adósság fizetés elvonás


justizmord # 2009.06.04. 04:58

Felhívnám a figyelmet arra, hogy balek_a_legnagyobb-nak NINCSENEK ÉKEZETEI!!! Csak nem külföldi? Megszaporodtak mostanában a külföldi akadékoskodók...


Iniuria non excusat iniuriam

balek_a_legnagyobb # 2007.08.22. 13:31

kerdes: ha osszelopok 100 millat, mi a fenenek nekem munkahely?

kék laguna # 2007.08.21. 19:58

irány Mexikó:)

Kovács_Béla_Sándor # 2007.08.21. 18:47

Igen.

iledefrance # 2007.08.21. 18:34

Mi alapján, hogyan talál rá a végrehajtó a munkahelyre? Egészségbiztosítási adatok alapján?

Kovács_Béla_Sándor # 2007.08.08. 09:46

Mi lenne? Figyelni kell, és reménykedni, hogy előbb-utóbb lesz mit behajtani. Az adós munkába áll, örököl, házasságra lép, ajándékot kap etc.

Senki nem mondta, hogy nincsenek behajthatatlan követelések. És nem behajtó az, hanem önálló bírósági végrehajtó.

balek_a_legnagyobb # 2007.08.08. 09:07

nemhinnem, hogy elevult a mienk, csak annyit mondott a behajto: nem behathato
no ilyenkor mivan? nem par szazezerrol van szo a csaladot kihuzna a szarbol kemenyen

ObudaFan # 2007.08.07. 19:00

Kedves balek, magam is részt vettem már egy-két vh. eljárásban , és tudom, mik a problémák. De azt is, hogy ha vh. szakban elévül egy követelés, akkor a vh. kérő csak saját magára vethet.

Lhotse # 2007.08.07. 11:11

Ja, a "jogászpalántához" annyit, hogy idestova 6 éve dolgozom követeléskezeléssel, tartozásbehajtással foglalkozó ügyvédi irodában, ebből most 3. éve ügyvédjelöltként. De nyilván fogalmam sincs a gyakorlatról.

Lhotse # 2007.08.07. 11:11

Ja, a "jogászpalántához" annyit, hogy idestova 6 éve dolgozom követeléskezeléssel, tartozásbehajtással foglalkozó ügyvédi irodában, ebből most 3. éve ügyvédjelöltként. De nyilván fogalmam sincs a gyakorlatról.

Lhotse # 2007.08.07. 11:11

Ja, a "jogászpalántához" annyit, hogy idestova 6 éve dolgozom követeléskezeléssel, tartozásbehajtással foglalkozó ügyvédi irodában, ebből most 3. éve ügyvédjelöltként. De nyilván fogalmam sincs a gyakorlatról.

Lhotse # 2007.08.07. 11:09

Vagy "nomen est omen"?

balek_a_legnagyobb # 2007.08.07. 09:08

es aze vagyok en balek, mer mindig a kiveteleket kapom? JARGGHHH :BANG:BANG:BANG....

Kovács_Béla_Sándor # 2007.08.07. 08:04

Sajnos, nem sajnos, valószínűleg majd kétszer annyi idős vagyok, mint te. Volt módom megismerni az életet - korábban, mint a jogelméletet. Így azt is tudom, hogy a főszabályt a kivétellel összekeverni igencsak nagy hiba. Ahogyan az is, ha azt gondolod, hogy aki erre a hibára figyelmeztet, az egyúttal tagadja a kivételek létezését.

"Több dolgok vannak földön és égen, Horatio, mintsem bölcselmetek álmodni képes."

balek_a_legnagyobb # 2007.08.07. 06:47

ez olyan szep, van akinek van ilyen ugye, meg vannak a jogasz palantak, akik megmondjak, a tutit, hogy marpedig ilyen nincs, mert az o alomvilagukban minden tokeletesen mukodik. juhee... azert neha javaslom, hogy nezzetek ra a gyakorlati oldalrol, vagy legalabb egy hiradoig jussatok el.
de nem, KBS azthiszi az o csodalatos jogrendszere csordogal a megfelelo mederben.. muhaha.. en lennek a legboldogabb, ha ugy mukodne, mint ahogy most almaidban.

Lhotse # 2007.08.07. 06:42

Bijon-bijon...

Kovács_Béla_Sándor # 2007.08.07. 05:05

Persze, persze...

balek_a_legnagyobb # 2007.08.06. 22:19

Lhotse.. hat hogyne. meg jo, hogy van itt a csaladban felperes ilyen ugyekben.. az elmelet szep dolog a gyakorlat meg mast mutat.
Mire vigyaznak? meg az embert se taltak meg, nemhogy a szamlait. ne rohogtess, csak a targyalas tartott tobb mint 5 evig. A vegeredmeny meg az lett, hogy penz nincs, nyazsgem. Az illeto meg azota is egy villaban logatja a labat, es tobb szaz embert karositott meg, de nallatok biztos mashogy nez ki ez a statisztikaban. EBRESZTO, EZ ITT HUNGARISZTAN.

ObudaFan # 2007.08.06. 18:52

Meg a jobb végrehajtást kérők is.

Lhotse # 2007.08.06. 13:03

Balek! Az "ugyan már..." kezdetű hozzászólásod a jogi ismeretek terén meglévő hiányosságokra utalnak: az elévülés megszakad minden eljárási (pl. végrehajtó) cselekménynél. A végrehajtók vigyáznak is erre!

Lyonee # 2007.08.06. 12:04

Kösz! Azt hiszem újra kéne születnem ezekhez.

balek_a_legnagyobb # 2007.08.06. 11:42

jaaajjj.. kimaradt az egyik legjobb..
Tanacsadonak mesz allami ceghez, es a meghiusult uzletek utan 50 millios sikerdijakat veszel fel. :)
Vagy hozol ukran olajat, es beadod a magyar hulyeknek, hogy ez bezony nagyondraga olaj irakbol, ezert kerul ennyibe a benzin

balek_a_legnagyobb # 2007.08.06. 11:39

pl csinalsz egy hirautot, azt beszedsz belepopenzt, es ingyen autot igersz mindenkinek.
Elvalasz allami megrendelest, felveszel eloleget, azt nem csinalsz semmit, es rafogod a szeljarasra, aztan csodbe mesz szepen a kft-vel.
Csinalsz egy befektetesi alapot es azt lenyulod, utana szettarod a kezed, hogy dehat mondtad, hogy van kockazat.
Csinalsz biztositot, karesemenyekre nem fizetesz, hanem csodot jelentesz, es elviszed a pinzt.
Bar ezek kozul nemelyik ellenorzott, a penzt siman ki tudjak lopni a szakik. Ez a hires "magyar lelemenyesseg".
Elvalalsz egy komolyabb epitkezest kft-vel, es lenyulod a penz nagy reszet, elkezdesz latszatmunkat, aztan szepen csodbemesz.
Tele van magyarorszag ilyen csalokkal, es semmi torvenyi szabalyozas. Kesz kabare az egesz.

Lyonee # 2007.08.06. 10:53

"osszekapsz 50 millat"
Áruld el a titkát légy szíves!

balek_a_legnagyobb # 2007.08.06. 09:10

KBS, nemtok latinul. tudom igy jartam. ezt a bejegyzesedet nem ertem :)