Elsőbség adás elmulasztása..


websas # 2009.11.26. 12:25

Kedves Lkeseredett!

50-50 %-ra játszásnál a biztósító senkinek nem fizet.
Ragaszkodj szakértői vizsgálathoz, ugyanis a sérülésekből a festék felkenődésből, a horpadás irányából a szakértő nagyon pontosan tudja rekonstruálni az eseményt. Addig ne változtass a sérüléseken. Van hogy a biztósító is kéri az"össze állást", hogy dönteni tudjon a kár ügyben.

websas

Lkeseredett # 2009.11.26. 12:10

nagyon fontos!!!lécci aki tud segítsen!köszönet

Lkeseredett # 2009.11.25. 19:23

Kérem aki tudd segítsen!
Egyik este a szokásos útvonalon haladtam az autóval,mikoris egy veszélyes kereszteződéshez értem..Lasítottam,mert gyalogosokat kelett elengednem,de az elsőbségadási tábla által védett úton haladtam.Jött egy opelos jobbrol és rámkanyarodott annak ellenére,hogy neki volt az elsőbségtáblája.23éves vagyok,nem voltam ilyen helyzetben..kiugrott a kocsiból és elkezdett bocsánatot kérni,hogy sajnálja ő a hibás stb...Mondom jó semmi baj mostmár..akkor töltsük ki a papíírokat..azonban annak ellenére,hogy elismerte amint félreálltunk(nem szabadott volna már tudom) nekem esett,hogy hazudok és ő nem hibás maximum 50-50%-ban.Mondom akkor hívok rendőrt.telefonáltam és kijöttek igaz majd 3órába telt de odaértek..Közbe a férfinak mint független tanu állt a pártjára,én akkor úgy láttam hogy a kocsiból szállt ki,de ez még hagyján..Végig beszélgettek,amég a rendőrök megérkeztek.Szerintem ismerték egymást és független tanunak adták a jegyzőkönyvbe a Srácot.A férfi hátulról a rendőrségi ügy lezajlása előtt megpróbálta a biztosítómtól a kárt behajtani illetve most jött egy levél,hogy holnap az én ellenem folyó szabálysértési eljárásban tanút hallgatnak meg..Most ezt,hogy értsem?Eldőlt és én vagyok a hibás mert nem tartottam rá,hogy elsőbbségem ellenére rámfordul az egyén?nagyon gyalázatos lenne ha hazudozása győzne a táblával szenben..Soha SENKI ne ÁLLJON FÉLRE,ilyen esetben!!!