Kinek fizessek? Creditexpress vagy maga a cég?


rugoman1 # 2014.07.24. 09:53

Sajnos nevezett "cégnek" semmit jelezni nem tudsz, sem SMS-t, sem Mail-t nem olvasnak (esetleg nem tudnak olvasni...?)
Én jelenleg büntetőjogi lépéseket fontolgatok, mivel a zaklatásaik elől máshogy nem tudok menekülni. Régen rendezett tartozás miatt heti rendszerességgel csevegek egy szerencsétlen libával, adatok megadására szólít fel, én kiröhögöm, végrehajtással fenyeget egyszerű levélben (ne má...), és így tovább. Ritka szerencsétlen társaság.
Csak ajánlott küldemény átvétele után érdemes foglalkozni velük (és mindenki mással is), addig semmilyen kötelezettséged nincs.

Doky1988 # 2014.05.07. 06:06

De az csak be volt dobva a postalàdàba, semmi tértivevény..

Doky1988 # 2014.05.07. 06:05

2013 decemberbe kaptam a Credit Express àllítólagos megbízott ügyvédjétől Dr. Tóth B. Gàbortól... ott volt telefonszàm azon kerestem őket de kb 25percig a zenét hallottam aztàn leraktam ...

Zsolti8 # 2014.05.07. 05:57

Elég lett volna jelezni nekik, hogy ez bizony már elévült. Persze csak ha az elmúlt egy évben nem küldtek tértivevényes levelet.

Doky1988 # 2014.05.07. 05:09

Tiszteletem, szép napot!

Olyan kérdésem lenne, hogy van egy volànos büntetésem, a sztori röviden:
3 éve megbüntettek 5000ftra itt Szolnokon a helyi jàrati buszon, azóta nemtudtam kifizetni.2013 decemberbe küldtek egy értesítőt a Credit Expresstől mi szerint a tőke tartozàsom 15ezer + a költségek 12ezer forint.

A kérdésem, hogy kifizetném most de olyat hallottam hogy ilyenkor olcsóbban megúszom ha közvetlen a Kontrolőr Kftnek fizetem ki a 15ezret.Viszont ugye a behajtó cégnek vannak költségei.

Hívtam is őket, írtam is e-mailt a hivatkozàsi szàmmal de nem jelentkeztek, telefont se vették fel.

Mi ilyenkor a teendő?