EUROMOBILIEN HUNGARY Kft.


Angyali boszi # 2011.04.16. 11:19

Tisztelt Dr Attika!!

Igen igaza van abban amit irt , és mivel az irataink már az ügyészségről a rendőrség felé ment és megtörténtek a tanú meghallgatások és az összes iratainkat lefoglalták bizonyítékoknak, ezért a közjegyző természetesen ennek függvényébe fog eljárni. De mivel az ügyek folyamatban vannak még mivel nagyon sok károsultról beszélünk így a közjegyző megindítja a folyamatokat és természetesen ha pere kerül a dolog akkor ő már tudni fogja hogy mivel kell a Bíróság felé fordulni. Csak ha arra várunk hogy a rendőrség adja
át az ügyet a bíróságra, akkor az nagyon sokáig elhúzódhat, akár 2-3 évig is.
Mindenesetre köszönöm hogy reagált a levelemre. Tisztelettel: Kiss Andrea

Dr.Attika # 2011.04.17. 05:39

Tisztelt Kiss Andrea!
Nagyon szívesen. A közjegyzői eljárással van még egy hiba. Ezekben az ügyekben a szerződést kell megtámadni, kérni kell annak semmisségének megállapítását és az eredeti helyzet visszaállítását ( a pénz visszafizetését) Arra pedig a közjegyzői eljárás nem alkalmazható.Tehát egy felesleges kör a közjegyzői eljárás és pénzbe is kerül. És ahogy írtam az a céget kötelezné, amin bizonyosan egy árva peták sem hajtható be. Ahogy sejtem ezek a cégek hamarosan mennek a "lecdóba".

végrehajtó1 # 2011.04.17. 08:57

Szerintem Angyali boszi nagyon nem érti amit mond másoknak "jó tanácsként".:(

Dr.Attika # 2011.04.17. 09:54

Sajnos igen és minden jószándék mellett egy hiú reménykeltés.

szemih@freemail.hu # 2011.04.18. 15:06

Sziasztok!
Sajnálatos módon most találtam rá erre az oldalra!
Segítséget kérnék tőletek, olyan módon, hogy mitévő legyek!
Én 2011.március 29-én kötöttem szerződést az Optimum Holding Hungary Kft-vel Debrecenben.
3 millió forintra lett (lenne)volna szükségem.
Befizettem nekik 150 ezer forint regisztrációs díjat, valamint 50 ezer forintot első nettó törlesztő címen.
Eredetileg úgy volt,hogy április 15 én meg kapom a pénzem, de ez nem lett teljesítve,mivel arra hivatkoztak , hogy közbejött nekik egy 60 milliós hitel, és ez miatt csak május közepén kapom meg a pénzt.Mindeközben már kiküldték az első csekket is.
Valaki esetleg tudna nekem segítséget adni, hogy mitévő legyek?Esetleg hogy tudnám visszakapni a befizetett pénzem?Valamint mi lesz,ha nem fizetem be ezt az általuk kiküldött csekket?
Válaszotokat,segítségeteket előre is köszönöm!

Dr.Attika # 2011.04.18. 19:02

Tegyen feljelentést a rendőrségen csalás bűncselekménye miatt. Az összes többi információt megkapja e fórumon, a tv2. videóiban.

clockolga # 2011.04.27. 12:02

Szemih ! Én is debrecenben az Optimummal kötöttem amit fel is mondtam és a pénzt is visszakaptam igaz eddig kellett rá várnom (kb 3-4 hónapot). Elmentem ügyvédhez, feljelentést nem tettem mert nem láttam értelmét. A lényeg, hogy visszakaptam a befizetett pénzemet 12500 ft levonásával.

Manócsi27 # 2011.04.27. 13:53

Tisztelt Károsultak!

Jelentkezzen mindenki, aki károsultja az Euromobilien Hungary Kft. fogyasztói csoportnak. Én károsultja vagyok, szeretném visszakapni a pénzem, de eddig zárt kapukat döngettem. Mindenhol elutasítanak, vagy nem tudnak segíteni, mivel tehetetlenek az ilyen csoportokkal szemben! De együttes összefogással és a Legfelsőbb Ügyészséghez fordulva, talán tudnak segíteni rajtunk!
Kapjuk vissza együtt a pénzünket és parancsoljunk megálljt, ezeknek a fogyasztói csoportoknak, akik kiszedik belőlünk a pénzt csalással, félrevezetéssel, aztán várhatjuk, hogy megkapjuk az ígért felvenni kívánt összeget! Még senkit sem "sorsoltak ki" tudomásom szerint.
Jelentkezzetek és fogjunk össze!
Köszönöm előre is!
maddlen20@freemail.hu-ra írjatok!


Kedves Károsultak!

