Prémiumévek program


ermar # 2013.03.21. 17:16

Tisztelt Fórumozók!
1954-ben születtem, 1973 szeptembertől pedagógus munkakörben dolgoztam 2010 júliusáig, amikor átléptem a PÉP-be. Mivel hamarosanmi meglesz a 40 év közalkalmazotti jogviszonyom,mi a teendőm. Mennyia felmondási időm, mikor kaphatom meg a jubileumi jutalmat ( Ha már sem végkielégítés, sem egyéb nem jár számomza.
Köszi a választ: Marika

splendid # 2013.03.21. 09:17

Szép napot!
Édesanyám 1955-ben született,38 éves munkaviszonya van.20éve dolgozik egy Idősek otthonában a mosodán.
Kérdésem az lenne,hogy mivel vegyszerekkel áll kapcsolatban(veszélyes),neki nem jár plusz év?
Köszönöm szépen válaszát!

Örzse # 2013.03.11. 16:23

A prémium évek programmal hamarosan elérem a 40 év munkaviszonyt. Ebből több, mint 39 év közszolgálat és 10 hónap vállalkozás. A 40 év elérésével nyugdijazásomat fogom kérni, a pép. megszünik.
Kérdésem, hogy jogosult leszek-e jubileumi jutalomra?

tmaeae # 2013.02.24. 12:30

Tisztelt fórumozók!
Az alábbi ügyben szeretném segítségüket kérni:
1957-es születésű vagyok a rám irányadó öregségi nyugdíjkorhatár 65 év. Jelenleg 37 év elismert közalkalmazotti jogviszonyom van, tehát 3 év a 40 évig. Általános Iskolában könyvelőként dolgoztam . A kormányintézkedés hatására Önkormányzatunknál új intézményt hoztak létre, ahol én létszámfeletti lettem. Felmondással kívánják megszüntetni a munkaviszonyomat.
Kérdésem, hogy a törvények szerint felajánlható-e 2013-ban számomra a Prémium évek program és választhatom-e azt a felmondás helyett, illetve ebben az esetben a védettkor mikortól számít?
Köszönettel várom szíves válaszukat.

micsu # 2013.01.19. 20:51

Tisztelt Cím!
Egy prémium programban dolgozó óvodapedagógus nő kérte a korhatár előtti ellátásba helyezését - a 40 év jogosultsági időt csak 2013 nyarán érte volna el, de nem várta meg. Azt kérdezem kifizethető e neki a jubileumi jutalom? Úgy értelmezem a törvényt, hogy a korhatár előtti ellátás nem minősül nyugdíjnak. Jubileumi jutalom pedig csak a tényleges nyugdíjba (40 év) vonulónak jár. Tehát, ha megvárta volna a 40 éves jogosultsági időt, akkor lehetett volna neki kifizetni a jubileuni jutalmat? Szeretném tudni mi a jogilag helyes út ebben az esetben. Köszönettel és üdvözlettel egy óvodapedagógus

puccos # 2013.01.08. 16:33

Kedves Lyonne!
Köszönöm szépen a választ, remélem így is marad, van még 3 és fél évem.....
Üdv: Puccos

Lyonee # 2013.01.07. 16:31

Kedves puccos!
Állítólag a kedvezőbb módon számítják: vagy figyelembe veszik a csökkentett bérrel a prémiuméveket az átlagkereset kiszámításánál, vagy teljesen kihagyják ezeket az éveket. Amelyik előnyösebb, nagyobb átlagkereset jön ki, az marad. A pép idejét a százalékos szorzónál figyelembe veszik. Hívjátok fel a pépes évekre a figyelmet a nyugdíjbiztosítónál!
Pl. 40 év szolgálati időből, ha 3 pép-es év van. Kiszámítják a 40 évből a pépes fizetésedet is figyelembe véve, és kiszámítják 37 évből is az átlagkeresetet. Amelyik nagyobb lesz, azt szorozzák a 40 évhez tartozó 80%-os szorzóval.

puccos # 2013.01.05. 18:29

Kedves Lyonee
A prémiumévek programm keretén belül tengetem napjaimat.Mivel közeledik a rendes nyugdíjazom, kérdezném, hogy a nyugdíj összegének megállapításánál mit vehetnek figyelembe? A Prémiumévek előtti bruttó béremet, vagy a mostani 70%-os bruttó béremet?
Válaszát köszönettel:
Puccos

