Évfolyamdolgozat (haszonélvezeti jog)


Impossible # 2010.04.15. 19:08

Ja, és kacsásabban is mondhattad volna: "bírom ajánlani". lol

Amúgy stimmt, thx. :D Erről jut eszembe, hol van már Avelina?

Impossible # 2010.04.15. 19:06

Ha az a cél, hogy boldog legyek, akkor tegyél félre nekem egy flaskával. :DDD

Legislator # 2010.04.15. 18:36

Találkoztam Imppel (4X), és szívesen ajánlom őt a hölgyek szíves figyelmébe.

Most boldog vagy?:-D


Sunshine after the rain.

Impossible # 2010.04.14. 08:38

A 25 azért problémásabb, mert hajlamos szinte mindenen megsértődni, az 5 évesnek viszont eszébe sem jutna félreértelmezni a beszólásaimat.

"tanúsítják" hát ez lol

Egyébként, bajusz, te hogy tanúsítod? Szerintem egyedül Leg. tanúsíthatná, vele már 3x-4x (?) találkoztam. Tényleg, Leg, Te miért is nem tanúsítod? :DD

Legislator # 2010.04.14. 07:02

Bajussz: Én azt elviekben el tudom képzelni, hogy X-et gyanúsítottként hallgatják ki, de kiderül, hogy csak tanú, így őt "tanúsítják", bár a Be. tudói ezért a dumáért szétütnék a számat.-D,


Sunshine after the rain.

Legislator # 2010.04.14. 06:52

:-DDDD


Sunshine after the rain.

bajussz # 2010.04.14. 06:01

Ameera: Imp csak viccel, nagyon rendes fiú, tanúsíthatom! Csak az a baja, hogy nagyon falja a nőket, vigyázz vele ;)

a tanúsítani szót hogy leírtam, rájöttem egy másik jelentésére, v.ö. rabosítani. ilyen van?:)

hunfrakk # 2010.04.13. 20:55

Impi! az ideák, álmok, ismeret nélküli elképzelések és a valóság két külön dolog!

tényleg az ötévesekre buksz?

Kacsa1111 # 2010.04.13. 20:41

Kedves Impossible,

valamit mégis tanultál a papoktól?:)))


Kacsa11

Impossible # 2010.04.13. 20:39

hunfrakk,

szerintem tévképzeteid vannak. :)

Kedves Kacsa,

dehogy mindegy, a 25 problémásabb. :D

hunfrakk # 2010.04.13. 19:57

Impi, egyre udvariasabb vagy.
Jársz protokoll-etikett tanfolyamra?
:)

Tudtad, hogy Benito MUSSOLINI is a Szent János (máltai) lovagrend lovagja volt, nem is akármilyen szintű?

És, hogy a mi kedvenc Gyurcsány Ferencünk és Szili Katalinunk (félkarú rabló) is magasrangú máltai lovagrendi kitüntetéssel büszkélkedhet?

Én nem barátkoznék velük annyira...de te tudod...
Veszélyes banda - csak kívülről tetszetősek!
Szabadkőművesekkel jobb vigyázni...
Nagymester, páholy - ilyenek vannak náluk - szuper!

Egyébként azt veszik be csak, akik tízmilliókkal támogatják őket, úgyhogy hajrá!

Kacsa1111 # 2010.04.13. 19:56

Kedves Impossible,

25 az ok. lol

szerintem neked mindegy, hogy 5 vagy 25...:)))

Sörözni én hívlak, te meg fizetsz. :DDD

pedig lehet, hogy találkozott volna veled, és megszabadított volna a tudatodat torzító mételytől...:))))))))


Kacsa11

Legislator # 2010.04.13. 19:51

Impi a szegény, búsképű lovag. Szerintem hívd meg:-D.


Sunshine after the rain.

