Nagyon nem jó a helyzet.S.O.S.


derill # 2005.02.21. 09:38

Ha a lány szeret, ugyis melletted marad, ha nem marad melletted, nem szeretett eléggé. Várj amig 18 lesz, akkor ő dönthet. Ha van hol laknotok, hozzád is költözhet. Ha erölteted az egészet, elveszited a lányt akkor is, ha szeretett, mert az erőszakot nem szereti senki.


dr. Regász Mária Ügyvédi Iroda
dr. Regász Mária
ügyvéd
1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. 5.
06-30-381-8350
derill@t-online.hu

selye # 2005.02.20. 11:24

Tisztel fórumozók!

Elég súlyos problémával kellett szembesülnöm.A helyzet a következő:
Én 19 éves vagyok a barátnőm 18 lesz 3 hónap múlva.Sajnos a lány egy teljesen alkoholista anyával van megáldva aki az iváson kivűl szerény pszichológiai ismereteimet figyelembe véve tuti ,h nem komplett.És ebben teljesen bizonyos vagyok.Egyébként állandó munkahellyel rendelkezik.Na mármost eltiltotta a lányt tőlem.Nekem azt mondta az édesanyja,hogy a lány már nem szeret és csak kegyelemből volt velem az utobbi időben.A lány nevezzük Zsófinak írt egy szakító smst,hogy nem bírja tovább nem fog működni.Személyes találkozásunkkor elmondta,hogy 4 órán keresztül kapta az ívet (üvöltözés,lelki zsarolás pl.már felneveltelek van pasid nincs rám szükséged megyek megdögleni persze célzás az öngyilkosságra)és kapná egészen addig míg nem szakít velem.Kérdéseim: valamilyen jogi uton az anya nevevzzük Rózsának kellemetlenséget okozhat-e nekem esetlegesen valami megoldásunk lenne -e nekünk?Megj.Édesapjától külön élnek.
Mind jogi mind esetleges emberi ill személyes tanácsokat is várom.MI A MEGOLDÁS???