Állampuszta


Pocat # 2013.05.03. 10:23

Sziasztok. Az én párom eddig Szolnokon volt.26-án elszállították,mert pénzbírsága van. Azóta még nem kaptam tőle levelet... Kb mennyi időbe telik míg levelet kapok tőle. ? Ha kirakják dolgozni,akkor kb mennyi fizetést kap? Mert azt beleveteti a pénzbírságba... Júlisba születik a babánk és szeretnék apasági nyilatkozatot sináltatni. Erre van lehetőség? Aki tud valami segítséget az a nanobaba15@freemail.hu ra írjon. Már kétségbe estem,mert egy levelet nem kaptam még..

babuci32 # 2013.03.26. 11:19

sziasztok tudna nekem valaki felvilágositást adni vagy leirni ezeket a dolgokat nagyon megköszönném!! a páromat most szállitották állampusztára tudja e valaki hogy mennyi idö után tud jelentkezni?? hogy tudok lejutni állampusztára mert a máv azt mondta közvetlen vonat nem megy oda nem tudják hogy lehet odajutni!! mennyit tud onnan telefonálni stb?? köszönöm elöre is aki tudja ezeket a dolgokat megköszönném ha megirná akár emailba is!! tszilvi003@freemail.hu köszönöm elöre is!!!

pappcs # 2013.03.21. 18:02

www.elvira.hu
www.volan.hu

Itt keresgélj!

babuci32 # 2013.03.21. 13:17

sziasztok!! az én páromat most szállitják állampusztára és szeretném megkérdezni hogy oda hogy lehet lejutni (vonat vagy buszal) mert 3 gyermekemmel mennék de fogalmam sincs és amire lesz a beszélö szeretnék mindent megtudni!! nagyon megköszönöm elöre is a segitséget?? esetleg arrol tudna valaki mondani valamit hogy mien hely?? hányszor tud telefonálni?? stb?? köszönöm elöre is!! tszilvi003@freemail.hu

alessandra67 # 2013.02.13. 13:19

Semmi gond, Rafina :(
A legutóbbi információk itt a fórumon kb. fél évvel ezelőttiek, és az érdekelne, hogy most milyen bent a helyzet, milyenek a körülmények, adnak-e eltávot, stb...
alessandra

Rafina67 # 2013.02.13. 06:55

Bocs tévedtem:-(
Ez a fórum éppen erre való.

Rafina67 # 2013.02.13. 06:52

Kedves alessandra67!

Tapasztalata?
A legtöbbünk még nem volt bezárva oda. Mire vagy kíváncsi?

http://www.hartaportal.hu/page.php?59

Minden jót!
R

alessandra67 # 2013.02.11. 19:54

sziasztok, a párom pár napja került Állampusztára, valami friss információja tapasztalata van valakinek?

ramee # 2012.12.08. 08:55

Sziasztok!Én nemrég szabadultam az egyik magyarországi BVI-ből. Az elején nem találtam a helyem,nehéz volt,nehezen ment az idő és munkába se vettek ki!Aztán történt valami!!Egy kapcsolat tartóm beküldött nekem egy levelező tanfolyamot,azzal a szöveggel hogy úgy is van időm,hát töltsem el hasznosan és csináljam meg ezt a tanfolyamot.El is kezdtem megcsinálni.Amint az elsőt befejeztem,hihetetlen tudásra tettem szert.Elkezdtem a gyakorlatban alkalmazni és kezdtek velem jó dolgok történni .Például:Kivettek munkába,majd megkaptam a börtön legjobb munkáját,jutalombeszélőket kaptam.Elkezdtem a többi tanfolyamot is megcsinálni és még több jó kezdett velem történni. Pl:fogház minősítés,jutalom eltáv.Most már kint vagyok a szabad életben és jó munkát sikerült találnom,rendben van az életem.Ezt pedig ezeken a tanfolyamokon tanult technikáknak köszönhetem!!Ha szeretnétek a hozzátartozóitokon segíteni és a bent létüket megkönnyíteni,majd a kinti életben szeretnétek hogy sikeresen boldoguljanak és így a ti életetek is könnyebb legyen akkor itt tudtok érdeklődni.info@criminon.hu.Ezek tanfolyamok INGYENESEK!!!!!!!!Én is szegény voltam,de most már jól fizető munkám van!!Megváltozik az életetek és a hozzátartozóitoké is ha felveszitek a kapcsolatot ezzel a szervezettel!

Bulgaria # 2012.08.11. 09:47

Sziasztok!