Impossible # 2010.04.13. 19:45

Attól tartok, félreértettél. :D
Sörözni én hívlak, te meg fizetsz. :DDD

25 az ok. lol

Ameera # 2010.04.13. 17:45

Impossible
hát milyen www.lovag vagy te, hogy nekem kell téged sörözni hívni? :-P
25 vagyok amúgy

Impossible # 2010.04.13. 15:09

Na, akkor itt az idő, hogy pótoljuk az elmaradást. :D Én 26 éves regisztrált munkanélküli pre-hajléktalan dr. iuris vagyok, mint a magyar jogi felsőoktatás végterméke, eljöhetnél sörözni, ha fizetnél. :DDD

Ameera # 2010.04.13. 11:04

nem volt szó életkorról :-D
amire szót elírtam amira-ra msn-en való beszélgetés közben és megtetszett, mint női név
utóbb kiderült arab területen jelentése hercegnő
amira foglalt volt itt, azért ameera lett

Impossible # 2010.04.13. 10:33

Mit is mondtál, te fiatalabb vagy nálam? És mi az az améra?

Ameera # 2010.04.13. 10:19

Impossible

így tettem :-)
és most adom fel postán :-)

Impossible # 2010.04.13. 10:09

Améra,

az idézetek forrását pontosan jelöld meg lábjegyzetben.

Meg mutasd meg a konzulensednek!

Ameera # 2010.04.13. 09:20

elkészítettem nagy nehezen az évfolyamdolgozatom, kicsit sok benne az idézés, meg lehet, hogy kicsit kesze-kusza, de remélem elfogadják ... :-)

Impossible # 2010.04.13. 09:09

kbs,

benéznél a póker topic-ba? :) Szólj ám, ha terhedre vagyok a sok kérdésemmel. Ha valaki, én tényleg nem veszem észre magam, és nem tudom leszűrni a mondanivalót, ha nem mondják el, csak azt látom, amikor a nők kifakadnak azon, hogy a valósággal ellentétes állításaik mögött nem veszem észre a valóságot. Tudom, Te nem vagy nő, de elképzelhető, hogy most sem veszem észre, hogy fárasztanak a kérdéseim, és azért nem válaszolsz. Úgyhogy most kifejezetten rákérdezek: miért nem válaszolsz? És a nőkkel való tapasztalataim miatt: nem, ez nem számonkérés, hanem egy egyszerű kérdés. Most már nagyon óvatosan fogalmazok, de még így is bunkónak tartanak. :D

Kacsa,

nem keveslem, csak kérdeztem, hogy amit írtál, az a követelmény-e (az általad elért pontszám is lehetett volna). Egyébként ilyet még nem láttam, hogy valaki önképzéssel idehaza el tudjon érni ilyen szintet, amiről írsz, ez elképesztő.

Leg,

nem a nagykövetséggel van dolgom, csak valahogyan el akarom érni őket, mert már egy éve levelezek velük a felvételemről, most meg nem válaszolnak... ráérősek, úgy vettem észre, és ez az online kapcsolat nem enged előrelépést az ügyemben, muszáj megkeresnem valakit személyesen, mert már elegem van.

Kovács_Béla_Sándor # 2010.04.13. 08:53

A Nagy Könyv c. műsorba volt filmszüzsé, ez az!!!
Ha csak úgy nem. :)

Legislator # 2010.04.13. 08:48

Jártam a nagykövetség táján=nem konkrétan most, hanem életemben volt rá alkarom:-D.


Sunshine after the rain.

Legislator # 2010.04.13. 08:48

Impi,

Jártam a nagykövetség táján, biztos van ott valaki. De jelentkezz be, anélkül nem helyes megjelenni ott.

TOEFL: Egyébként nem olyan kis követelmény az...

KBS: Volt egy film, vagy valami filmkísérlet, Darvas utolsó alakítása volt. Alföldi rendezte, és talán szerepelt is... Várjunk! A Nagy Könyv c. műsorba volt filmszüzsé, ez az!!!


Sunshine after the rain.