesen egyet értek veled, a feleségem az aki eszközként használja a gyerekeket, ezzel próbál zsarolni.Jól keres, mégis egy fillért sem ad haza, sőt a családi pótlékot is elkölti magára. A gyerkekkel nem törődik, egész nap dolgozik, mikor délután hazajön elmegy ki tudja hova egész estig. Mindezt nyugodt szívvel, mosolyogva teszi, mondván, hogy a gyerekeket úgyis az anyának ítéli a bíróság, nekem semmi esélyem sincs. Kb havonta egy napot kellene vigyáznia a gyerekekre, akkor is másra bízza Õket. Én szívesen vagyok velük, megfelelően tudok róluk gondoskodni. Csak azért akarja tőlem elvenni őket, hogy fájdalmat okozzon. Nem kellenek neki.
Nagyon várom azokat a fortélyokat!!! 4 ember élete múlik rajta.


Flóra

Lili01 # 2003.07.01. 15:58

Kedves Flóra!

Fortélyok vannak, de minek a gyermekek érdeke az első és nem a szülők vetélkedése.

Üdvözlettel:

Lili

Flóra írta - 2003.06.27 12:17
Remélem tud nekem valaki segíteni.
Azt tervezem, hogy elválok a feleségemtől (már évek óta rosszul élünk együtt, az utóbbi hónapok már borzalmasan teltek), 3 gyermekünk van, szeretném mind a hármat nekem ítélné a bíróság, mert megegyzésre esély nincs.  Néhány fortélyra lennék kíváncsi, hogy mielőtt elindítanám a válást rá nézve hátrányos dolgokat szedjek össze róla. Bármilyen megoldás érdekel. Mennyi esélyem van, hogy nekem ítéljék a gyerekeket?


Lili

Flóra # 2003.06.27. 10:17

Remélem tud nekem valaki segíteni.
Azt tervezem, hogy elválok a feleségemtől (már évek óta rosszul élünk együtt, az utóbbi hónapok már borzalmasan teltek), 3 gyermekünk van, szeretném mind a hármat nekem ítélné a bíróság, mert megegyzésre esély nincs.  Néhány fortélyra lennék kíváncsi, hogy mielőtt elindítanám a válást rá nézve hátrányos dolgokat szedjek össze róla. Bármilyen megoldás érdekel. Mennyi esélyem van, hogy nekem ítéljék a gyerekeket?


Flóra