Garázdaság bűntette


poaro # 2012.12.19. 11:03

Jogerős ítéletet kaptam! Bűnös: Társtettesként elkövetett garázdaság bűntettében (Büntető tőrv.könyv 271.§ /1/-/3/bekezdés d./pont) Az Állam javára 200.000 ft. bírságot kel megfizetnem. Én vagyonőr vagyok felszólítást kaptam a rendőrkapitányságtól, 8 napon belül nekem ezek miatt bevonták az erre a tevékenységre jogosító igazolványomat. Kérdésem az lenne. Mikor kaphatom vissza? Valamint még egy fontos A másik társtettes részére is született ítélet, ami ugyancsak bűnös: Társtettesként elkövetett garázdaság bűntettében (Büntető Törvénykönyv 271.§ /1/-/2/bekezdés a./pont/ Őt kettő évidőtartamra próbára bocsájtották Tehát ő rá más bekezdés más pontját alkalmazták! Kérdésem az lenne! Neki Vajon bevonták a vagyonőri igazolványát mert ő nem tudja , ugyanis már előzőleg iparkamarai tagsági díj meg nem fizetése miatt leadásra került munka hiánya miatt! Ő nem is kapott a vagyonőr igazolványára vonatkozólag bevonásról szólóan értesítést, vajon azért mert ő már az ítéletet meg előzően le adta? Vagy az ő ítélete enyhébb és neki e miatt nem vonták be? Kérem ha tud kérdéseimre válaszoljon!


garázdaság felfegyverkezve