Nagy osszegu szamla a detoxbol


valaki19 # 2015.09.01. 18:24

A korhaz elismerte hogy hiba tortent, nem kell fizetnie semmit.

valaki19 # 2015.09.01. 08:08

Annyi van a szamlan hogy a surgossegi betegfelvevo osztaly latta el es a HBCs sulyszam 0,51172 . 192.185 ft. (1 egyseg=375.000ft) A papiron amit kiengedesekor kapott nem tudom mi van.

Dr.Attika # 2015.09.01. 07:48

Nem lehet mérsékelni. Önnek azért nem kellett fizetnie, mert nem detoxra, hanem más sürgősségi ellátásra számolták el. Az ügyelet tudja nagyon jól, hogy a detoxos számlákat a delikvensek nem nagyon egyenlítik ki. Ezért inkább más sürgősségi ellátásra könyvelik el, amit a TB biztosan kifizet. Ha megnézi az eü. életútját, akkor láthatja, hogy nem detox jogcím van megadva.

valaki19 # 2015.09.01. 07:21

Esetleg valakinek otlet hogy lehetne ezt mersekelni legalabb? Kamatozik is es 10.ig kene feladniuk, ezt biztos nem fogjak tudni.

valaki19 # 2015.08.31. 20:19

De ennyit valtozott volna? Foleg hogy allitasa szerint csak fekudt bent reggel meg kiengedtek? Regen a rendori vervetel volt 30.000 ott legalabb csinaltak valamit. Elkepzelheto, ha beviszi a Tb kartyat merseklik? Vagy mi van ha nem fizet?
Ennyibol mar a Hiltonban is aludhatott volna. :-)

MACSKAJANCSI # 2015.08.31. 19:51

3-4 év alatt megváltoznak ám alaposan a széljárások...
naponta kapdossuk a fejünket, hogy jól valóban jól halljuk a negatív irányú változásokat???

szerintem tapasztalatra mégiscsak alkalmas lehetett ez a szituáció:

  • vagy elmegy a kedve a jövőbeni szerhasználattól,
  • vagy rutinosabban jár el és nem tép be ennyire a közterületen
valaki19 # 2015.08.31. 19:32

Ezt en nem ertem. 3 vagy 4 eve engem is bevittek akkor ingyen volt. Nem csinaltak semmit csak bedugtak elfekudni aztan reggel kiengedtek. 2013ban is bevittek de megleptem bar az irataim bent maradtak megse kerult egy fillerbe se. Ot is csak bevittek semmi gyomor mosas csak elfekvo. Utana allitolag mondtak neki hogy vigye be a TB kartyajat.

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.08.31. 19:28

Most lehet az ismerősödnek nehéz ezt kifizetni, de évek múlva legalább sztorizhat erről a barátainak piálás közben :D

Dr.Attika # 2015.08.31. 19:23

A detox kezelést nem téríti a társadalom biztosítás. Azt ki kell fizetni.

valaki19 # 2015.08.31. 19:17

Fehervaron es nem sportolo hanem zenesz.

Kelvin (törölt felhasználó) # 2015.08.31. 19:10

az ismerősöd gyakran bulizik együtt sportolókkal? muhaha :D

amúgy nagyon életszerű, hogy berúgott és egy magyar híresség kokainnal kínálta. hol történt az eset, tiszaalpáron? :D

valaki19 # 2015.08.31. 18:21

T. Forumozok!
Tortenet egy ismerosommel esett meg egy honapja. Berugott es elaludt az utcan, valaki rahivta a mentoket, bevittek a surgossegire, de mivel abban amdegyeben meg nem volt korhazban es a TB kartyaja sem volt nala ezert ma kapott egy szamlat majdnem 192.000 ftrol. Ervenyes a TBje, meg tanul. Azt szeretnem kerdezni, hogy ha bevinne a TB kartyajat oda ahol ellattak akkor eltekintenenek az osszeg befizetesetol? Vagy ez mar ennyi es nincs mit tenni? Amikor engem bevittek nem kertek semmit pedig nalam sem volt TB kartya. Es ha nem fizeti be mit tudnak vele csinalni?
Ui.: allitasa szerint egy magyar hiresseg kokainnal kinalta, amit nem fogadott el. Lehetseges hogy csak nekem mondta azt hogy nem fogadta el, kozben meg szetszivta az agyat, ezert a magas szamla mert valami drogtol valo kijozanitast is csinaltak rajta?
A valaszokat elore is koszonom.