a jogban nincs igazsag,se emberseg


angry man # 2010.05.10. 03:02

tiszteletem mindenkinek,
2000ben a rendorsegi kommando altal elo lettem alitva kabitoszerrel valo visszaeles es loszerrel valo visszaeles miatt.ez most igy eleg durvan hangzik nem csak egy kivulallo ,de meg szamomra is.na most hogy tisztabban lasson mindenki a kabitoszerrel valo visszaelesben a kabitoszer mennyisege nem haladta meg a csekely mennyiseget a loszerrel valo visszaeles meg 7db loszert jelent (ennyit talaltak hazkutatas alatt) ami 7 kulonbozo fegyverbe valo volt.termeszetesen fegyvert nem talaltak mert sosem volt fegyverem ezek a loszerek is katonasag alatt kerultek hozzam emlek kent 1994-ben azota egy dobozban porosodtak a szekreny tetejen.De ugyebar ez nem szamit ,vagyis az en ugyemben ezzel senki sem foglalkozott.Mivel a loszerrel valo visszaeles sulyosabb buncselekmeny mint a kabitoszerrel valo visszaeles.ezert a tisztelt birosag kiosztott nekem 3 ev 4 honap fegyhazat amitol azonnal hanyatt doptam magam.masod fokon ezt bortonositettek.termeszetesen nem vonultam be,hogy miert?mert nem ertek egyet a buntetesemmel.2000ben fogtak meg 1 ev mulva volt a targyalas 2001 elejen .targyalas es az ugy lezarasa utan fel ev mulva kellet volna bevonulnom.na most bevonulasig eltelt 1 es fel ev ezalatt nem kovettem el meg egy kuzlekedesi kihagast sem ,munkahelyem volt,visszarazodtam az eletbe.Persze ugye ez se szamit senkinek semmit.(csak nekem)A megfogasom ota tobb mint 10ev telt el.Elmeletileg a buntetesemnek el kellet volna evulnie 5 ev alatt ,de mivel europauniosok lettunk ezert az elevulest felbeszakitotta az euskorozes amit a tisztelt birosag termeszetesen kiszabott ram.Mert hat mert is ne,hiszen egy kemeny bunozo vagyok aki veszejes embertarsaira!!!Aki ismer engem az rosszat nem tud rollam mondani es ez a vicc az egeszben hogy emberileg egy teljesen joszivu mindenkin segito emberke lennek.Soha eletemben nem bantottam senkit,azzal amit elkovettem sem bantottam senkit magamon kivul,soha nem loptam meg embertarsaimat se a magyar allamot se senkit.de ugye ezt kit erdekel.(ENGEM)Voltam elozetes letartoztatasban es hat megtapasztaltam a fogda es bortonfogda szeretetet.Hat az ember bent jot nem tanul az biztos.Az utobbi 10 ev alatt teljesen megvaltoztam ,felnottem,csaladot alapitottam ,van egy gyonyoru kislanyom.Amit a tisztelt birosagnak koszonhetek az igaz.mert ha nem itelnek el akkor most az eletem biztos nem igy alakult volna.KOSZONOM!! de termeszetesen a buntetesemmel a mai napig nem ertek egyet.Azzal ,hogy nem vonultam be es ugyebar el kellet hagyam a lakhelyemet teljesen kiszakadva abbol a kornyezetbol amibe elotte eltem,jottem ra hogy az a kornyezet es azok az emberek akik akkor korulottem voltak vittek bele a hulyesegekbe.az utobbi 10 ev alatt az eg atta vilagon semmi torvenytelent nem csinaltam.2000-ben 24 eves voltam fiatal es hulye nem erztem a felelosseget.Most 34 eves vagyok a kislanyom a mindenem,belehalnek ha elveszitenem.A kerdes az,hogy tudnam meguszni borton nelkul ennyi ev utan ezt az egesszet.elmeletileg 2011-ben lejar a korozesem ha nem hosszabitanak ra megint.ha rahosszabitanak jobban jarnek ha bevonulnek?nem akarom bulykalva lelni az eletemet.hogy tudhatom meg hogy a buntetesem elevult?ha bevonulnek akkor mit lehetne csinalni a mihamarabb szabadulasert? elore is koszonom a tanacsokat es esetleg a segitseget,persze gondolom,hogy sok jora nem szamithatok.A mai napig ugy gondolom,hogy a tisztelt birosag tul sulyos buntetest adott ahoz kepest amit elkovettem.Fegyveres rablok,gyilkosok nem kapnak ennyit.Ezert mondom,hogy a jogban nincs igazsag,se emberseg.


"aki nem probalja meg a lehetetlent az nem eri el a lehetsegest"

angry man # 2010.05.10. 02:00

ebben a temaban el szeretnem mondani az en tortenetemet ami 2000 ben kezdodott es a mai napig nem zarult le.
kivancsi vagyok kinek mi a velemenye es remelem kapok jo tanacsokat esetleg segitseget.


"aki nem probalja meg a lehetetlent az nem eri el a lehetsegest"