EUROMOBILIEN HUNGARY Kft.


joann06 # 2011.01.20. 19:20

Kedves tranita 0517!

Feltétlen kérjétek el előre az Általános Szerződési Feltételeket, és tanulmányozzátok át ALAPOSAN otthon! Ha ott helyben, kapkodva kell aláírnia nehezen értelmezhető. De ha egy nappal előre elkéritek több időt tudtok rászánni, és akkor viszont minden egyértelmű. Sajnos mi lettünk a Cég hitelezői, és nem fordítva.

Marika66 # 2011.01.20. 20:28

Sziasztok!

Szegediek! Írjatok az email.címemre s megadom a rendőrségen az ügyünkkel foglalkozó nevét, elérhetőségét. Ne gondolkozzatok, mindenki tegye meg a feljelentést, országosan indítják a büntető eljárást!

tranita0517 # 2011.01.21. 11:58

Köszönöm szépen mindenki válaszát Szerencsére csak le tudtam beszélni apukámat az egészről.
Persze el fogadták a kérelmüket már egy nap alatt, de ő visszamondta az egészet
Köszönöm még egyszer sok szerencsét kívánok mindenkinek aki károsult lett.

Sunny74 # 2011.01.27. 12:06

http://atv.hu/…od_garantalt

Magyar tanmese, azaz hogy lehet legálisan lopni,csalni

Dr.Attika # 2011.01.28. 20:32

Ez nem tanmese, hanem annak megerősítése, amit közel egy éve ezen topicban felvetettem. Sajnos még mindíg hordják a 10-100 ezreket az emberek ezen szelet hámozó cégekhez. Mit lehet tenni ezellen? Van egy mondás: "Aki hülye "viselje annak következményét"." Az eredeti mondás durvábban fogalmaz.

andika1990 # 2011.02.23. 08:17

Nagyon jó hogy rá találtam erre a forumra nekem is mondták hogy fizessek be 160 000 ezer ft ot és kapok 3 millió ft ot.De hálistennek időben rátaláltam holnap mentem volna aláírni a szerződést.Nagy volnalakban beszélt az illető csak vigyem a pénzt és kapom a 3 milliot.Ugyhogy ne menjen bele semmi ilyesmibe.Majdnem Károsult!!!!!!!!!!!!!!!

akino17 # 2011.02.26. 10:57

Kedves Fórumozók !

Időben tájékozódtam ,szerződést nem kötöttem.
Viszont,azóta is követem az eseményeket.
Nagyon sok a "félretájékoztatott" ,érdemi történés viszont nem tapasztalok.
Elsősorban azért ,mert több néven futnak.
Creditswiss,Group saving,euromobilien,Intercash Consulting stb.
Igy szét aprózódnak a károsultak,talán ezért sem érdekes a rendőrségnek,médiának.
Különböző nevek alatt található fórumokon ugyan úgy megtalálhatók a panaszosok.Mindegyiken vannak akik még bíznak,vannak akik megtették a feljelentést,vannak akik fenyegetőznek és mégis semmi történés.
Talán ezért tudnak még mindig nyugodtan tevékenykedni,mire egy név alatt utol érik őket,már másik néven futnak és másik városban.
Vannak próbálkozások arra,hogy országosan összefogni,de gondolom ez nagyon bonyolult és összetett munka lehet.
http://atvertek.jimdo.com/
Mint jóérzésű ember bízom,megkapják méltó büntetésük!
Minden jót kívánok!

savez8 # 2011.02.28. 08:13

Sziasztok!!
Én szerencsére csak jártam náluk Szegeden a Püspök és a Mérey utca sarkon,de minden gyanús volt és rá is hagytam az egészet.
Viszont még így is nagyon fel bosszantott ,hogy vannak ilyen emberek akik képesek szemrebbenés nélkül az ember szemébe hazudni.
Akiket sikerült átverniük ajánlanám hogy fogjanak össze és látogassák meg őket akár az irodában vagy akár a lakásukon.Nem tehetik ezt büntetlenül.....
Mivel törvényes úton nem járnak el ellenük, szét kell őket csapni.
Komolyan nagyon felidegesítettek,pedig tőlem nem kaptak egy forintot sem. Tegyetek ellene már valamit.

buba # 2011.02.28. 09:15

Sziasztok !

