Bejelentés jogosulatlan szofverhasználat gyanujáról


lewho # 2006.09.18. 10:48

eredmény?:))

Kovács_Béla_Sándor # 2006.09.18. 11:01

Ha levonhatunk messzemenő következtetéseket abból, hogy egyikük sem jelentkezik, akkor valamelyik pürruszi győzelmet aratott...
:)

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.09.18. 11:14

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.09.18. 11:14

[hozzászólás törölve]

Kovács_Béla_Sándor # 2006.09.18. 11:20

Ja, hogy csata se volt... Pedig már gyűltünk a vérszagra, mint a Fókusz.

ju.adam # 2006.09.18. 15:28

na én most értem vissza pestről, 11-től eddig bent volt dolgom, 11kor a nyuati első vágányánál vártam ezt a díszhuszárt, természetesen nem volt ott. Szerencsére időt nem pazaroltam rá, hiszen amúgy is ott volt dolgom, de azért korábbi felvetésemet -miszerint egy jellemtelen féreg- csakugyan beigazolta. Nem baj, legalább kicsit felpezsdült a forum :D

ju.adam # 2006.09.18. 15:30

részemről ez a em létező vita lezárva, továbbra is fenntartom, hogy férfi így nem viselkedik. Minden jót láma, kívánom, az embered tudja meg, hogy ki a besúgó.

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.09.18. 17:09

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.09.18. 17:45

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.09.22. 12:47

[hozzászólás törölve]

_Wasp_ # 2006.09.22. 13:02

Lehet, hogy lezárják az ügyet házkutatás nélkül is.


_Wasp_

póker és jogi problémák ingyenes
és felesleges megoldása

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.09.22. 19:08

[hozzászólás törölve]

Traffic # 2006.09.22. 19:15

T. lamerka!

Éget a bosszúvágy, ugye?

A nyomozási cselekmények elvégzéséhez (néha elég sok) idő szükséges. A feljelentőt nem tájékoztatják az elvégzett nyomozási cselekményekről.
A nyomozás határideje 2 hónap, amely meghosszabbítható.

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.09.22. 19:27

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.09.22. 19:29

[hozzászólás törölve]

Traffic # 2006.09.23. 17:39

Főleg, ha olvassa a jogi fórumot és minden részletet ismer feljelentőjének gondolatairól, tevékenységéről, tanúként tett vallomásáról...

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.09.23. 21:59

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.08. 12:23

[hozzászólás törölve]

Főlökött # 2006.12.10. 14:06

Tisztelettel

Nem értem, mit kell jelezni az ügyészségnek?

Azt, hogy névtelenül tettünk egy bejelentést, a szomszédra, s nem lépték meg ?

Hát nem is fogják. Egy névtelen bejelentés nem alapoz meg egy halaszthatatlan nyomozati cselekményt. Még a nyomozó hatóság lenne kellemetlen helyzetben, amit jogosan fel sem vállal, magánlaksértés tekintetében. Szerencsére nem olyan világban élünk, hogy bárki, bármikor bejöhet a magánterületünkre, magánlakásba, alapos indok nélkül, akármilyen hatóságról is beszélünk. Ebbe beleértem pl. az Eon áramkommandót is, akik téves elképzeléssel berongyolnak egy magánterületre, mert Õk valakik, s szépen tulaj felszólítására, ki is hátrálnak, mert ellenkező esetben nehéz helyzetbe kerülnek. Ugye zárt-bekerített helyre, a tulajdonos tudta és beleegyezése nélkül..........

Ilyen feljeletgetés esetén, aki-akivel haragos viszonyba van, /ne legyen következménye/ névtelen feljelentéssel él, a másik ellen. A hatóság jogosan nem foglalkozik ezen bejelentésekkel, max irattározzák, mivel a hatóságnak nem az a dolga-feladata, hogy hozzájáruljon egy vitás kérdésben, a felek egymással történő szórakozásához.

Mindebből arra kívántam rávilágítani, ha megáll a bcs, minden tényállási eleme álláspontunk szerint, nevesített feljelentéssel kell élni, s akkor a nyomozó hatóság foglalkozni fog a feljelentett cselekménnyel. Nem teheti meg, hogy nem foglalkozik vele. Ebben az esetben azért hozzáteszem, a feljelentés következményeivel is találkozni kell. Nevezetesen :
1., Hamis vád ( ha a bcs nem állapítható meg )
2., a feljelentett személy megtudja, ki a feljelentő /1-Házkutatási határozatból, max-iratismertetéskor/

Jó szomszédi viszonyt, szomszédi jó kapcsolatot erősíteni fogja, ez biztos. Nem csodálkoznák a szomszéd feljelentésén is, bármilyen témában, és eljárásban (államigazgatási-bünti-re gondoltam ). Pl. rendzavarás, környezetkárosítás, tartott állatokkat kapcsolatban.....stb.

Ha már odáig jutottunk, hogy feljelentéssel élünk, le kell írni, hogy X személy testvére rendőr, így elfogultságmentes vizsgálat érdekében, az illetékes Megyei Főkapitány, más nyomozóhatóságot, illetve illetékes vezető Ügyész, más nyomozóhatóságot fog megbízni, a nyomozás végrehajtásával. Szóval ennyi.

----------------------
  • Löki
lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.10. 18:41

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.10. 18:44

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.10. 18:52

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.11. 07:37

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.11. 12:59

[hozzászólás törölve]

Endre # 2006.12.28. 20:17

Tudtommal a 3D markt csak azt nézi mennyire combos a géped,(leteszteli a gyorsaságát az alaplapnak,meg a memoriának,procinak, stb ,azt ebből megmondja milyen szintet értél el,ez jó arra is hogy mielött vennél egy játékot,megnézzed hogy menni fog e rendesen a gépeden stb stb,)nem pedig azt hogy milyen programok vannak rajta.

vagy nem?


a jövöheti lotto számok 41,55,63,68,10