enyhítések ???


Szivem # 2007.10.28. 18:54

Szigeti.R!
Minden nap felhiv az mindig váltózo,hogy mennyit beszélünk.Általában 17h felé érek haza ha délelőttös akkor ilyen tájban hiv akkor 10percet beszélünk.Ha délutános az ebédidőmben hiv akkor általában 5-6 percet beszélünk mert annyi ideje van és mennek ebédelni.A hétvégén összesen 20 percet beszélünk mert annál többet nem lehet de azt a 20 percet töbszörre osztja be.Én az első beszélőt 2 db nyugtatóval csináltam végig és még nem is valami gyengével.Nekem ideggyogyász irta fel mivel annyira ki voltam,hogy még aludni sem tudtam 2hét alat fogytam 8 kg most már 4hónapja van ben 17kg nál tartok ez nagyon jó fogyokura csak ezt nem kivánom senkinek,hogy igy adja le a felesleget.Párom csak 30kg fogyot e pár hónap alatt.Most,hogy el kezdtem dolgozni kicsit jóbban érzem magam aludni már tudok de étvágyam még mindig nincs az egész napi kajám 2 zsemle.Még van 5-6 kg amit le szeretnék adni de szerintem hamar meg lesz az is.

Szivem # 2007.10.28. 19:01

Szigeti.R!
Hát nekem is nagyon nehezen ment el a mai napom pedig volt mit csináljak itthon.Mivel szünet lesz hétfőtől az iskolában muszáj volt valamit főznőm hétfőre is,hogy tudjanak enni a gyerekek.De nem igazán tudott lefoglalni semmi.Nekem hálistennek most nem fáj a derekam csak a kezeim meg a vállam de tudom mien érzés ha nem tudsz csinálni semmit mert annyira fáj a derekad.Igaz nekem csak idegbecsipődésem szokott lenni és olyankor nem tudok meg mozdulni.

Szigeti.R # 2007.10.28. 19:13

Szivem!

Szerintem én is fogytam de nem árt csak nem így akartam.Mennyit szoktál feladni 1 hónapra telefonpénzt?Mobilon hív?Vagy vezetékesen?Én szerdán adtam fel a pénzt akkor mikor tud telozni?Az nem semmi 30 kg a párodnak.Szerintem az én párom is fog fogyni.


béka

Meli3 # 2007.10.29. 17:41

Sziasztok,
újból itt vagyok, már több mint másfél hete elromlott a számítógépem, úgy tűnik, most működik, ezért tűntem el. Igaz, már olyan dolgokról folyik a diskurzus, amihez hozzászólni nem tudok, de figyelem az általatok leírtakat.

Szivem # 2007.10.29. 18:41

Szigeti.R!
Általában 15-20ezret szoktam neki küldeni.Csak vezetékesen tud hivni mivel azt adtam meg a kapcsolat tartói papiron.Ha dolgozom akkor át irányittom a vezetékest a mobilomra és ugy beszélünk.Ha szerdán adtad fel a pénzt akkorkedden meg kell neki kapnia szerda-csütörtök felé várhadod a hivást persze ha engedik telefonálni.Bent mindenki lead pár kg a sok idegeskedés miatt.

Szigeti.R # 2007.10.30. 11:17

Szivem!

Képzeld vasárnap megyek beszélőre Tegnap kaptam tőlle levelet azt írta már dolgozik nagyon jó fejek a társai az őrök is normálisak.Hála istennek.És egyszerre adod fel a pénzt?Adtam fel csomagot is ma egy tisztaságit és egy élelmiszert.Te ráírod az értéket?Kíváncsi leszek hogy fogok-e sírni a beszélőn de a tanácsodra már beszereztem nyugtatót.Már várom hogy tudjon hívni.Ti hogy vagytok?Gyerekek?Nállunk mostmár azért kevesebb a sírás ,azért a héten lessz 1 hónapja hogy bent van.Neked mikor lessz a beszélőd?


béka

Szivem # 2007.10.30. 18:37

Szigeti.R!
Akkor most nagyon izgatótt lehetsz a találkozás miatt.Általában egyszere adom fel a pénzt igaz az mindig attol függ,hogy mire és mennyit.Az nagyon jó ha normálisak a társai de a lényeg,hogy az örök is normálisak.Nem szoktam ráírni az értéket nincs jelentősége.Azt elhiszem,hogy várod azt a percet amikor tudsz vele beszélni telefonon.Köszönöm kérdésedet mi jól vagyunk én egy kicsit fáradtan de lassan itt a csütörtök akkor pihenhetek.Gyerekek is meg vannak csak nagyon unatkoznak mert egész nap egyedül vannak itthon.Nekem majd 10-én lesz a beszélő.Már nagyon várom mert nagyon sok mindent meg kell beszélnünk amit telefonon nem igazán lehet mert nincs rá elég idő.Ti,hogy vagytok?Derekad,hogyvan?Gyerekek,hogy viselik ezt az egészet?

Szivem # 2007.10.30. 18:40

Szia Meli3!
Megkaptad amit küldtem e-mailon?

Szigeti.R # 2007.10.31. 17:11

Szivem!

Nagyon várom a beszélőt de félek is tőlle mert az az 1 óra hamar el fog szállni és megint 1 hónapot kell várni hogy láthassam.Neked a párod kapott már jutalom beszélőt?Tegnap is hívott, ma is .Nagyon jó hallani a hangját.Képzeld hallottam a telefonba hogy sírt szegénykém.Egy nagy darab ember és nem is gondolná az ember.Neked van msn messenger-ed?mert azon tudnánk személyesebb dolgokat írni.Bence fiam állandóan tiszta idegbeteg.A derekam nagyon gáz.Tegnap hívtak a korházból hogy megműtenének ma de nem vállaltam mert abba belehalnék ha vasárnap nem tudtam volna menni hozzá.


béka

Szivem # 2007.11.01. 12:36

Szigeti.R!
Nem kapot még a párom jutalom beszélőt.Azt elhiszem,hogy nagyon várod már a beszélőt.Az az egy biztos,hogy az 1 óra nagyon gyorsan el fog menni olyan lesz mintha 1-2 percet lettetek volna csak együt.Neked mien rosz nélküle neki 100 szor rosszab hiszen ő nem láthatja a gyerekeit meg még nagyon sok dolgot nem csinálhat természetes,hogy el sirja magát hiszen mien régen hallotta a hangodat.Igen van msn címem:meszaros.a71@hotmail.com.Szegény gyerek nem csoda ha ő is kivan hiszen hiányzik neki az apja.Most nem válaltad a műtétet később majd fogod?

Szigeti.R # 2007.11.02. 09:49

Szivem!

Gondolom neki milyen borzalom lehet, hogy itt vagyok rokkantan dolgozni se tudok és kiadás az van.A gyerekek is kiborúltak a telefonálás után.Ez is felzaklatja őket.Te viszed a gyerekeket beszélőre?Neked is sírt a párod?Mikor szoktál fennt lenni az msn -en?


béka

Szivem # 2007.11.04. 07:12

Szigeti.R!
Igen viszem a gyerekeket is a beszélőre.Sajnos a párom is szokott sírni még 4 hónap után is.Azt elhiszem,hogy felzaklatja a gyerekeket a telefonálás.Nálunk a fiam nem volt hajlandó vele telefonon beszélni 2 hónapig mert amikkor meg hallotta a hangját rögtön sírva fakadt,még most is nehéz neki vele beszélnie.Ma este 18h-tol fent vagyok az msn-en.Tegnap nem voltam itthon elmentem egy kicsit a sogornőmhöz azért nem válaszoltam.De ma meg találsz fent.