Ne várjatok sokat sem a Rendőrségtöl,sem a bíróságtól.

Mi többen jelentettük fel öket Bp-n,és 10 károsultnak azt a határózatot merte hozni az V ker rendőrség bűncselekmény nem történt.

A Btk 318§ simán megállná a helyét de egy lichensteini cimen van bejegyezve az euromobilien kft.
Bíróságot jobb nem is emliteni!!!!!!!!!!

a Pszáf meg csak azért van ,hogy legyen kinek havi több százezer forintos fizetést adni.

tzsofi # 2011.02.28. 12:44

Kedves Fórumozók!

A családom majdnem pórul járt egy fogyasztói csoporttal, de szerencsére még időben, a közgyűlés előtt felbontottuk a szerződést.
A Group Saving Kft.-től kapott "Részvételi Szabályzat"-ban az szerepel, hogy "a Megbízó elállása a szerződést felbontja, és a teljesített egyszeri regisztrációs díj 25%-on felüli részét a Szervező vagy a Megbízottja a Megbízónak visszatéríti."

Ugyanakkor a 186/2001. (X.11.) Kormányrendelet III. fejezet 13.§-ban (a fogyasztói csoportok szervezésére és működésére vonatkozó részletes szabályok) a következő szerepel:
"(1) A szervező a fogyasztó ajánlatának visszavonása esetén az egyszeri regisztrációs díj egyezer forintot meghaladó részének visszafizetésére köteles."
"(2) A szervező köteles az (1) bekezdésben foglalt rendelkezés ellenére átvett összeget a fogyasztónak visszatéríteni, és azután a teljesítés időpontjától a Magyar Köztársaság Polgári Törvénykönyvéről szóló 1959. évi IV. törvényben meghatározott mértékű kamatot fizetni."

A kérdésem az lenne, hogy a fent említett kormányrendelet felülírja-e a Group Saving Kft. "Részvételi Szabályzatát"?
Amennyiben igen, és törvényesen visszajár a teljes összeg, akkor kérem írjátok meg, hogy mi a további teendőm, hogy visszakapjuk a pénzt.

Köszönettel: T. Zsófi

marcsuka # 2011.03.04. 08:19

Kedves Fórumozók!

Szeretnék segítséget kérni! Kismama vagyok az 5. hónapban járok! Ahhoz h a gyerekünknek megtudjuk venni a dolgokat kölcsönre volt szükségünk! Láttuk az Euromobilien Hungary Kft. hírdetését kedvező hitelről! Tegnap bevittük a papírokat éa most várunk h pozitív legyen az elbírálás! Nekünk 133.333Ft-ot kellene befizetnünk és jövőhónap 15-én kapnánk meg a 2.5 millió forintot!
Kérlek segítsetek h mit tegyünk! Megkössük a szerződést v sem?!
Köszönöm! Marcsuka

Dr.Attika # 2011.03.04. 09:31

Kedves marcsuka!
Egy forintot ne fizessenek. Olvassa el a topicot. Ez az egész átverés.

kisfanta # 2011.03.10. 12:11

Mi múlt hónap 11-én vittük el a pozitív elbírálásra az 54000-Ft és aszt ígérték március 10-én utalják a pénzt és most aszt mondták majd Márc.25vagy28-án utalják mit tegyek hogy fogom vissza kapni a pénzt ? és hová forduljak segítség nyújtásért meg köszönném ha tudna vaki segíteni 3 kis korú gyermektől vették el a pénzt 1.000.000-Ft igényeltünk és hogy nem kaptuk meg a pénzt így nagyon rossz anyagi helyzetbe kerültünk Üdv Sz.Jenőné

kisfanta # 2011.03.10. 12:15

Mi múlt hónap 11-én vittük el a pozitív elbírálásra az 54000-Ft és aszt ígérték március 10-én utalják a pénzt és most aszt mondták majd Márc.25vagy28-án utalják mit tegyek hogy fogom vissza kapni a pénzt ? és hová forduljak segítség nyújtásért meg köszönném ha tudna vaki segíteni 3 kis korú gyermektől vették el a pénzt 1.000.000-Ft igényeltünk és hogy nem kaptuk meg a pénzt így nagyon rossz anyagi helyzetbe kerültünk Üdv Sz.Jenőné

