Sürgös segitség


kitty2 # 2009.03.29. 16:33

Üdv. mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni.....olyan valakit keresek,aki felvilágosítást tud nyújtani nekem a pálhalmi börtönnel kapcsolatban...( pl. házirend....kapcsolattartás...stb.)

help......
köszönöm....

privát e-mail: nkitty2@gmail.com

csabcse # 2009.03.20. 11:18

Irtam a cimedre.

ktibike # 2009.03.20. 10:37
  1. Telefon naponta max 10 perc. /ha van pénze/
  2. Havonta 1 db. élelmiszer /max 5kg,cigi,kaja/

    1 db tisztasági /nincs korlát/

    1 db érték levél /újság,füzet,boríték/

  3. Természetesen vannak /külső őrök,nevelő tisztek,kísérők/
  4. Nem
  5. Házirend,magaviselet, ilyesmik
  6. Nem nyúlják le, kártyára teszik.
  7. Azért ez egy BV.intézet

Ha gondolod írj az egyapa56@freemail.hu-ra.

csabcse # 2009.03.20. 09:58

Szia és köszi.Igen lenne még kérdésem.1.Hnyszor telefonálhat.2.Mennyi csomagot kaphat havonta és az milyen nehéz lehet.3Csak nöi örök vannak.4Szelektálják e az embereket...úgy értem iskola vagy hasonló.5.Mennyire lightos a fogház,ez alatt mit értettél.6.Pénzt amit küldünk azt tuti megkapja,nem nyulják le.7.A szabályok kemények.Örülnék ha tudnál részletesen válaszolni,minden érdekel ezzel kapcsolatba.Elöre is nagyon köszönöm

ktibike # 2009.03.20. 07:27

Szia csabcse!
A női fogház és börtön az Dunaújváros-Mélykúton van. Megközelítés szempontjából közlekedés szinte nincs,tehát autóval célszerű beszélőre menned.Ha valami kérdésed van,szívesen válaszolok. Egyébként nem kemény hely, ha a szabályokat betartja a fogvatartott. A kaja viszont, hát arról jót nem tudok írni.
Üdv:ktibike

csabcse # 2009.03.19. 16:43

Köszi.Esetleg azt tudnád..tok milyen a Pálhalmai nöi fogházban a helyzet?Hétfön vitték át,de még nemadott magárol hirt.A kapcsolat tarto papirt már vissza küldtük,és még semmi.Mikor telefonálhat,vagy levelezhet?

Kovács_Béla_Sándor # 2009.03.19. 12:17

Bár ne lenne biztos. De attól tartok, az.

csabcse # 2009.03.19. 12:11

Kőszi .De ez biztos?Mert nekem ezt rendőr mondta,aki ügyvédet kérdezett.Csak nem tudom mennyire bizhatok benne.

Kovács_Béla_Sándor # 2009.03.19. 08:47

A háziőrizet nem büntetési nem, hanem a folyamatban lévő eljárás idejére elrendelhető intézkedés.

csabcse # 2009.03.18. 22:23

Hello,sziasztok.Kérem valaki segitsen.A feleségem márc 4 kezdte fogházas letöltendö büntetését ami 9hon ,közúti baleset ami halálal végzödött.Az lenne a kérdésem hogy,lehetne e háziörizetben letöltenie a büntetését.