Előadó és ügyintéző közti különbség


trustme # 2015.03.23. 14:18

Köszönöm lajcsó!
Ez az úr sokkal nagyobb beosztásban van, ezért gondoltam valami komolyabb dologra. és már nem előadó van a papíron, hanem ügyintéző. Vádemelés előtt áll az ügy 2 héttel.

lajcsó # 2015.03.23. 14:11

"Lehet súlyosabba bűncselekmény, és azért adják át egy nagyobb fokozatban lévő embernek?"
Erről te is tudnál, mivel a gyanúsítás módosítását veled is közölték volna.
"Arra gondoltam, biztosan előzetesbe akarnak rakni"
Megfelelő törvényes ok nélkül ez sem lehetséges.
Lehet, hogy nincs semmi különös, csupán munkaszervezési okból került át az ügyed másik nyomozóhoz.

trustme # 2015.03.23. 11:11

A miértje érdekelt, hogy van-e ennek valami különleges oka, hogy máshoz került.
Arra gondoltam, biztosan előzetesbe akarnak rakni, mert a kihallgatás is már csak 1 óra (annyi van a papíron) a másik 2 3-3 óra volt (valójában több)
Az úriember mikor felhívott, azt mondta, hogy az ügyész akar tudni, kérdezni még 1-2 dolgot.
Köszönöm!

Kovács_Béla_Sándor # 2015.03.23. 10:59

Akkor másképp mondom: ez a körülmény lényegtelen. Semmi nem múlik rajta. Foglalkozz az ügy érdemével!

trustme # 2015.03.23. 10:44

Bocsásson meg, hogy nem vagyok ilyen témákban szakavatott.
Elhiszem, hogy unalmas lehet a sok ilyen idióta kérdezősködése, mint amilyen én is vagyok, de ha jogász lennék, biztosan én is megtudnám válaszolni a kérdésemet!
Azért köszönöm!

Kovács_Béla_Sándor # 2015.03.23. 10:40

Gondolod, ettől függ, hány évet ülsz?

trustme # 2015.03.23. 10:21

Üdvözletem!
Mi a különbség a rendőrségi előadó és az ügyintéző között?
Engem először egy előadó hallgatott ki két alkalommal, most pedig egy alezredes fog, de az idézésen az áll, hogy üi.
Miért kaphatta meg más az ügyem? Büntetőeljárás volt eddig is.
Lehet súlyosabba bűncselekmény, és azért adják át egy nagyobb fokozatban lévő embernek?
Köszönöm a válaszokat!