Büntetendő e ?


ju.adam # 2006.12.26. 11:02

írtam én

macicicalány # 2006.12.26. 08:36

kedves ju.adam!
Jó, de hova?

ju.adam # 2006.12.24. 11:53

Dia, dobj egy mailt

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.24. 11:43

[hozzászólás törölve]

ju.adam # 2006.12.24. 11:42

ez a majom szerelmes beléd Dia :D

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.24. 11:42

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.24. 11:41

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.24. 11:38

[hozzászólás törölve]

ju.adam # 2006.12.24. 11:37

Dia, most néztem az oldaladat, ne is csodálkozz hogy lamerka így áll hozzád. Nagyon jól írtad, ő egy perifériára szorult, iszonyatos kisebbségi komplexussal küzdő, a női nemtől saját férfiatlansága miatt rettegő alak (eleve hogy lehetne egy besúgó spicli férfias...). Megnézte a képeidet és egy helyes csajt látott, így még jó hogy bosszút akar állni rajtad, hiszen normális nő egy ilyen kis féreggel szóba sem áll. Az én unokanővéremre is ilyet írt hogy "fincsi". Persze hogy ezt írta, hiszen a monitor mögül könnyű ilyeneket mondani, ha elé kéne állnia becsinálna, egy jó nő nem áll szóba egy olyan teremtménnyel mint ő. Ha bármelyikünkkel szembe kéne állnia becsinálna. Haragszik ő mindenkire akinek többet osztott az élet mint neki, ezért akar mindenkin bosszút állni. Az már tök mindegy neki, hogy alantas, szánalmas eszközökkel, az is mindegy neki, hogy közröhej tárgyává vált a "feljelentelek, lelogoltalak" dumájával. Figyelmet akar kiharcolni magának, az is mindegy, hogy milyen formában kapja meg azt. Nem csoda hogy közutálat tárgya, de ez nem is zavarja őt, hiszen szimpátiát nem tud kicsiholni az emberekből, mert egy gyengejellemű alak, így hát beéri a közutálattal is.

Lamerka, megkaptad. Feljelenthetsz te bárkit, lelogolhatod te bárkinek a hozzászólásait, a te nyomorodon az nem segít. Te mindezektől függetlenül ugyanolyan vesztes, boldogtalan alak vagy, aki csak kapálódzik. De még béna is vagy, mert már azt is tudjuk hogy ki vagy.

Én nem féltem beírni hogy ki vagyok, itt csak te vagy az, aki gyáva alak módjára elbújtál - de az anonimitásod csupán ezidáig tartott. Mert már tudunk rólad mindent. A többit meg majd személyesen megbeszéljük kisbarátom.

ju.adam # 2006.12.24. 11:25

lamerka dugulj el, karácsony van.

Minden normális embernek Boldog Karácsonyt kívánok, lamerkának meg azt, hogy szülessen újra és próbáljon meg emberként, ne pedig féregként élni.

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.24. 10:57

[hozzászólás törölve]

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.24. 10:36

[hozzászólás törölve]

macicicalány # 2006.12.24. 09:28

Kedves fórumozók(kivéve lamerka)!

Miattam nyitotta ezt a topic -ot lamerka. Megfogadtam, többet nem írok ide...de most megszegem. Minden hozzászólást elolvastam és figyelem lamerka tevékenységét a fórumban.
Nekem már az elején világossá vált, hogy lamerka egy társadalom perifériájára szorult, megbántott magányos ember!
Azt is tudom már róla, hogy neofasiszta nickkekel jár chat.hu -ra. De ez sem érdekel....

Kellemes karácsonyi Ünnepeket Kívánok minden kedves fórumozónak(kivéve lamerka)!

Üdv :Dia

ju.adam # 2006.12.23. 22:02

fölösleges is a szájkoptatás, hiszen már tudjuk kicsoda is lamerka :)

másrészt elég lett volna csak betennie a lábát a rendőrségre és egy nagyon jó barátomon keresztül máris mindent tudok róla :)

lamerka: halálosan meg vagy fenyegetve, takarodj a yardra feljelentést tenni!

Sasfioka # 2006.12.23. 11:53

De amúgy sem tudom, hogy egy albérlet fenntartása miért ment meg valakit az "ellenségeitől"... Egy albérletbe nem igazán fog tudni bejelentkezni "állandóra", max tartózkodási helyet létesíthet ott... Viszont akkor is van egy lakóhelye nyilvántartva, és a népességnyilvántartó a megfelelő díjazásért cserébe szívesen rendelkezésre is bocsátja azt.
Tehát nem igazán értem én ezt, hogy miért jó egy albérlet. Az ellenségeid úgysem azt nézik, hogy hova vagy bejelentkezve, hanem hogy hol tudnak elkapni :) Azt meg nem a lakcímkártyán rögzítik...

SF

Sasfioka # 2006.12.23. 11:39

Hú lamerka, most te lettél a nagyfiú!! De jó :) Gazdag is, nincs is normális lakcíme, e-mailjeit nem olvassa, illetve amit használ, az nem is az övé, ip címét maszkolja és proxizik :)
Egyre jobban körvonalazódik a személyisége.

És SAJNOS azt kell mondani, hogy lamerka még a gazdagéktól is messze áll, mert szerintem SOK-SOK igazán vagyonos ember igenis kikérné magának azt a kijelentést, hogy egy gazdag az inkognitóját albérletben tartsa fenn :P Vesz egy házat a szeretője nevére, és el van intézve. De biztos, hogy nem bérel egy ingatlant... :P

Amúgyis, a gazdagság tök relatív dolog. Mert pl. Nógrádban havi 120ezres nettó bérrel már "milliomosnak" számítasz, Budapesten pedig még rosszul is keresel...

De azért örülünk még mindig neked lamerka, szeretjük az ilyen semmitmondó beírásokat, mint amiket te küldesz nekünk :)

Felterjesztem a társaság elé a lamerka-fan klub megalapítását!!! Természetesen egyesületi formában, hivatalosan bejegyezve!!! Csak mielőtt feljelente ezért is...

SF

lamerka (törölt felhasználó) # 2006.12.23. 11:12

[hozzászólás törölve]

Blowfish # 2006.12.22. 11:46

Nem volt. Már úgy jött ide, h. ki volt takarva a címe...lehet sejtett valamit :D


Confidentality
Integrity
Availability

ju.adam # 2006.12.22. 09:08

volt e-mailje? nem is vettem észre..mi volt az?

ju.adam # 2006.12.22. 09:07

srácok,küldtem mailt

Pjotr # 2006.12.22. 07:28

Látom kivette az email címét és eltűnt...

ju.adam # 2006.12.21. 15:22

válaszoltam...egyre többen érdeklődnek lamerka iránt... már várom hogy valami álnickkel ő is írjon mailt...

Blowfish # 2006.12.21. 15:12

Olvass mailt Adam!


Confidentality
Integrity
Availability

ju.adam # 2006.12.21. 15:06

persze... öcsém nem egy jogkövető ember (utálja ha valaki fenyegeti a családtagjait), de mivel meséltem neki lamerkáról, ő is szeretne résztvenni a bulin.

Blowfish # 2006.12.21. 14:47

Haverokat is lehet hívni?:D


Confidentality
Integrity
Availability