Cég kijelentés lakásvásárlás után?


MajorDomus # 2017.05.22. 20:31

Akkor már tudod a cég nevét!
Nézd meg a keresőben a székhelyet!

KicsikeVuk # 2017.05.21. 19:59

Természetesen ez utóbbi. Csak mivel még jött levél a banktól a cég nevére pár napja, ezért kérdeztem a naprakészséget.

A nyugalmunk a legfontosabb.

KicsikeVuk # 2017.05.21. 19:59

Természetesen ez utóbbi. Csak mivel még jött levél a banktól a cég nevére pár napja, ezért kérdeztem a naprakészséget.

A nyugalmunk a legfontosabb.

alfateam # 2017.05.21. 19:44

Jelentheti akár azt is. Van fizetős cégadat kereső is. Ott az adatváltozást is láthatod.
Most a cég után nyomozol vagy azt szeretnéd ha a te címeden
nem legyen cég bejelentve ?

KicsikeVuk # 2017.05.21. 19:34

A címkeresőben nem találtam (hálisten)semmit. Mennyire naprakész ez az oldal? Ez jelentheti azt, hogy már nem létezik a cég? Igen, a problémákat akarom ezzel elkerülni.

Természetesen ügyvéd általi törvényes adás-vétel történt.

Vadsuhanc # 2017.05.21. 19:33

Bocsánat félreértelmeztem a kérdést. lsd. alfateam válaszát.

Vadsuhanc # 2017.05.21. 19:30

KicsikeVuk

Szerintem azzal, hogy a lakást ügyvéd által szentesített adás-vételi szerződéssel megvetted a "cégnek " már semmi köze a lakáshoz. Pontosan mire gondolsz ? Keresik majd ott még Őket ? ( fogják ) Kellemetlenséged lesz ebből? ( lesz ) Hozzáteszem sajnos.
HA ezeket akarod kivédeni akkor nehéz lesz és sok türelmet hozzá.

alfateam # 2017.05.21. 19:27

A saját lakcímedet csak-tudod, bejelented a cégbíróságnak, hogy ezen a címen semmilyen cég nem működik.
De a cégkeresőbe cím-szerint is megtalálod.

KicsikeVuk # 2017.05.21. 18:37

Köszönöm a választ, azonban nem tiszta nekem teljesen. Ha nem tudom a cég nevét, hogyan tudom kideríteni?

alfateam # 2017.05.21. 18:29

Cégbíróság.

KicsikeVuk # 2017.05.21. 18:19

Kedves jogban jártas fórumozók.

Az alábbi témában kérnék választ. Lakást vettünk pár hete Bp.-en. Azóta az a gyanúm támadt, hogy a volt tulajdonos egyik gyerekének (nagyon zűrös volt a család, a szomszédok áldják a nevünket, hogy megvettük) erre a címre van bejegyzett cége. Hogyan tudnék erről megbizonyosodni, illetve utána mit tegyek, hogy ne legyen a lakáshoz semmi közük többé?

A válaszokat előre is köszönöm.