gyerektartás


Ildesz # 2005.08.10. 12:53

Szeretnék én is segítséget kérni abban, hogy lányomat pótfelvételi keretében szeretném beiskolázni, mivel nem vették fel egyetemre, főiskolára. Pótfelvételi keretében viszont csak államilag finanszirozott főiskolán, vagy egyetemen kaphat felvételt. Kérdésem, hogy ilyen esetben kérhetem-e a Bíróság segítségét, hogy férjem is járuljon hozzá a gyermeke taníttatásához, akár tartásdíj emelésével, vagy innen sem várható pozitív döntés, ha már ilyen taníttatási formához semmilyen kedvezmény nem jár (ösztöndíj, lakhatási támogatás). Köszönettel

Ildesz # 2005.08.10. 12:53

Szeretnék én is segítséget kérni abban, hogy lányomat pótfelvételi keretében szeretném beiskolázni, mivel nem vették fel egyetemre, főiskolára. Pótfelvételi keretében viszont csak államilag finanszirozott főiskolán, vagy egyetemen kaphat felvételt. Kérdésem, hogy ilyen esetben kérhetem-e a Bíróság segítségét, hogy férjem is járuljon hozzá a gyermeke taníttatásához, akár tartásdíj emelésével, vagy innen sem várható pozitív döntés, ha már ilyen taníttatási formához semmilyen kedvezmény nem jár (ösztöndíj, lakhatási támogatás). Köszönetel

semmi # 2005.07.21. 18:24

Segítséget *szeretnék kérni gyerektartás ügyben.A fiam 18 éves volt, most végzett a szakmunkás iskolában.Felvették gimnáziumba és estire fog menni, hetente háromszor.A munkahelyem kapom a családi pótlékot, mivel beiratkozott tanuló s ott mondták amig tanul a gyerek jár a gyerektartás is.A volt férjem nem akar fizetni.Segítene valaki ez ügyben, hogy hogy szól a törvény vagy forduljak ügyvédhez.Van egy 25 éves lányom is aki nappalin tanul, egyetemista.Köszönettel