személyes adatok védelme


painter # 2005.08.07. 14:15

A chaten megadtam sajnos vkinek jóhiszeműen az adataim...már bánom de kölcsönt ígért legálisan,szerződéssel amiből persze nem lett semmi.Van félni valóm? köszönöm a segítséget..

parisian # 2003.02.11. 14:05

Kedves Attila!

Szerinted volna értelme belemenni ilyesmibe? Szerintem a tulajdonos kiléte miatt úgysem történne semmi. bár nem ártana legalább az ő figyelmét felhívni erre.


parisian

mezgaaladar # 2003.01.29. 16:33

Van arra valami modszer/technika/trukk,
hogy ilyen eseteket megelozzon az ember ?!
Illetve, hogyan lehet hatekonyan az ilyen tobbnyire egyoldalu kiteleket tartalmazo bianko szerzodeseket modositani ?!
(Pl nem szeretnem, ha az adataim
irasos engedelyem nelkul harmadik
felhez kerulnenek..)
A ceg reszerol az a valasz, hogy ha nem tetszik a  bianko szerzodes akkor mehetsz
a  fenebe, valahogy csipi a szemem...

Béres-Deák Attila # 2003.01.29. 14:19

Jelentsdd fel jogosulatlan adatkezelés miatt.


attika

parisian # 2003.01.29. 12:30

Bp.-en egy 'menő' fitness-központban esett meg velem az eset: egy órát szerettem volna venni, nem bérletet. Ki kellett töltenem egy lapot, amelyen a név, cím, telefon mellett a következő adatokat is kérték: személyi igazolvány száma, anyja neve, születési adatok. Ezt nem szerettem volna megadni (nem láttam indokoltságát, ám így nem engedtek be. A lap kétoldalas volt, tele apróbetűs szöveggel, elismerésem annak, aki elolvassa:-)Egyáltalán jogosult-e egy fitness terem ilyen adatokat elkérni azoktól, akik csak szeretnének tornázni? Mit lehet tenni ilyen esetben?


parisian