Kérem jelentkezzetek, akik károsultjai vagytok, fogyasztói csoportoknak, és fogjunk össze ellenük! Engem a budapesti Euromobilien

Dr.Attika # 2011.04.29. 08:29

Juszt László riporter ma jelentette be, hogy könyvet írt e témában. Hétfőtől megvásárolható önálló terjesztésben. Nem a reklám helye vagyok, de állítása szerint sok hasznos információt tartalmaz a könyv a károsultak részére az igényérvényesítésre vonatkozóan.

Manócsi27 # 2011.05.03. 16:09
  • Igen tudom, hogy megjelent a könyve Juszt László úrnak, csak sajnos nekem nincs pénzem megvenni!

De minden károsultat megkérek mégegyszer, hogy fogjunk össze, és tegyünk valamit!
Vissza kell, hogy kapjuk a pénzünk! Az lehetetlen, hogy nem tud senki ellenük tenni!
Jelentkezzetek!
Köszi!


Kedves Károsultak!

Kérem jelentkezzetek, akik károsultjai vagytok, fogyasztói csoportoknak, és fogjunk össze ellenük! Engem a budapesti Euromobilien

hunblake # 2011.05.14. 13:02

u

hunblake # 2011.05.14. 13:03

Üdvözletem!
Én múlt hónap 20-a felé írtam alá a szerződést Optimummal Szombathelyen és azt ígérték köv héten utalják a pénzt. Sajnos csak most olvastam a fórumot már nem is reménykedem benne h megkapom én is 160ezret fizettem be. A 30 nap még nem járt le a felmondási határidő- 18ig érvényes! Érdemes még felmondanom vagy már így sem úgy sem fogom visszakapni a befizetett pénzem?

zelike # 2011.05.18. 06:24

Üdvözlet,,,,Tud e valaki infót a PERFECTUM CONSULTING zrt cégről??

Dr.Attika # 2011.05.21. 06:05

A cégkivonatát átküldtem az emiljére.

Sunny74 # 2011.05.23. 13:47

Üdvözletem!

Pár hónapja lekattantam az EH Kft. ügyéről..és úgy gondoltam újra felnézek, hátha vki(k) előbbre jutottak.
Vicc amit látok.
Komolyan azt hiszik, hogy másfél éves jogi fórumos, csetelős totyogásból lesz valami??

Feltennék egy rém egyszerű kérdést:
Meddig tart még a pötyögés ebben az ügyben???

Egyike voltam azoknak, akik tavaly próbálták összefogni a károsultakat...keserű örömmel tapasztalom, hogy idő és pénzkidobás lett volna együtt kattogni ezen...

Megsúgok valamit, hátha új gondolatot osztok meg: ezt az oldalt az eh kft hazug, csaló szerves kellékei is olvassák ám. És remekül beigazolódik számukra: ebben a birka országban mindent megtehetnek, hiszen tehetetlen szerencsétlenek gyülekezete vagyunk.

Sajnálom, hogy a saját pénzünkért, igazunkért sem vagyunk képesek összefogni...Jellemző társadalmunkra.

Egyik károsult.

zelike # 2011.05.24. 09:26

Kedves Fórumozok.....

Az lenne a kérdésem hogy valaki kötött e hitelszerződést

a PERFECTUM zrt vel és

járt e sikerrel????

Vicky84 # 2011.05.25. 07:27

Sziasztok!!

Mi március 29-én szerződtünk le . Befizettünk 219 ezer forintot. 04.10én volt sorsolás. 04.15 én felmondtuk a szerződést . 05.12én jött a levél megszünt az iroda. Székesfehérvár móri út 26.
05.18 án jött a levél hogy nem jár vissza a pénz mert 30 napon belűl volt sorsolás.
Ez nem szerepel a szerződésben.
De ez szerepel :

Amennyiben a csoporttag a soron következő elbíráláson részt vesz , úgy számára nyitva álló 30 napos elállási határidő lerövidül az elbírálás napjáig.

Ez nem egyértelmű szerintem. Én megyek a rendörségre.
Feljelentést teszek.Ügyvéddel is beszélek.Biztos van valami amivel meg lehet támadni őket.
Személyesen felkeresem a volt fiók vezetőt. Megtalálom az tuti.
Én nem hagyom magam.
Vissza kell hogy adják a pénzt!!
Ha valaki tud valamit keressen meg!!
wiki232@gmail.com

Vicky84 # 2011.05.25. 09:52

Egyébként az optimum Hungary Kft-ről van szó .
Egyenlőre utolérhetetlenek de nem adom fel, még van egy két ötletem. Behuzom őket a csőbe!

Sunny74 # 2011.05.25. 10:42

Kedves Vicky84!

Ahogy mail-ben is jeleztem Ön felé, úgy ezúton is tájékoztatnám a rideg valóságról:
Impotens, haszontalan hatóságok/felügyeleti szervekre nem lehet állampolgárként támaszkodni...ezt Ön is észre fogja venni.
Jogrendszerünket meg inkább nem minősíteném...minősíthetetlen, trágár kifejezéseket tartalmazna!

