Biztositoi kárrendezés


ferike78 # 2010.02.27. 00:58

Sziasztok!

Ebben kérném a segitségeteket,véleményeteket.

2002 nov 1-én Szolnokon, belémrohantak hátulrol
csunyán összetört a verda feneke. A károkozó mellett ült a felesége aki 8 napon tul gyógyulót szenvedett.
volt rendöri intézkedés mentö stb...
A rendörség nyomozást inditott,le is zárták juniusra ezután átadták az ügyészségre ahol szeptembertöl oktoberig foglalkoztak vele.
Én közben folyamatosan zaklattam öket hol tart az ügy de érdemleges választ nem kaptam.
December elején felkerestem öket mondván hogy a biztositó nem fizet amig nem mutatok be rendörségi határozatot. Ekkor kiállitottak egy igazolást miszerint nem én voltam az okozó ecetera...
el is küldtem a biztositó felé.
eközben csináltattam egy igazságügyi szakértöi véleményt ezt is elküldtem nekik.
Most Február közepén küldtek egy kárszámitást ami árban meg sem közelitette a szakétöét,a pénzt közben átutaltá.
lényeg a lényeg 16 hónapig volt egy szinte használhatatlan autóm kölcsön autóval kellett megoldanom a munkábajárást a munkaidöm miatt. Ezt én be tudom e hajtani a biztositon ha igen mien módon,és a kárfelvételtöl számitva jár e valami féle kamat vagy sem.
Lehet e valamit tenni ezügyben vagy elégedjek meg az alamizsnával és duguljak el?!

Segitségeteket,válaszaitokat elöre is köszönöm!