A férjem Állampusztán volt.Most már Soltra helyezték át.Esetleg tudjátok,hogy mikor van Solton beszélő .Illetve a solti objectum,hol található Solton és hogy lehet megközelíteni?Nem kocsira gondolok?
Köszi mindenkinek

Gabicsek # 2012.07.30. 08:04

A buszok menetrendjét megnézheted a www.wolan.hu weboldalon. Taxi nem hiszem, hogy járna arra.

Bulgaria # 2012.07.29. 10:43

Sziasztok!

A férjemet az Állampusztai BV intézetbe szállítják át.Eddig Budapesten volt.

Mivel láttam,hogy csak egy busz megy az Intézetbe ,ez lenne a kérdésem,hogy Hartától van-e egy másik közlekedési eszköz?Hogy járnak a buszok,vannak-e taxik?
Bulgáriából írok és a héten utaznék ,ezért lenne fontos időben tudni

Köszi mindenkinek a segítségét.

az email címem ujra_again@yahoo.com

tuskánné # 2012.06.10. 21:40

Sziasztok!
Nekem a párom 3 hete került állampusztára.Szolnokon volt előzetesben.Olyat szeretnék kérdezni,hogy haza engedik e esetleg hétvégére valamikor?2évet kapott ,akkor mennyi kedvezménye van.Dolgozik akkor kap e kedvezményt? írjatok légyszi az mailomra
papaimelinda@freemail.hu
köszönöm a segítségeteket

Dodo07 # 2012.05.16. 06:00

Tegnap lehetett telefonàlni a párom körletében de nem hívott , akinek állampusztán van ismerőse azzal tudott valaki beszélni ? Izgulok hogy valami baj van vele.

solt bv # 2012.05.09. 21:08

sziaztok nekem a férjem solton van ha valakinek kérdése lenne irjon

Dodo07 # 2012.05.09. 18:44

Myhope nalatok mi a helyzet? Csak mert a haza jövetelre én is kivancsi lennek. Állampusztàn az esély erre igen csekély. Mi is azon vagyunk hogy átvigyék baracskara es ott kaphat eltávot.

Dodo07 # 2012.05.06. 16:06

Átlag normálisak az emberek. Senki nem akar fegyelmit. Az én parom heti 3 napot tud telefonalni 5 perceket de néha egy nap tud kettöször 5 percet ha időben van. Kérdezzetek nyugodtan. Kitartást mindenkinek

Jucus89 # 2012.05.01. 20:20

Szia Dodo!
Esetleg én is kérdezhetek néhány dolgot Állampusztáról?
Milyenek bent az elítéltek? Milyen gyakran és mennyit lehet telefonàlni?
Köszi előre is!

Dodo07 # 2012.04.30. 10:38

Az én párom 2 honapja van bent. Kérdezz ha tudok válaszolok

Dodo07 # 2012.04.27. 16:12

Szia. Az én párom 2 hónapja van ott. Kérdezz ha tudok segíteni szolj ..

myhope # 2012.04.24. 16:36

Sziasztok!

Új vagyok itt, ma ment be a férjem állampusztára, szinte semmi infom nincs a helyről, ugyh örülnék ha segítenétek...levél, telefon, látogatás stb
Mikor várhatom h először jelentkezik?
És olyanrol mikor álmodjak h haza jöhet 1-1 napra?

előre is nagyon köszönöm!!!

Anamy82 # 2012.01.25. 13:59

Sziasztok. Tudna nekem valaki segiteni? A férjem most került Soltra és azt szeretném megtudni hogy ott van-e valami lehetőség a tanulásra mert dolgozni nem lehet neki. Előre is köszönöm.

prilu79 # 2011.12.04. 11:33

pusztán voltam segítek szívesen ha van valakinek kérdése a börivel kapcsolatban.

hunfrakk # 2011.10.01. 21:19

Az elítélt havonta fogadhat látogatót, havonta kaphat csomagot.

Egy látogatás 30 perces (alap eset).

Telefonálásra (melyet ellenőriznek), ellenérték fejében van lehetőség - kártyás telefon - (parancsnok helyben határozza meg hogyan - lásd. házirend - erről írásban elítéltet befogadáskor tájékoztatják).

Levelet bárki írhat, az is, akit nem jelölt meg kapcsolattartónak (ez látogatásra nem vonatkozik).

hunfrakk # 2011.10.01. 21:13

Állampusztára a Volánbusz elvisz.

Vonat nem áll meg ott (környéken sem).
Egyébként közigazgatásilag HARTA községhez tartozik Állampuszta.

Harta megállónál kell leszállni.
Olyan néven is fut a megállóhely, hogy Harta, Állampusztai BV Intézet.

Volánbusz Bp.-en a Népligetből indul.

Menetrend: http://ujmenetrend.cdata.hu/…an/index.php

egy járat, ami oda megy:
http://ujmenetrend.cdata.hu/…kifejtes.php?…