Eltünt levelezés???


Juditta # 2004.08.22. 08:32

Köszönöm Derill!
Szerencsére a lényeget elmentettem és halad az ügy! Csak azt gondoltam, hogy valamit nem tudok és azért nem találom. Nagyon sok köszönettel:
Juditta

derill # 2004.08.21. 14:32

Szia:)) Lehetséges. Több módja is van. Aki irta a szöveget, töröltetheti. Szépen kell kérni a rendszergazdától:)))

A másik mód, hogy géphiba, és véletlenül törlődött. Láttam már ilyet a büntetőjog részben. Valakinek irtam egy választ, aztán soha többet sem a válaszomat, sem az ő kérdését nem találtam meg (az ügy arról szólt, hogy két fiatal srác randalirozott éjszaka, és felirták a rendőrök az adataikat).

Pedig nem elbujt, csak valószinüleg az egész törlődött, vagy töröltették, vagy törölték kérelem nélkül.

Megoldás lehet, hogy bármit irsz, meg amit már irtak mások,és fontos neked, kimented word-be. Kijelölöd, ctrl+c, átmész word-be, ctrl+v, és elmented. Macerás, de meg van ami fontos. Ugyanigy mentés előtt, mielőtt rendbent nyomnál a gépnek, kijelölöd amit irtál, benyomod a ctrl+c-t. Aztán rendben. Ha nem jelenik meg, akkor ctrl+v-vel vissza tudod rakni, nem kell ujra kilométerhosszu jól megfogalmazott szöveget összeszedned, és szidni Pumuklit:)))


dr. Regász Mária Ügyvédi Iroda
dr. Regász Mária
ügyvéd
1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.
06-30-381-8350
derill@t-online.hu

Juditta # 2004.08.20. 15:32

kedves Attila és Mindenki!
Lehetséges, hogy eltünt a levelezésünk?
üdv. Juditta