Apród csalás


Admin2014 # 2014.01.14. 16:20

Sziasztok. Keresek egy csalót az apródról!
Én is csalás áldozata lettem, rendeltem egy telefont el is utaltam a pénzt, de nem kaptam meg a készüléket. Miután elküldtem a pénzt már nem is válaszolt egy üzenetemre sem, és mikor megírtam neki hogy ha nem utalja vissza a pénzt vagy nem jön meg a telefon feljelentem, le is törölte magát az apródról és az összes hirdetése eltűnt. Már a feljelentést megtettem és várom azok jelentkezését akiket ugyan így átvert. Biztos a név is hamis, de nekem Papp László néven volt fent és Huawei Ascend y210-es telefont hirdetett, de volt még neki egy Sony xperia Sp és egy Ps3 Super Slim 500GB + HDMI kábel. Ami biztos az a számlaszám, mert az biztos nem hamis. Nekem Orgován Miklósné OTP bankos számlaszámra kellett utalni ami így kezdődik: 11773449-017.... Ha esetleg más is ennek a személynek az áldozata lett akkor jelenezzen a attila.kovacs90@freemail.hu email címen.

sziszo13 # 2014.01.18. 19:40

Kerem irjon aki a napokban egy eredeti 100% pink noi abercrombie 9900 ft osszegu teli kabatot rendelt es utalt at mkb bankba dunakeszire.email:carishan93@gmail.com

Zsanett31 # 2014.01.29. 11:26

Sziasztok, én is csalàs àldozata lettem. Keresem azokat az embereket akiket szintèn àtvert a következő személy.
Csordás Tünde, Ercsi lakos. A nèv lehet hamis de az ibànszàma nem: HU: 08-1040-3136-7456-5157-5748-1018
K&h bank!
Egy hónapja vàsaroltam tőle, az összeget elutaltam(20.000ft), egyfolytàba hitegetett és amikor közöltem vele hogy elmennék személyesen a termékért vagy a pénzemért törölte magàt es az összes hirdetését az aprod.hu- ról. A telefonszàma természetesen elérhetetlen.
Ha valaki még igy járt vagy esetleg ismerné ezt a személyt jelentkezzen nálam. E-mail címem : kochzsanett@citromail.hu Köszönöm .

olah.henrik # 2014.01.31. 18:09

Sziasztok!
Sajnos én is csalás áldozata lettem az Aprod.hu-n
Egy 750GB-os laptop vinyót várok a mai napig, persze nem reagál az üzenetekre.
8000ft-ot utaltam át neki. A többit a rendőrségre bizom.

A kedves delikvens: Nagy Gábor
Számlaszáma: 11773212-00278380
Nick neve: calzaghe40
Budapesti IX kerületi lakos.

gurbai sándor # 2014.02.05. 23:01

apròdon jòfogàson olcsòbbat.hun osztogat nem létező telefonokat gurbai sándor békéscsabai otp bankszàmlára kér pénzt.11773339-00808736.tóth borbála néven megnyerő barátságos intelligens dumával csal ki penzt.csomag nem érkezik.galaxy s advance és zanussi porzSák nélküli porszívot hírdet.lopott képekkel hírdet.mindig más név,más település.

Skypy # 2014.02.07. 06:58

Az aprod oldalán vettem egy iphone 4s-t ami a mai nap folyamán érkezett meg Sarkadkeresztúr Gárdonyi út 6. számról Viczellár Sándor néven.
A termék néhány funkciója nem működik.
Hogyan tudnám visszaigényelni a termék árát?

Skypy # 2014.02.07. 13:44

Szeretném,ha a termék ára visszajutna hozzám,hirdetés azonosítója: 27332431.Akár rendőrségi úton is, de szeretném, ha tudnának nekem ebben segíteni.
Felasználó neve:Én, citrom0405

Skypy # 2014.02.07. 14:18

Tegnap érkezett meg a telefonom, amely elég rossz minőségben érkezett meg hozzám.Sarkadkeresztúr Gárdonyi utca 6. szám-ról Viczellár Sándor néven.
Telefonszámok: 06702975300
06705968500
06705205515
Szeretném a pénzt visszaigényelni ezt a pénzt mégiscsak átverés áldozatául estem. Ez a jog megillet engem nem?

