enyhítések ???


Szivem # 2007.10.24. 15:48

EszterT!
Azért vitatkoznák veled a fellebezés miatt.Mivel a párom elsőfokon 2év 4 hónapot kapot mi is és az ügyvéd is fellebezet.A másodfokon pedig 3év 4 hónapot kapott.Akkor ez,hogy lehetséges ha nem kaphat rosszabb itéletett?
Pécstől Sándorháza a legközelebbi Országos BV Intézet.Hát nem a legjobb a helyzete Szigeti.R-nek mert a párjának is hiányoznak a gyerekek de utánna pedig ő szenved a gyerekekkel föleg igy,hogy még apás is a pici.

Szigeti.R # 2007.10.24. 17:41

Szivem!

Képzeld olyan boldog vagyok mert ma jött levél feladtam neki pénzt kiétkeztetésre meg telefonra.De telefont egész nap nem vették fel pedig vagy 60 szor hívtam.Neked hogy jött ki a 2009.09 .05 ?Mert nekem három év az 36 hónap mivel hogy negyedelnek akkor 27 hónap akkor elvileg 2010 január eleje???Neharagudj de nem értem hülye vagyok!!!


béka

Traffic # 2007.10.24. 17:49

T. Szivem!

Mivel a párom elsőfokon 2év 4 hónapot kapot mi is és az ügyvéd is fellebezet.A másodfokon pedig 3év 4 hónapot kapott.Akkor ez,hogy lehetséges ha nem kaphat rosszabb itéletett?
Ez csak úgy lehetséges, hogy az ügyész is fellebbezett az I. fokú döntés ellen.

Szivem # 2007.10.24. 18:05

Szigeti.R!
Nem vagy hűlye!!
Nem nekem jött ki ennyire hanem a BV adot egy papirt amin ez a dátum van feltételes szabadulásnak meg adva.De ez ugy jött ki,hogy 10hónap a kedvezmény és 4 hónapot volt elözetesben.A te számitásaid jok.
Örülök neki,hogy kaptál levelet remélem kicsit meg nyugodtál most,hogy tudsz valamit rola.Akkor most már lassan sinen van minden:tel,beszélő,levél.Kicsit könnyebb lesz most már,hogy tudni fogod mi van vele de ha majd telefonon beszélhetsz vele akkor fogsz igazán meg nyugodni mert akkor nem tudja el titkolni ha valami baja van.Nálunk legalábbis igy van.

Szigeti.R # 2007.10.24. 18:31

Szivem!

Akkor kb majdnem egyszerre fognak kijönni a párjaink!Most egy kicsit megnyugodtam .De azért nagyon szeretnék már 2 évvel időssebb lenniNeked a gyerekek??Nekem azért még kérdezgetik hogy mikor jön haza?És ez a Bv papírt te hogy kaptad?Vagy mikor?Ilyet mindenki kap?És a kedvezményt mindenki megkapja?Persze jó magaviselet esetén!!


béka

Szivem # 2007.10.25. 15:29

Szigeti.R!
Hát én is szeretnék 2 évvel idössebb leni mert akkor már nem lennék egyedül.Nálunk a gyerekek nem kérdeznek már semmit igaz ők tudnak mindent,a fiam az azért néha meg kérdezi,hogy mennyi van még vissza az mellé,hogy tudja meddigre ki jönn az apja ő 13 lesz csak nehezen mennek a napok igy nélküle neki.Nekem a párom küldte ki ezt a papirt azzal,hogy töltsem ki és küldjem vissza mielőbb.Amikor fel vitték Sándorházára azon a héten meg is kaptam.Azt nem tudom,hogy mindenki kap-e ilyen papirt.Általában meg szokták adni a kedvezményt ahoz,hogy ne kapja meg elég nagy hűlyeséget kell csinálnia.Hát igen a magaviselet sokat számit.Van nyomtatód?Mert ha gondolod akkor e-mailban át küldöm neked ezt a BV papirt.

Szigeti.R # 2007.10.25. 17:17

Szivem!

Igen van nyomtatóm köszi hogy elküldöd.Mit dolgozol?Ma voltam ügyvédnél azt mondta ezért az ügyért felfüggesztet börtönbüntetést kellet volna kapnia .Most Tökölről el akarja vinni Baracskára azt mondja az jó hely.És perújra felvételt akar jövöhéten ki megy a páromhoz is beszélni vele.Jó lenne ha pesti lennél néha tudnánk talizni és jól kidumálni magunkat.


béka

EszterT # 2007.10.25. 18:21

5 évet bujkált? Szó szerint bujkált, vagy csak reménykedett, hogy nem igazoltatják.
Nálunk többször voltak zsaruk, csak nem voltunk otthon, aztán elmentünk otthonról, de hallottuk, hogy több helyen keresték. Aztán engem elértek telefonon, és azt mondták, csak kihallgatásra kell bemennie, így megbeszélte a nyomozókkal, hogy másnap bemegy, és be is mentünk.
Én is hívtam Tökölt pénz miatt, már vagy egy hete nem veszik fel egyáltalán.

