Piramisjáték vagy nem piramisjáték


Asus # 2005.04.04. 07:23

Elnézést az url-t,nem tudtam,hogy tilos írni!
Ha érdekel emailben keress meg!

Asus # 2005.04.04. 07:19

Nem derül ki pontosan,a hozzászólásodból melyikre gondolsz.

Munkanélküli jogászként,sok mindennel próbálkozom és találkoztam a következővel;
Nem kell ugyan pénzt befizetned,nem a tagok befizetéseiből,akarnak kifizetni-EZ A CSALI!,hogy úgy hirdetik magukat "itt nem kell fizetned semmiért sem,ingyenes a csatlakozás",ezért sok ember bedől,hiszen a mai világban pénz nélkül senki nem akar mozdulni.
TEHÁT "VÉGRE ITT A LEHETÕSÉG",gondolják sokan,sajnos!

Pénzkeresés emailek olvasásával!
RÖVIDEN ÖSSZEFOGLALVA SZÉLHÁMOSSÁG AZ EGÉSZ!
Hogy miért?
A következő miatt;

  • Küldenek egy levelet,abban elvileg van egy 5 centet érő link!Ha beszervezel egy tagot,akkor kapsz utánna 5 %-ot és ez így megy 6-7szintig.

Gondolkozz!Ahhoz hogy összegyűjtsd a minimum kifizetési határt,önmagad keresetével 7-8 hónap,vagy szervezz be 1000 tagot és összejön akár egy hónap alatt
a pénzed!
CSAKHOGY!
Ha keserves munkával,összegyüjtöd a pénzt
nem fognak ,akkor sem kifizetni!
MIÉRT?
Ezek a cégek ezért jöttek létre,hogy becsapják és kihasználják a főleg kelet-európaiakat és ázsiaikat!
HOGYAN?
Ha valaki hirdetni szeretne 1 dollárt kell fizetnie-egoldról-és elküldik az összes tagnak.Na mármost,ha összegyűjtöd az 50 dollárt az 50 lehetőségnek kellene lennie ,hogy mindekinek küldhess levelet,de
ezért csak 1 lehetőséget kapsz.
Ez bizonyítja ,hogy becsapás az egész!

----------------------------------------------
  • A másik ilyen nagy becsapás,reklámcsík futtatása netezés közben;
5-6 éve ,amikor még Asdl nem volt,fizetett,de már az Usában is kihalt! Gondoljunk bele,ha mindenki,azért kapna pénzt,hogy a gépén egy reklámcsík futhasson ki dolgozna? ----------------------------------------------
Már a két világháború között is,üldözték az üzleti szélhámosságot,ez véleményem szerint az. ---------------------------------------------
  • Van azonban egy teljesen legális módszer,ami működik és fizet magyarországra.Az ún partner-programok.
A lényege abban áll,hogy %-ot fizet,ha a honlapodról érkezik a vevő és vásáról. Sok ilyen van ma magyarországon. Ezzel lehet ugyan foglalkozni,de mire eléred a z általában 5000Ft-os kifizetési minimumot,az adott cégnek 100EFt-ot hajtasz,talán 2-3-év is beletelik. -----------------------------------------------
  • Kézzel fogahtó naácsom tehát:
AZ INTERNETES PÉNZKERESÉST FELEJTSD EL!

Egy igazi,működő lehetőség mellett azonban nem mehetünk el;
Külföldi fórumokon,jól muzsikál a föld legnagyobb csengőhang tartalom-szolgáltatója!
Itt is el kell helyezni,be kell építeni a honlapba a logókat!
Akkor is kapsz jutalékot,ha valaki amerikából,vagy Dániából tölti le a csengőhangot,vagy logót!
[Az URL törölve. Sz.K.]

Mivel ez az ág jól,megy ma ,itt talán van lehetőség egy kis pénzhez jutni,kemény munkával 5E/Hó!

Megérne egy jó kis cikket ez a téma szerintem.
Üdv!

qisy # 2005.04.03. 18:38

Most hallotam egy internetes pénzkeresésről és nem tudom eldönteni róla, hogy legális vagy nem. Valaki tudna nekem segíteni a leírás alapján, hogy nem ütközik-e törvénybe?