Társasházi közgyűlési jegyzőkönyv


MajorDomus # 2016.08.27. 20:06

Miért, mire vagy még kiváncsi?
Szeme színe, magassága stb.?

Bevitte a jegyzőkönyvet a bankba, amiben az szerepel,higy a Kôkörcsin Utca 34 társasház megválasztotta Gipsz Jakabos közös képviselőnek. Miután igazolta hogy ő Gipsz Jakab, átirták a bankszámlát.
Miért lenne csalás?

Megjegyzem, a tulajdonosokat csak a döntésekről kell tájékoztatni. A képviselő személyes adatairól nem.

Duncan # 2016.08.27. 09:39

Kedves Fórumozók!

Új közös képviselőt választott a házunk. Nem voltam jelen, nem tudtam róla, de nem ez a lényeg.
A tulajdonosoknak kiosztott jegyzőkönyvben csupán egy név van megadva, hogy ő a közös képviselő. Semmilyen egyéb azonosító adat.

Pár nap múlva már át is volt írva a bankszámlaszám feletti rendelkezési joga. Hogy csinálhatta?
A bankba nem a közgyűlési jegyzőkönyvet kell bevinni? Abból biztosan nem írták át, hiszen egy eléggé általános név van megadva.
Írtak másik jegyzőkönyvet? Az viszont akkor nem szabályos és talán csalás is.

Kérnék segítséget, ötletet, hogy hogyan tudta átíratni. Vagy ha valaki tudja, hogy milyen szabályok szerint lehet átírni, azt is köszönném.
A bank nem adott felvilágosítást, mondván nem én vagyok a bankszámla feletti rendelkező. Ja, csak a pénzem van a bankszámlán. Közös képviselő nem veszi fel a telefont, e-mailre se reagál.

Köszönöm.