Luxor2005 # 2012.12.12. 23:11

Tisztelt Tanacsado!
1958-as szuletesu vagyok es 32 ev munkaviszony utan megszunt a munkahelyem.Jelenleg munkanelkuli vagyok.Mutosnokent dolgoztam a 32 evet,elvileg jar nehany plusz ev a veszelyes munkakor miatt.Sajnos egyelore nem sikerult elhelyezkedni,nem biztos hogy meg lesz a 40 ev munkaviszonyom.
Mi a velemenyed,mikortol kerhetek nyugdijjat?

Vica53 # 2012.06.04. 08:03

Kedves Ditand!

Örülök,hogy ilyen "simán" sikerült elintézned!Én is PÉP-es voltam,ami május 4-én járt le,de ez csak a korhatár előttire jogosít. 40 év szolgálati időm van,júliusban lenne meg a 40 év jogosultságim. Attól tartok, hogy ezt nem vehetem már igénybe,hiába hosszabbította meg ,sajnos utólag ,a munkáltatóm a kinevezésemet.
Attól tartok,még különféle jogi procedúrák is várnak rám,hogy egyáltalán el tudjak menni.Én bíztam a munkáltatómban,hogy ők legalább ismerik a törvényeket. Egyébként még semmilyen elszámolás sem történt meg közöttünk. !Sőt a szerződés lejárta után még 8 napot dolgoztam is!Ezért nem is mentem még a nyugdíjintézethez!
Lehet,hogy most csak lógok a levegőben?
Nekem a jubileumi már csak álom marad,38 év közalkalmazottival.
Ettől függetlenül mindenkinek boldog nyugdíja s éveket kívánok!

DITAND # 2012.06.04. 07:05

Üdv Mindenkinek!
Én most intéztem a nyugdíjazásom, a nők kedvezményes, öregségi teljes nyugdíjhoz figyelembe vehető jogosultság alapján - 40 éves -, ami nem azonos a nyugdíjjogosultsághoz figyelembe vehető szolgálati idővel. (41 év)
Mivel 06.03-án lejárt a pép-em. Nem hosszabbítható, mert elértem a nyugdíjjogosultságot a "nők kedvezményessel".
A 40 éves jubileumi jutalmamat pedig a pépes illetményemnek megfelelően számfejtették.
Ezt minden munkáltatónak így kell intéznie, az illetékesek pedig induljanak a nyugdíjfolyósítóhoz kérni a nyugdíjazásukat.
Sok sikert!

Vica53 # 2012.05.30. 13:05

Kedves Eszterann!
Köszönöm a gyors válaszodat. Igen tavaly októberben kértem már számítást. 2010.dec.31-ig szolgálati időm 39 év 95 nap volt, jogosultsági idő 38 év 158 nap.
Remélem a munkáltatóm partner lesz abban,hogy meghosszabbíthassam a szerződést, míg ez utóbbit el nem érem.Mármint a nők akciósát. Remélem választhatom ezt lehetőséget!.

eszterann # 2012.05.30. 12:56

Vica53
Az új törvény kimondja, hogy a pép meghosszabbodik az öregségi nyugdíj eléréséig, de ezt mindenképpen jelezni kell a Mák felé is, mert az 53-ban született nők utolsókként elmehetnek korhatár előtti ellátásra idén, (ami sajna még nem nyugdíj, csak ny.jellegű), ha legalább37 év szolgálati jogviszonyal rendelkeznek. Abban az esetben, ha két hónap múlva meglesz a 40 év munkaviszonyod, tehát 19 éves korodban már dolgoztál, feltétlenül hosszabbítsd meg addig a prémium éveket, mert akkor te öregségi nyugdíjra leszel jogosult!! Úgy mindenképpen jobban jársz! Kértél már szolgálati idő és munkaviszonymegállapítást? Fontos, hogy napra pontosan meglegyen a 40 év mv.

