Osztrák papírokkal rendelkező autó


Syzygye # 2007.11.21. 10:53

Írtam arra a fórumra is de még nem válaszoltak.De köszönöm a tippet.Nos igen,én is menni szeretnék vele,de ez annak a függvénye megéri e.Így az autó alapára 400 000 körül van az osztrák papírokkal és teljesen jó állapotban van,nem kell hozzányúlni jelentős szinten.Itt az a buktatója a dolognak ha sokba lenne az hogy itthon is forgalomba helyezhessem.

monalisa1 # 2007.11.21. 00:18

Egy Gti autót újonnan általában nem városi közlekedésre vásárolnak hanem mennek is vele (...), így a 13 éves kocsiban lehet akár 300 ezer km is már -
évi 20-25 ezer km futásteljesítményt vélelmezve, szerényen...

Ha forgalomba helyezik, előtte nagyon alaposan át kell vizsgáltatni szakműhelyben.

monalisa1 # 2007.11.20. 23:19

http://www.totalcar.hu/…/autojogasz/

Bár lehet hogy ezen fórumon is lesz aki érdemben tud neked válaszolni.

Syzygye # 2007.11.20. 22:59

Üdvözlök mindenkit!Nem tudtam kihez forduljak,gondoltam felnézek ide hátha valaki elmondja végre az igazságot.Szóval a lényeg : E héten hoztak be egy osztrák papírokkal rendelkező 2000 köbcentis VW Golf III Gti autót.89 Kw-os teljesítmény és 122 LE,évjárata 1994/11 havi.Az autó alapára nagyon jó (420 000).A gond ott van hogy osztrák papírjai vannak.A kérdésem az lenne,megérné e forgalomba helyezni itt Magyarországon?Mit kell rá fizetnem és mennyit?Olvasztam a regisztrációs adó kalkulátorról de az nem sokat segitett,se a VPOP honlapja mert a táblázat egészen mást mutat.