Zsolti8 # 2014.02.07. 14:43

Skypy, most komolyan ma kaptad meg a telefont, és már rendőrséggel fenyegetőzöl, közzéteszed az eladó nevét, címét, telefonszámait?

Próbáltál már vele beszélni?

pappcs # 2014.02.07. 16:43

Skypy Használt terméket vettél magánszemélytől. Nem jár rá garancia. Garanciáért a tescoba kell menni... (persze ott drágább....)

schmolli # 2014.02.07. 18:42

Azt hiszem én is csalás áldozata lettem. Vásároltam az apródon egy cipőt de nem az a cipő volt benne amit én rendeltem hanem egy másik márkájú .Kérdésem az lenne,hogy érdemes-e hatósághoz fordulnom mivel megtévesztés áldozata lettem,igaz az összeg csak 8000ft volt ,de nem azt kaptam amit meg rendeletem.Járt már valaki így közületek?Mit tehetek ilyen esetben?Válaszokat köszönöm előre is

capisca # 2014.02.07. 19:28

Kedves skypy!

Jár a ptk. Szabályai szerint kérheted.

Az eladó köteles kicserélni vagy a vétel árat visszafizetni.

Ha nem teszi menj bíróságra.

capisca # 2014.02.07. 19:31

Bocs kicserélni nem lehet mert használt. Ilyenkor kijavítást vagy pénzvisszafizetést lehet kérni.

Moncsika001 # 2014.02.08. 14:36

Az apródon találtam egy számomra tetsző és kedvező árban lévő telefont.
profilnév nem volt megadva,csak egy hirdetési azonosító szám,amely a
következő:26717693
Sony Xperia Sp 30000Ft
A hirdetést 2014.01.21. 09:13-kor adták fel..
A délelőtt folyamán hívtam az eladó által megadott telefonszámot 0670/590-05-73
Egy férfi vette fel a telefont,nem mutatkozott be,elmondta,hogy nagyon gyorsan el
akarja adni a telefont,de nem tudunk személyesen találkozni mert ő a munkahelyén
tartózkodik késő estig,utánvét sem lehetséges, gyorsan el akarja adni a telefont
mert másnap samsung s4-et akar venni és ez az összeg még hiányzik hozzá.Akkor
megegyeztünk,hogy átutalással megoldjuk kaptam egy nevet(Pál Róbert) és egy K&H-s
bankszámlaszámot amire még aznap befizettem a pénzösszeget.Sajnos a várva várt
telefon nem érkezett meg azóta sem,két nap múlva hívtam a megadott számot de ki
van kapcsolva...
Jan 29-én nézelődtem a telefont áruló hirdetések között és rátaláltam egy szinte
ugyanazzal a hirdetési szöveggel,sony xperia sp-t találtam,felhívtam az illetőt és
meglepődve tapasztaltam,hogy ugyanazzal az emberrel beszélek aki engem
becsapott,ugyanazokat mondta el,ugyanúgy kért az átutalásra.Kaptam egy másik
számlaszámot Dani Tímea néven OTP-s számmal,de ekkor már nem fizettem be az
összeget hanem a rendőrségen tettem feljelentést.
De!A történetnek itt még nincs vége,mert hetente általában szerdai napon jelennek
meg hirdetések amik ettől az embertől származnak szinte ugyanazzal a hirdetési
szöveggel,stílussal.Általában naponta többször is fent vagyok ezen az oldalon és
figyelem a hirdetéseket,2 fajta telefonra vannak rá specializálódva Sony Xperia Sp
és Sony Xperia Z1
Már barátokkal ismerősökkel hívtuk a hirdető által megadott telefonszámokat és
mindig,ugyanaz a módszer,fizess előre!!!Ezen hirdetések mögött egy elég nagy
volumenű bűnbanda áll!!!!
Szeretnék átküldeni hirdetési azonosítókat telefonszámmal..

