Cég eladása után telefonszolgáltató lemondás


paxia # 2016.02.18. 14:29

yasmine1122 ::

Az ügyvéd urak azt sugallják, hogy abban a pillanatban,
hogy eladtad a céget, attól kezdve a cég tulajdonát
képező SIM kártyához semmi közöd, így vele
kapcsolatban kötelezettséged sincs. Nem hogy ezután
nem kell fizetned, addig sem kellett volna.

Hacsak az eladás során meg nem alkudtatok külön a
telefonra. Ekkor viszont a SAJÁT nevedre kell venni,
hogy ennek mi az adminisztrációja, azt nem tudom,
feltehetőleg mindketten (a cég is és Te is) kelletek hozzá.

Kovács_Béla_Sándor # 2016.02.12. 20:32

Hagyd, látod, hogy ő jobban tudja...

Sherlock # 2016.02.12. 16:26

Ti tényleg egy olyan cég számláit fizettétek, aminek nem vagytok tulajdonosai?

yasmine1122 # 2016.02.12. 16:13

Minek nincs értelme?? Maximum a maga válaszának, annak tényleg nincs... Köszönöm a kimerítő válaszát, majd megkérdezek mást :)

Kovács_Béla_Sándor # 2016.02.12. 13:43

Ugye, érzed, hogy ennek így semmi értelme?

yasmine1122 # 2016.02.12. 13:25

Volt egy cégünk (KFT), melynek nevére vásároltunk egy sim kártyát, illetve leszerződtünk a telefontársasággal. 2 év múlva a céget eladtuk, mjad rá 3 hónapra felakartuk bontani a szerződést a mobilszolgáltatóval is, ezután már nem használtuk ezt a sim kártyát, viszont a számlákat rendben befizettük. Aztán a tulajdonos váltás miatt, mi nem tudtuk visszamondani a telefont, így szóltunk a jelenlegi tulajdonosnak 2x is, hogy mondja fel, mert mi nem tudjuk és már nem is akarjuk tovább fizetni a havidíjat. Ő nem mondta fel, mi meg nem fizettük tovább. Állandóan ide küldik a csekkeket és most már behajtó is írt. Múltkor a postásnak nekem kellett elmagyarázni, miért nem vehetem át a cégnek küldött hivatalos levelet... Nem értem a szolgáltatót, miért nem néz utána a dolgoknak a cégjegyzékben.
Kérdésem, hogy nekünk van e bármiféle kötelezettségünk ezzel kapcsolatba? Hisz mi nem mondhattuk vissza a szerződést, az illetékesnek szóltunk, de ő nem lépett. Rajtunk gondolom nem behajtható ez az összeg?!
Köszönöm!