EszterT # 2007.10.25. 18:39

Köszönöm a válaszokat, Szivem!
Úgy értetted, hogy 4-5 hetente van a beszélő?
A telefonpénz 4 nap alatt a kártyáján szokott lenni, onnantól, hogy feladod?
Szóval a kaja-csomagba mindent lehet küldeni? Nem kaját is? Ugye max. 10 karton cigit lehet?
Az elején 6 hét volt, mire megkapta a pénzt? Ő még csak 2,5 hete van itt, és 1 hete került ki a szoktatóból. Így szerinted, mikor kapja meg a másfél hete feladott pénzt? Én is szoktam őket hívni, csakhát annyi a kérdés… Ma próbáltam megint, de nem vették fel. Ugye csak egy tel.-száma van Pálhalmának? Engem onnan szoktak kapcsolgatni.
Dunaújváros mellett van, nem? Pécshez Baracska, meg Tököl is közelebb van, nem? Mást nem ismerek.
Kinek adott a BV papírt a szabadulási időpontokról? Én 3 időpontot tudok (ügyvéd kérdezte meg, illetve én egyszer), és nem tudom, melyik a jó, mert nekem már nem mondanak semmit.

Szigeti.R # 2007.10.25. 18:40

EszteT!

Hát végülis nállunk laktunk ahol nem volt bejelentve.Én is hívtam Tökölt de egyáltalán nem veszik fel.Vártam hogy írsz nekem Tökölről valamit.
Neked mikor fog kijönni?Tudod napra pontossan?Szegény párodat jól megszivatták ,hogy hazudtak neki.Ő is bújkált?


béka

EszterT # 2007.10.25. 18:41

Szigeti. R!
Mennyi időre fogadtad az ügyvédet? Azt mondja, el tudja vinni Baracskára? Mert nekem az ügyvéd azt mondta, azt nem tudja befolyásolni, hova vigyék, vagy hogy ne vigyék el onnan, ahol van, ha elakarják.

Szigeti.R # 2007.10.25. 18:49

EszterT!

Telefonpénzt bármikor lehet feladni?


béka

Szigeti.R # 2007.10.25. 18:52

EszterT!

Nem beszéltünk időről.Ő mondta hogy át akarja vitetni Baracskára mert az jó hely.Hogy mi lessz belőle majd úgy is értesítelek.


béka

Szivem # 2007.10.26. 18:08

Szigeti.R!
Elküldtem a papirt.Baromfi feldolgozóban dolgozom mint szallag vezető azon kivül mindent kell csinálni nem csak parancsolgatni.Álitolag tényleg jó Baracska sokkal több kedvezményt meg kapnak mint máshol.Az tényleg jó lenne ha tudnánk beszélni de ez csak igy lehetséges mivel nagyon messze lakunk egymástól.Az a leg rosszabb,hogy nem tudok senkivel beszélni erről az egészről és igy nagyon rossz mindenkinek hazudozni,hogy hol van mit csinál.Mert senki olyan nincs aki ezt végig élte vagy éli amit most mi és nem igazán értik meg az emberek ezt az egészet.Mivel ha valaki bent van vagy volt az csak bünözö lehet pedig ez nem igy van.

Szivem # 2007.10.26. 18:15

EszterT!
Holnap válaszolok a kérdéseidre de ma már nincs erőm még egyszer le írni az egészet.Eddig 2x írtam le de nem akarja meg jeleniteni mindig kidob a gép.Most meg már nagyon fáradt vagyok ezen a héten minden nap 14 órát dolgoztam.Igy holnap megint le írom.

Szigeti.R # 2007.10.26. 18:54

Szivem!

Jó sokat dolgozol szegénykém!Ezzel énis így vagyok mert mindenkinek hazudozom hogy hol van a párom!Sajnos az emberek akik még nem jártak ilyen cipőben azok nem mérlegelnek.Énis úgy szeretnék valamit dolgozni az anyagiak miatt is meg azért jobban telne az idő ,de most olyan szinten beállt a derekam hogy azthittem mentőt kell hívnom.Kegyetlen.Se dolgozni se megélni nem tudok hát akkor mi a francnak élek???????Énis csak magamat csinálom ki idegileg!!!!!


béka

EszterT # 2007.10.27. 03:12

Szivem!
Vagy ha bűnöző, akkor csak szemét, rossz ember lehet...