27445435 : azonosítószám

azonosítója: 27515935
06 30 9602329

azonosítója: 27058215
06 30 2342096

hirdetés azonosítója: 27445303
06 70 5444634

A többit már törölték,és a megadott telefonszámok sem elérhetőek,ezek amelyeket
felsoroltam még talán élő számok,persze mindegyik meghirdetett telefon más-más
telefonszámmal,más-más bankszámlaszámmal,de ugyanazzal az emberekkel.
Ezekről az önöknek is felsorolt hirdetésekről tájékoztattam a rendőrséget is.
Ha esetleg birtokukban van más panasztevő feljelentése ezekkel a hírdetés
azonosítókkal,kérem jelezzék!
monika3333@freemail.hu
Köszönöm! :)

Doki1958 # 2014.02.18. 16:28

Jó estét!
Hát nekem is sikerült befutni a csőbe az aprodon - 60.000 Ft bánja - Samsung Galaxy Note 2.
A válaszokat nagyjából megkaptam.
Ilyen hirdetővel, ha valaki találkozott írjon az omega48@citromail.hu-ra.
Az adatok : Fb hirdető profilja,
klondike80 a válaszokba
BalazsFarkas migazzi2000@gmail.com az internet maszek címe.
:Farkas Balazs Erste Bank 11600006-00000000-52219618 sz. számla száma (állítólagos).

Hirdetett még Samsung S4, iPhone 4s.

fru111 # 2014.02.20. 21:41

sziasztok én egy iphone 4S hirdetéssel jártam kellemetlenül
VIGYÁZZATOK: feri3794 néven hirdetett

A számlaszám állítása szerint kedves neje tulajdona: 10402692-86766678-69771000 . Gönczi Sándorné.
ha valakit esetleg ugyanez a kedves pár vert át akkor kérem jelezzétek :S:( :)

mammamia30 # 2014.02.24. 22:35

Bármilyen hozzáértő: szakember vagy laikus segítségét kérném. Rendelt tőlem jól látható, helyes méretaránnyal ellátott, sok fotós hirdetésem alapján valaki egy gyermek jelmezt ami tényleg 2-4 éves korig o.k., mert alakul is. Az illetőt nem csaptam be, mert a fénykép alapján általa kiválasztott jelmezt küldtem el, amiben megállapodtunk. Anyaga jó állapotú (gyermekemen 1 éve 1 alkalommal volt), dekoratív is, és pamut anyaga miatt mérete a megadott életkorig bizonyosan jó. Szerintem az illető megrendelő kekeckedni akar velem, mert vissza szeretné kapni az elutalt összeget, arra hivatkozva hogy ugyan olyan, amilyen a képeken látszik, de szerinte ez 1-2 évvel fiatalabbra oké, ami képtelenség. Kérdésem: én a 3 db nagy méretű, jó minőségű digitális fotókon szereplő, megadott méretű jelmezt küldtem (nem fals, nem szakadt, nem hibás, nem baby babára valót :-))) stb.): mivel eleve nem webáruház vagyok, magánszemélyként, kölcsönösen elfogadtuk egymás érveit, nem csaptam be, a megállapodott dolgot küldtem el: köteles vagyok -e a visszapostázást elfogadni. Van olyan gyanúm is, hogy az illető utólag már sajnálta a cirka 1700.-ot és egyszerűen csak vissza akarja kapni a pénzt. Postázás, csomagfeladás, bélelt csomga-boríték ára- ezt mind buknám. Ilyenkor mi a teendő? Köszönöm akár laikus segítségét is. Üdvözlettel.

martin212 # 2014.03.03. 18:13

farkasrichárd0 egy csaló! Winchestert rendeltem és nem jött meg. Állítolag egyszer rossz helyre küldte másszor pedig elveszett a postán!
Ezzel az "eladóval" másnak volt panasza?

martin212 # 2014.03.06. 15:27

Korábban ezt írtam : farkasrichárd0 egy csaló! Winchestert rendeltem és nem jött meg. Állítolag egyszer rossz helyre küldte másszor pedig elveszett a postán!
Ezzel az "eladóval" másnak volt panasza?
Nos kiderült, hogy félreértés történt MIND A 2 RÉSZRŐL és most megoldódott! Tehát visszavonom a korábbi hozzászólásom!!!!