kisfanta # 2011.03.10. 12:16

Mi múlt hónap 11-én vittük el a pozitív elbírálásra az 54000-Ft és aszt ígérték március 10-én utalják a pénzt és most aszt mondták majd Márc.25vagy28-án utalják mit tegyek hogy fogom vissza kapni a pénzt ? és hová forduljak segítség nyújtásért meg köszönném ha tudna vaki segíteni 3 kis korú gyermektől vették el a pénzt 1.000.000-Ft igényeltünk és hogy nem kaptuk meg a pénzt így nagyon rossz anyagi helyzetbe kerültünk Üdv Sz.Jenőné

végrehajtó1 # 2011.03.10. 12:30

kisfanta

Vedd tanuló pénznek.Keresztet vethetsz rá...:(

zsoltika1 # 2011.03.11. 06:35

Sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy mi van akkor ha nem fizetjük be a csekket amit kiküldtek? Ugyanis nekem a sógorom esett a csapdájukba, mert muszáj volt felvennie valahonnan pénzt, hogy az apukája háza ne vesszen oda amin jelzálog van. Ebből szerette volna kifizetni a bátyja által vásárolt ingatlant amit nem tudott már fizetni így elveszik mind a kettőt. Most kapott egy olyan levelet ettől a cégtől, hogy postafordultával küldje vissza hogy vállalja az előtörlesztést,aminek az aláírásával hamarabb megkapja a pénzt. Ja és 26-os sorszámmal indulnak. Egyszerűen nem tudjuk lebeszélni arról, hogy hagyja már ezt a céget. Már befizetett 260 000FT-ot. Azt tudom hogy ez a pénz oda veszett, de mi van ha nem fizetbe a kiküldött csekket? válaszokat előre is köszönöm!

Sandor67 # 2011.03.16. 19:36

Kisfanta! Én 100e ft-ot fizettem be.Az oda veszett.Sajnos nem lehet ellenük mit tenni.

raptors11 # 2011.03.23. 07:34

Mar Szekesfehervaron is itt vannak a Mori ut 26 szam alatt van egy irodajuk!!!!!! Sajnos en is keson talaltam meg ezt a forumot en 54000 ezret fizettem nekik tegnap ! Ma megyek es felbontom szerzodest remelem visszakapom a penzem!!!!Szekesfehervaron OPTIMUM HOLDING HUNGARY neven futnak , szemrebbenes nelkul hazudnak az embernek!!!

clockolga # 2011.04.09. 12:07

Tisztelt lehúzott társaim ! Sikerült kideriteni, hogy a debreceni Pásti utcai Credit Swiss dolgozoi garnitura elköltözött Nyiregyházára a Szegfü u 4 szám alá csak ott Optimum néven vannak ami nem ugyanaz a Debrecenivel de ugyanazok dolgoznak mint a debreceni Credit Swissnél.

creditswiss01 # 2011.04.15. 15:13

Tisztelt Szerkesztőség!

Alulírott Móró István, mint a CREDITSWISS Pénzügyi Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (székhely: 1144 Budapest, Gvadányi u. 13. 2/c fsz. 1.; Cg. 01-09-945575) ügyvezetője, reflektálva a 2011. 04. 14. napján a Tények c. híradóban elhangzottakra, az alábbiakról tájékoztatom Önöket:

Cégünk 2010. szeptembere óta szabályszerűen és a vonatkozó jogszabályok maximális betartásával végzi gazdasági tevékenységét. Hálózatából ez év március végén a kecskeméti kirendeltség bezárásra került, amely az ügyfelek szerződését, azok teljesülését és a cég működését semmiben nem befolyásolja. Ügyfeleink továbbra is akár postai úton, akár telefonon, illetve személyesen is kapcsolatot teremthetnek cégünkkel, valamint társaságunk is aktuális havi levelezésében minden részletre kiterjedően tájékoztatást nyújt.