Ettől függetlenül, sikereket kívánok Don Quijote kampányához!

U.i.:
Van egy abszurdnak tetsző ötletem:
Alapítsunk egy mozgalmat/civil szervezetet, amely tagjai mindaddig nem fizetik be adó hozzájárulásaikat, amíg élhetőbb, igazságosabb körülményeket biztosító; tevékenyebb, szabályozóbb hatóságok munkáját nem látjuk!
Nekem elég abból, hogy azért nem érvényesíthetem jogaimat, mert öltönyös bűnözők legálisan tevékenykedhetnek kontroll nélkül...

Vicky84 # 2011.05.25. 18:54

Nagyon köszönöm a leveleket.
Hát én is nehéz sulyú vagyok , szó szerint....
Nem csak hivatalosan fogom megközelíteni a dolgokat.
Én is azt teszem amit ők.
Először is a fiók vezetőt keresem meg, aztán a többit is megkeresem.
És ezt nőként mondom hogy nem hagyom magam.
Ha meg tudok valamit jelentkezem.

buba # 2011.06.22. 11:25

Vicky84

Elszomoritalak ,rendőrség nem foglalkozik vele, polgári peres eljárásnál nyert űgyed van.Én az euromobilien ellen nyertem mind a két fokon.

buba # 2011.06.22. 11:29

Manócsi27

Polgári per csak ezt tudod csinálni, mást nem.

Mi 10 jelentettük fel öket lezárták a nyomozás, űgyész úr válasza nem történt bűncselekmény.Amúgy egy licheisteni offshore cég

erzsokecskes # 2011.08.19. 05:48

Sziasztok!
Tud valaki valamit az Euromobilien Hungary Kft-ről?

oldkarak # 2011.08.30. 10:15

Üdv mindenkinek!
Az OptimumHoldin Kft újra beindult a szervezéssel! Most Vácon a Káptalan u. 12. alatt van üzletkötőjük, aki a Szuperinfoban cégnév nélkül és mobiltelefonszámok megadásával hirdeti magát: "Nincs kamat, nincs árfolyamkockázat, van alacsony átlátható költség, van fix törlesztés. 06308286101, 06203374299"
aZT NEM ÍRJA UGYAN, HOGY NEM HITELRŐL HANEM MÁSRÓL LEHET SZÓ. HAJRÁ GAZDASÁGI VERSENYHIVATAL! A holding ellen már volt ez év tavaszán eljárás, lehet újra kezdeni!

Timkero # 2011.09.06. 15:25

Sziasztok!Szeretném a segítségeteket kérni .
Hát szeretném azzal kezdeni hogy sajnos a vőlegényemmel mi is bedőltünk az átwerésnek. Mi a Kelet- Magyarország úsjágban láttuk meg az Optimum Holding Hungary KFT hirdetését(sajnos). Miwel nagyon sok wolt az adósságunk mi is szerettünk wolna felwenni 3.000.000. Ft hitelt. Mi Nyíregyházára mentünk a "bankba". Ott mondták nekünk hogy ha elfogadják a hitelkérelmünket akkor wisza kell majd mennünk. Sajnos elfogadták a hitelkérelmünket ( bár akkor nagyon örültünk neki mert arra gondoltunk h nem lesz annyi adósságunk )Nah szówal elfogadták és telefonált nekünk az ügyintéző hölgy hogy mehetünk megint a "bankba" de azt mondta hogy wigyünk 150.000. Ft-ot a regisztrációs díjra.(Nagy nehezen összeszedtük a pénzt.) Hátmi naíwan be is wittük a pénzt és azt mondták hogy maximum 10 nap és megkapjuk a pénzt.Hát teltek a napok de nem hallottunk a bankról, és a wőlegényem folyamatosan kereste a "bankot". De ez már nekünk gyanús wolt, és így meggondoltuk magunkat és felmondtuk a szerződést amiben az állt hogy ha 10napon belül ellálunk a szerződéstől akkor wisszakapjuk a befizetett pénzt. Hát mi felmondtuk a szerződést és akkor azt mondták hogy enm kapjuk wissza a pénzt mert már részt wettünk még egy elbíráláson . És így még a szerződést is nagyon nehezen bontották fel welünk de a törlesztő részletet küldték csekken amit persze mi nem fizettünk be . Nah szówal azt szeretném kérdezni azoktól az emberektől akik sajnálatos módon beleestek ennek az átwerésnek a csapdájába hogy wan-e rá walami esély hogy wiszont lássuk a pénzünket ?
Előre is köszönöm szíwes segítségüket!
Ha walaki privátban szeretne beszélni welem akor itt az e-mail címem is : timea_orgovan@freemail.hu