egyetemi dolgok


R3dNeX # 2011.03.09. 16:30

én is így gondolom
ugyanis nem középsuliba vagyunk

és vannak akik fizetnek azért h suliba járjanak, és akkor még kiküldi a tanár.. ez most mi

a tanár első órán mondta h ha be van csukva az ajtó nem kell próbálkozni azzal h bemenjünk
de ez most mi?

feltéve időbe elindulok, és előttem egy nő össze esik és nincs senki, hagyjam ott a nőt, és inkább menjek be órára mert késnék 1 percet és nem ülhetnék be..

azon gondolkzok h következőre bejátszam e ezt neki, hogy nézzen már magába, nem óvoda ez..

R3dNeX # 2011.03.09. 16:29

én is így gondolom
ugyanis nem középsuliba vagyunk

és vannak akik fizetnek azért h suliba járjanak, és akkor még kiküldi a tanár.. ez most mi

a tanár első órán mondta h ha be van csukva az ajtó nem kell próbálkozni azzal h bemenjünk
de ez most mi?

feltéve időbe elindulok, és előttem egy nő össze esik és nincs senki, hagyjam ott a nőt, és inkább menjek be órára mert késnék 1 percet és nem ülhetnék be..

azon gondolkzok h következőre bejátszam e ezt neki, hogy nézzen már magába, nem óvoda ez..

A_Mester_Sikolya # 2011.03.09. 16:01

mivel előadásra tudtommal bárki bemehet (hajléktalantól az óvodáson át a katonatisztig), szerintem: nem, nem volt joga hozzá.

R3dNeX # 2011.03.09. 15:56

ma egy érdekes eset volt

előadásom lett volna, amit kb 200 fő vette fel, egy 500fős előadó terembe

ahogy beértem, tanár meglátott, és mondta h viszontlátásra, kiküldött az a lényeg

max 1 percet ha késtem, ha egyáltalán késtem

kérdés, joga van a tanárnak ilyenkor kiküldeni a hallgatót? vagy mehettem volna szépen tovább, szép csendbe és foglalhattam volna helyet?