EszterT # 2007.10.27. 03:18

Szivem!
Köszi, köszi! Persze, megértem, hogy fáradt vagy.
Mindig ezt csinálja, mindig másold ki előbb, vagy írd wordbe a szöveget, és onnan másold be.
És Sándoron szeretnek kedvezményt kapni?

Szivem # 2007.10.27. 13:09

EszterT!
Igen vagy a 4 héten vagy az 5 héten van a beszélő.Igen a feladástól számitótt 4-5 nap a kártyáján kell,hogy legyen a pénz.A csomagot ne bonyolitsd mert ezeknél soha nem lehet tudni mi változik igy a legjóbb ha 2 csomagot küldsz.A pénzt már meg kellet kapnia de lehet,hogy még nincs a kártyáján mivel nem írtál rá semit.Azt nem tudom mennyi cigit lehet egyszere be küldeni mivel a párom nem dohányzik.Adok egy másik számot azon is meg probálhatod majd átt kapcsolnak ez a BV paráncsnok titkárságának a száma:06-25/413-454.

Szivem # 2007.10.27. 13:16

EszterT!
A pécsi BV-nek telt 6 hetébe,hogy a párom után küldje a letéti pénzt.Amit én adtam fel azt meg kapta az 5-ik nap.Igen Dunaújváros mellet van Sándorháza.Pécs és Sándorháza közt olyan 130km van mig Baracska vagy Tököl több mint 200 km-re van.Párom kapta meg még Pécsen a feltételes szabadulásának a napjárol a papirt.Azt nem tudom nálatok meik az igaz ezt csak a párod tudná meg mondani mivel ő is meg kapta biztosan.

Szivem # 2007.10.27. 13:29

Szigeti.R!
Ne ted magad tönkre idegileg mert neked ott van két kis gyerek akinek szüksége van rád és nem éri meg mert nem változik semmi.Tudom én könnyen mondom mert nem én érzem azt a fájdalmat hanem te.Az viszon tényleg jó lenne ha tudnál dolgozni mert sokkal gyorsabban telnének a napok és nem minden percben járna a fejedben a párod.De sajnos igy nem tudsz semmit csinálni.Amit én csinálok az sem jó mert nagyon keveset tudok a gyerekeimmel lenni.Reggel amikor el megyek még alszanak meddigre haza érek addigra meg ki vagyok készülve és nem sok kedvem van végig halgatni őket.Most ugy érzik a gyerekek,hogy nem csak az apjukat vesziteték el.

Szivem # 2007.10.27. 13:34

EszterT!
Nem igazán adnak Sándorházán kedvezményt ezalatt azt értem,hogy kimenő meg ilyesmik.A feltételes szabadlábrahelyezési kedvezményt azt ami jár az évekre azt meg adják.

EszterT # 2007.10.28. 02:40

Úgy értettem, hogy Sándoron szeretnek kedvezményt ADNI? Nem kapni. Gondolom, kapni szeretnek.

Szivem # 2007.10.28. 07:31

EszterT!
Hát igen kapni szeretnének de nem igazán adnak mert mindenre találnak kifogást.Különben nem nagyon értem ezt az egészet.Mivel ha adnának kimenőt és nem menne vissza időre akkor ugysem engednék ki mégegyszer.Szeintem az aki még nem volt bent az nem kockáztatná,hogy csak a beszélőn találkozon a szeretteivel.Azér vannak olyanok is akik jóbban érzik magukat bent.Az elitélttnél,hogy akárják elérni,hogy vissza ileszkedjen a társadalombba ha ki sem engedik amig le nem jár az itélete.Szerintem sokkal nehezebb vissza ileszkedniük úgy,hogy nem kapnak kimenőt de ez csak az én véleményem.Szerinted?

Szigeti.R # 2007.10.28. 17:02

Szivem!

Ezzel egyet értek szerintem akinek van esze nem kockáztatná meg hogy nem megy vissza.Az a baj hogy álltalánosítanak.Lehet hogy 3 ember nem ment vissza ezért nem engedik el a többit sem.Az biztos hogy egy rémálom ez az egész!!!!!Kíváncsi leszek hogy mikor mehetek meglátogatni.De énis nyugtatót fogok bevenni mert szerintem az egészet végigsírnám!De lehet hogy úgy is!A mai nap alig akart elmenni.A derekam is ki van nem bírok menni.Úgy szeretnék dolgozni.Hányszor szokott felhívni egy hét alatt?És mennyi ideig beszélhettek?


béka