van - e esely?


ObudaFan # 2011.01.23. 15:33

Ha mindkét bűncselekményt az első jogerős ítélet előtt követte el, akkor jár, ha nem, akkor nem jár.

nagyvagany # 2011.01.23. 07:44

jo reggelet! koszonoma tajekoztatasat.
de nem tobb buncselekmenyrol hanem csak kettorol van szo. egy 18 honap,es melle visszakaptam az elozoleg felfuggesztett iteletmet.
ez ket itelet,tehat igy jar-e osszbuntetes?
koszonom

nagyvagany

ObudaFan # 2011.01.22. 09:32

Ha valamennyi bűncselekményt az első jogerős ítélet előtt követte el, akkor jár, ha nem, akkor nem jár.

nagyvagany # 2011.01.22. 00:56

jo este!
19 honap letoltendot, es 10 honap felfuggesztett bortonbuntetes utolagos vegrehajtasat is elrendelte a birosag. a 10 honap felfuggesztett egy elozo buncslekmenybol egy elozo targyalason kaptam,de mivel a felfuggesztes hatarideje alatt kovettem el azt amibol a 19 honapot kaptam,ezert a 10 honapot is letoltendore valtoztattak.
szoval ket iteletbol szuletett 29 honap letoltendo buntetesem.
az a kerdesem, ugyved ur,hogy jar -e osszbuntetes reszemre??
elore is koszonom,minden jot!

nagyvagany

Gabicsek # 2011.01.21. 19:50

Milyen letöltőház és milyen kedvezményt? Mi az, hogy felfüggesztést kaptál vissza?
Talán kapnál választ a kérdésedre, ha értelmesebben írnád le a problémádat!

nagyvagany # 2011.01.21. 15:51

3 napja varom a valaszat. KEREM VALASZOLJON!

csak annyit kerdeznek,hogy a bevonulas elmulasztasa eseten sajat okbol,a letoltohaz nem adhassa vissza a kedvezmenynt?
azer van kizarva az osszbuntetes,mert felfuggesztest kaptam vissza, vagy mert ket buncselekmenynel nem jar osszbuntetes?
HANY ITELETNEK KELL SZULETNIA HOGY AZT OSSZBUNTETESBE VEGYEK?

koszonom,tiszte­lettel!

nagyvagany

nagyvagany # 2011.01.20. 15:42

koszonom a valaszat.elne­zest,hogy ujra zavarom! de mar kaptam egy harom honapos halasztas,es a masidikat elutasitottak.
csak annyit kerdeznek,hogy a bevonulas elmulasztasa eseten sajat okbol,a letoltohaz nem adhassa vissza a kedvezmenynt?
azer van kizarva az osszbuntetes,mert felfuggesztest kaptam vissza, vagy mert ket buncselekmenynel nem jar osszbuntetes?
koszonom,tiszte­lettel!

nagyvagany