feladja magát?


bocika2007 # 2013.05.10. 15:25

ha besétál és még éppen keresik akkor annyi neki.Igazán arra lennék kiváncsi hogy hogyan lehet kideríteni azt a tényt hogy keresik-e még,illetve a bíróságtól nem lehet valahogy kideríteni,hogy elítélték-e már?

oriontronic # 2013.05.09. 22:02

Én úgy tudom hogy ha körözés alatt áll akkor már mindegy, nem jár jobban ha feladja magát, annál mintha egyszer csak elkapnák.

Véleményem # 2013.05.09. 17:52

Mond meg neki, hogy sétáljon be a rendőrségre és kérjen információt. Tájékoztatni fogják majd.

bocika2007 # 2013.05.09. 09:50

Sziasztok.
Lenne gy ismerősöm aki tanácsra szorulna az ügyével kapcsolatosan.Nemrégen tudtam meg tőle,hogy valójában milyen helyzetben is van.A helyzete a következő:Van egy ügye amiből akár öt évet is kaphat(pontosan nem tudom mit tett)És bújkál a hatóságok elől.Lassan öt éve..De olyan családi helyzet alakult ki náluk ami miatt újra normális életre lenne szüksége.Sajnos az ügye jelenlegi állásárol nincs információ.Annyit sikerült megtudnia hogy 2010-ben egy másik ügyével kapcsolatosan elítélték a távollétében(2év felfügesztettet kapott ami letelt elvileg)Lehet hogy most ebben az ügyében is ugyanígy elitélték már?Kilet ezt deriteni valahogy?Egyébként teljesen normálisan él,becsületesen dolgozik neveli az azóta született három gyermekét szóval mint egy normális ember.Segíteni szeretnék rajta,de ügyvédre nekem sincs pénzem.