A fenti tények ismeretében kollégáimmal értetlenül állunk a műsorukban elhangzott valótlanságok előtt. Későbbiekben ezen félreértések elkerülése végett, valamint az objektív tájékoztatás végett (amennyiben ez célja szerkesztőségüknek) újabb műsor készítése előtt, kérem vegyék fel a kapcsolatot munkatársaimmal az Önök által is ismert postacímen, vagy az alábbi e-mail elérhetőségen: creditswiss.kft@gmail.com.

Feltétlenül megjegyezni kívánom még, a műsorukban a társaságunkat érintően megjelent anyag valótlan, csúsztatott és a konkrét tényeknek nem megfelelő tájékoztatást tartalmazott, amelyek cégünk jó hírnevét is súlyosan sértik és további szabályszerűen végzett üzleti tevékenységünket is gátolják, ezzel károkat okoznak. Ennek alapján és szükség szerint, a jövőben sajtó-helyreigazítási eljárást is kezdeményezünk.

Budapest, 2011. április 15.

Tisztelettel:

Móró István

Dr.Attika # 2011.04.16. 05:12

Tisztelt Móró úr!
Mi volt a valótlan állítás a riportban?
Közölje kérem, hogy hány ügyfélnek folyósítottak kölcsönt és milyen öszegben? Arról is szóljon, hogy tájékoztatják-e az ügyfeleket érthető módon arról, hogy fogyasztói csoportba lépnek be, annak kockázatával is számolva?

Angyali boszi # 2011.04.16. 07:14

Kedves Károsult Sorstársaim!

Elnézést kérek amiért ilyen sokáig nem jelentkeztem, a Forum oldalon, és elnézést kérek mindenkitől, aki levelet írt nekem és esetleg nem az ő levelére válaszoltam, mivel nagyon sokan írtak! Hasonló Sorstársammal, sikerült megtalálni azt a lehetőséget hogy visszakaphassuk a befizetett pénzünket de ez természetesen időbe telt.
Így kérem Önöket akik természetesen valóban szeretnének csatlakozni hogy a Következő felhívó levelem elolvasása után jelentkezzenek!!!

Üdvözlettel: ANGYALI BOSZI

Angyali boszi # 2011.04.16. 07:27

KEDVES KÁROSULT TÁRSAIM!!

KÖZJEGYZŐ ÁLTAL HIVATALOS ÚTON, VAN EGY OLYAN LEHETŐSÉG A PÉNZÜNKET AMIVEL MEGKÁROSÍTOTTAK BENNÜNKET A BEFIZETETT ÖSSZEGTŐL FÜGGŐEN, KAMATOSTÓL 3-5 HÓNAPON BELÜL VISSZAKAPJUK!!!

AMENNYIBEN FELKELTETTÜK AZ ÉRDEKLŐDÉSETEKET, AKKOR A KÖVETKEZŐ TELEFONSZÁMOKON VAGYUNK ELÉRHETŐEK.

KÉREM KEDVES SORSTÁRSAIMAT, CSAK AZOK JELENTKEZZENEK, AKIK VALÓBAN SZERETNÉNEK, TENNI IS AZÉRT HOGY VISSZAKAPJÁK A PÉNZÜKET, ÉS KÉREM ÖNÖKET, SEGÍTSÉG HASONLÓ TÁRSAIKAT A LEHETŐSÉGGEL:

ÜDVÖZLETTEL: Kiss Andrea
/Angyali boszi/

és

Kolozs Erika /Era/

ELÉRHETŐSÉGÜNK: Kiss Andrea Tel: 06-30876-0857
Kolozs Erika Tel: 06-30939-9124

Dr.Attika # 2011.04.16. 09:04

A közjegyző csak fizetési meghagyás kibocsátását kezdeményezheti. Ha nem mond ellent a kötelezett, akkor valóban van egy végrehajtható okirat, de sajnos ez még pénzt nem terent. Vélhetőleg ennek a 500 ezer forintos tőkéjű cégnek egy vasa sincs a bankszámlán. Célszerűbb a büntetőeljárásban előterjeszteni a polgári jogi igányt, ami elbírálás esetén a csalást elkövető természetes személytől követelhető. Annak tán van magán vagyona.