poppersz használata legális vagy illegális


sonyx81 # 2011.04.10. 11:52

Kovács_Béla_Sándor

Szia

Köszönöm az észrevételed, azért próbáltam segítséget kérni , mert nem találtam semmit erről.

További szép napot neked.

Szia

sonyx81 # 2011.04.10. 11:50

TördAKeritest

Köszönöm a segítséget. megnézem.

A lényege az , hogy vannak olyan emberek akik így keresnek partnert , hogy ezt használja , vagyis ha a másik fél szereti akkor tudja ő is .

És ezt szeretnénk elkerülni, ha nem legális, akkor ezeket a hirdetéseket moderáljuk.

Köszönöm

Szia

Kovács_Béla_Sándor # 2011.04.10. 11:03

Látom, nem csak a hálózati informatikában, hanem a vegyészetben szakértő vagy. Neked a szerves oldószer folyékony extazy.

TördAKeritest # 2011.04.10. 09:48

Nézd meg, hogy rajta van e a pszihotróp listán..

http://www.antsznydr.hu/…yszerinfo/13

De szerintem a RUSH az a folyékony ecstasy egyik elnevezése, és valamilyen higító származékot takar.

Tudtommal még nem került rá a listára, mivel akkor betilthatnák az összes festékhigítót.

sonyx81 # 2011.04.09. 19:56

Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni .

Egy szexoldal moderátora vagyok , és egy olyan kérdés merült fel amivel kapcsolatban nem találtam sehol értékelhető választ.

A kérdésem

Magyarországon legális vagy illegális a poppers vagy másnéven a RUSH használata .

ezt találtam róla

Nálunk a drogtörvény nem, de a gyógyszertörvény kitér a használatukra. Vény nélkül illegálisnak minősül. Nagy-Brittaniában legálisan használható és kapható. Sőt az Interneten is foglalkoznak a kereskedelmével.

De ma napig lehet kapni szexshopokba és interneten is rendelhető.

Gondolom , ha illegális lenne akkor nem lehetne kapni .

Előre is köszönöm a segítségeteket .

Sziasztok