TEsco lopás SOS


GMB26LPO # 2009.08.24. 17:02

Csecskedi Péter kommentjére válasz:

Nos ahogy az Úr leírta a sztorit, hát... abban azért nekem akkor is vannak furcsa csavarok...
Vannak valóban elavult dolgok, igen.. viszont a célnak teljesen megfelel.. ez olyan, mintha vennék egy P4-es szuperszámítógépet csak azért, hogy játszak egy Mario-val, ami elfutna egy mezei 486DX2-es gépen is.

Néha van hogy megbolondul a rendszer, ezért van az, hogy megbizonyosodjunk mindenről, a lehető legrövidebb idő alatt...1-2percről van szó..blokkot előkeresni, kukából vagy másik esetben a rendszerrel nyomtatunk egy újat...
Nálunk ilyen úgymond jogtalan dolog, sosem történt... aki meg valóban tolvaj, az szerintem inkább húzza meg magát és ne jártassa.. Ez a hiszem nem hiszem dolog meg.. háát... elfogadom a dolgot.. de mondom, ezt a mesét egy éles történetben nem venném be.. mert a vásárló állítólag egyszer bejött, egyszer fizetett és kiment, majd egy megint bejött venni valamit, majd kifele menet jelzett és ott volt az óvszer.. 3-szor nem jelez a kapu de negyedjére meg igen?? :) Gondolj bele Te is logikusan, sztem ez vicc..

Bombi # 2009.08.24. 18:52

mendez valóban nem tudja mit beszél,feltehetően hallotta valakitől vagy saját maga találta ki :-)

GMB26LPO # 2009.08.24. 18:57

Bombi, sztem saját maga találta ki...
Operátorként én magam is tudom, hogy ez hülyeség volt amit mondott :D
de hagy higgyék csak ezt :D :D