Vica53 # 2012.05.30. 12:07

Ma szembesültem a ténnyel,hogy a MÁK csak május 4-ig számolta a béremet,mivel a PÉP-es határozott idejű szerződésem valóban 2012.május 4-ig szólt,59 éves koromig. Mivel valóban megvan a 40 éves munkaviszonyom.De az új törvény szerint az előrehozott nyugdíj megszűnt. Ezért nem jeleztem én sem, hogy nyugdíjba mennék.A munkáltatóm is megnyugtatott az új évben,hogy meghosszabbodik a PÉP-es jogviszonyom.Különben 2 hónap múlva meglesz a nők 40 éveséhez a jogosultságim. Van-e választási lehetőségem,mert nem mindegy melyikkel jövök elMit lehet most tenni?
Egyébként május 29-én még hivatalosan dolgoztam az iskolában?
Gyors választ szeretnék kapni,ha lehetséges, mert ez ügyben holnap megyek a munkahelyre megbeszélni.
Minden tanácsot jó szívvel fogadok!

eszterann # 2012.04.20. 15:56

Kedves prémium évesek!
Van-e köztetek, aki 2012-ben 1953-as nőként korhatár előtti ellátásba került a pép-ből úgy, hogy a szolgálati 40 éve megvan, de a munkaviszony kevesebb.. Kérdésem: A korhatár előtti ellátás csökkentett lett? Vagy megegyezik a teljes nyugdíj összegével? A válasz előre is köszönöm...

nakata # 2012.01.08. 11:52

Törpilla
Én sem vagyok szakértő én így jártam ahogy leírtam ,felhívtam a személyzetit.Azt mondták számoltassam újra az időmet,ha ez megvan akkor megbeszéljük.De én semmi hivatalos levelet nem kaptam.

Törpilla25 # 2012.01.08. 06:37

Kedves Nakata!
Nem vagyok nagy szakértő, de azt tudom, hogy kaptam a munkáltatómtól egy hivatalos levelet, hogy amikor elérem öregségi nyugdíjkorhatáromat, vagy a 40 éves jogosultság alapján nyugdíjas lehetek, akkor köteles vagyok ezt azonnal bejelenteni. A szerződésben is ez volt.

nakata # 2012.01.07. 14:01

NagyKati13
Én is prémium éves voltam ,én is 2012.06. hóig
2011 májustól vagyok nyugdíjas akár lehettem volna januártól ,de a cég nem foglalkozott ezzel .Attól az időponttól leszel nyugdíjas amit a felmondásodban közölsz.Nálam így volt,neked kell szólnod,hogy te elszeretnél menni,de ki is várhatod amíg letelik a szerződésed.Remélem tudtam segíteni.

Vica53 # 2012.01.04. 13:40

Én is kíváncsi lennék erre,lásd az előttem kérdezőt. Már tavaly is csökkent több mint 2000 ft-tal a nettóm.Minket fog-e egyáltalán valaki kompenzálni? Kihez fordulhatunk, hogy csökkent a nettó keresetünk? Mert elvileg ugye a mondás szerint senki sem járhat rosszabbul!
Ha valaki tud felelni erre,szívesen veszem válaszát!

CsHAndi # 2012.01.04. 06:32

Kedves Fórumozók,

a bérkompenzáció a prémium éves programban résztvevőket is érinti, vagy ez az összeg csökkentett marad az adójóváírás kivezetése miatt??

Törpilla25 # 2011.11.03. 06:20

Kedves Veci!
Köszönöm a segítséget.

Veci # 2011.11.01. 18:03

Törpilla25
Szerintem hasonlóan értelmezhetjük.


Üdvözlettel Veci

ötvenhármas # 2011.11.01. 17:34

Szerintem az egyéb ok lehet, pl. ha új munkaviszonyt létesítel, vagy a nők 40 éves jogosultsági feltételeit megszerzed. Így a prémiuméves időszakod nem tarthat az öregségi nyugdíjkorhatárig.

Törpilla25 # 2011.11.01. 17:22

Kedves Veci!
Amit Vica53-nak írtál, én is így értelmeztem. Jól gondolom, hogy aki 54-es születésű, annak pedig az öregségi nyugdíjkorhatárig hosszabbodik meg a Pép-es időszak (illetve, ha közben eléri valaki a 40.év szolg.időt, akkor addig)?
Engem azért aggaszt a tv.tervezetben szereplő "egyéb ok", ami miatt megszűnhet a munkaviszony. Nem tudom mi lehet ez.

Lyonee # 2011.11.01. 10:50

Minél előbb szüntessétek meg a szerződést és kérd a nyugdíjazásodat.