dinnye7 # 2014.03.06. 19:38

mammamia30! Mondd meg neki hogy Te a megfelelő állapotú és méretű jelmezt küldted ha ez így volt akkor nincs semmi probléma, nem vagy köteles visszavenni. Illetve hívd fel a szíves figyelmét hogy nem vagy jelmezkölcsönző.

atesz1981 # 2014.03.12. 21:42

Sziasztok! Fru111-nek annyit uzennék hogy március 5-én ugyanigy jartam csak ezuttal a felhasznalo m.nikolett26 volt! Szamlaszam ugyanaz! Tulajdonos ugyanaz! Erdeklodnek hogy mire jutottal az ugyben? Vagy vmi elerhetoseget adhatnal hogy beszeljunk!

lacip # 2014.03.16. 19:36

Sziasztok!

Az apródon nagyon-nagyon rafináltak,a csalás külön szakma.
Ha valami termék feltünően olcsó és felhívjátok (általában tablet,telefon)akkor a háttérben volt, hogy sírt egy kisbaba,ezt felevszik gondolom és hívásnál egyből lejátszák, hogy hitelesebb legyen,családos stb....biztos rendes ember, gondoljuk...kétszer sikerült így belebotlanom,ezért tudom.mind a kétszer uyganaz a férfi vette fel,még a gyereksírás is ugyanaz volt.

A másik egy öreglány volt,utalást kért előre, persze idős néni létére kapásból vágta a processzor típusát stb...ez is kamu volt az tuti.

A legjobb módja,hogy kiderítsd igazat mond-e, hogy azt mondod,épp itt vagyok a környéken,lehet fél órán belül eltudnék menni érte,mondana egy címet?...tuti,hogy kivágja magát. Az nem jó,hogy későbbre beszéled meg az időpontot mert jártam úgy hogy igent mondott és mire sor került volna a találkára azt mondta eladta,persze az apródon fent volt még egy darabig.

Nem szabad ítélkeznünk előre mert sok rendes ember van de legalább annyi gazember is.

kingaba # 2014.04.03. 12:54

Sziasztok! Patai Kittinek utalt esetleg valaki? Shop és baby90 néven hirdet márkás női ruhákat. Vigyázzatok vele.
Szla száma: OTP 11773449-01754221

yasmine1122 # 2014.04.04. 16:07

Sziasztok!
Apród-hu-n csalás áldozata lettem. Volt egy hirdetésem, hogy bizonyos márka, bizonyos ruháit keresem. Erre "divatbarlang" nevű felhasználó írt, hogy neki van butikja és ezek a tunikák, amiket keresek megtalálhatók. Mivel Tiszaújvárosban van elvileg üzlete, postát kértem. Tudom hülye voltam, hogy megbíztam benne és előre utaltam...
Szóval Székely Orsolya nevű hölgyemény eltűnt, csomagomat nem küldte. Megírtam neki, ha pár napon belül se küldi,vagy a pénzemet vagy a ruhákat, megyek a rendőrségre! De számíthat arra is, hogy esetleg megkeresem mert ismerős vagyok arra felé. Persze ezután letiltott...
Számlaszám: CIB Bank 10702071-11259624-52000001
Név: Székely Orsolya Tiszaújváros (elvileg)

martin212 # 2014.04.14. 19:39

Csak szeretném visszavonni a korábbi hozzászólásomat! tehát ezt:" Korábban ezt írtam : farkasrichárd0 egy csaló! Winchestert rendeltem és nem jött meg. Állítolag egyszer rossz helyre küldte másszor pedig elveszett a postán!
Ezzel az "eladóval" másnak volt panasza?
Nos kiderült, hogy félreértés történt MIND A 2 RÉSZRŐL és most megoldódott! Tehát visszavonom a korábbi hozzászólásom!!!!"

Mégsem oldódott meg a probléma! Farkas Richárd felhívott és megfenyegetett, hogy feljelent mert én rágalmaztam itt ezen az oldalon! Én csak az igazat írtam! Nincs se winchester se az ígért pénz amit megigért, hogy visszautal. Én ezt leírtam és szerintem ezzel nem rágalmaztam senkit! Azért nem küld se pénzt se winchestert, mert én rágalmaztam.