Lefoglalt nagy erteku auto


Janos piri # 2022.10.07. 08:32

Majordom azon vagyok hogy valami normális talajak aki teszik is a dolgat

Majordomus # 2022.10.06. 19:41

Nem ártana egy ügyvédet megbízni.

Janos piri # 2022.10.06. 10:17

Major dumus hatosagi bizonyitvanyban ot al.
A járműrm 2022. 09.29. 14:35:02-kor nem szerepel a korözési nyilvánartásban.
A jarmu egyedi azonosiói eredetiek Az egyedi azonositók adatai és a műszaki adatok vonatkozdsában a jarmu es a
jarmu okmány adatai kozött nincs eltérés !! 01.10.2022 meg le foglajak

Janos piri # 2022.10.06. 10:06

Atis 77 igen aszem en is olvastam azt de ot eredeti vizsga utan let szerződés kotve es aszem a feltetl is az volt a feltétele a szerződés nek hogy eloszor viszga aztan adasvetelide meg próbálom az oszes letoseget

Atis77 # 2022.10.06. 03:56

Tegnap olvastam egy cikket a totalcaron. Ott is hasonlo volt a szitu. Nevrekerult az auto es az eredet vizsgáló meg fizette a teljes kart kis pereskedes utan.

Majordomus # 2022.10.05. 19:37

Túl sok pozitivum van az oldaladon,lehet szerencséd lesz.

Janos piri # 2022.10.05. 14:00

Igen ertem akor job ha hagyom es meg varom a veget lehet csak tevednek a gyanuv is
Drb József

drbjozsef # 2022.10.05. 11:17

Janos piri,

Ha ő a csaló, akkor valszeg az adatai sem jók az adásvételiben, szóval még az se lesz meg, akit perelned kellene, ha egyáltalán rászánnád azt a néhány millió forintot, amibe az majd kerülni fog.

Tanulópénz lesz ez, igaz, jó nagy értékű sajnos...

Janos piri # 2022.10.05. 10:11

Dr b József hat igen olaszban tehetnek egy fel jelentest csak a csalo az en eladom volt ugy érzem

drbjozsef # 2022.10.05. 08:54

Janos piri,

ki kapja meg az autot en mit tulaj az olasz bank vagy aki az otani tulaj
Az ottani tulaj, ami egyébként a bank, ha ez egy lízingelt autó. Már ha tényleg lopott.
Te csak a tulajdonostól szerezhetnél tulajdont, és itt feltehetőleg nem ez történt, a te eladód vagy csaló volt, vagy őt is csalók palizták be.

hogyan lehet karasultkent barmit is visza kapni a vétel arbol vagy magat a kocsit
Olaszországban pert indítasz a te eladód ellen.

Janos piri # 2022.10.04. 20:20

Sziasztok elnézést a hejes írásert adot egy auto amit vásároltam olasz orszagban interneten adas veteli van ! haza hoztam el vitem honositasra , erediseg vizsga zool tax befizetesre Magyarország tualjdonomba kerult az auto aztan jot egy hatar elenorzes ahol fel merült a gyanu hogy az auto lopot ezert le foglaltak tovabi szakemberek fogjak meg vizsgalni mert adot egy ugyan ijen auto amit az olasz hatóság keres banki liziges auto elméletileg lopot volt ha vege lesz enek az egesznek ki kapja meg az autot en mit tulaj az olasz bank vagy aki az otani tulaj jelzem honositas muszaki lapjan fel van tuntetve hogy minden matrica eredeti az autotn amit a rendőrség alit hogy obd olvasoval sikerult nekik a kocsi szamitogepjebol ki nyernijuk az eredeti alvaz szamot es nem egyezik a kocsi karosszérian levovel lehet hogy ikresiters torten vagy egy lopot jarmu szamitogepje van a lefoglat kocsiban hogyan lehet karasultkent barmit is visza kapni a vétel arbol vagy magat a kocsit ha ki derul hogy lopot volt ?